0 oy
342 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Yok bn mutlu olamiycam hep stres hep alttan alma n yaparsan yap suç

Bn şimdi n dedim 

Yastigimi almış odaya götürmüş uzanmış öncesinde de uyardım onu sevmiyorum içim almiyo napim 

Yine götürmüş anasıda odada o koridordaydi dedim bnm yastigimi n alion bida alma  getir dedim çünkü pijama vardı odaya öyle girmek istemedim kaynanam var diye sonra odama geçtim getirdi dedim ver ama gülerek söylüyorum bn hala saf farkında değilim sinirlendiginin baktım geldi bileğimi tuttu sıktı bida bni tehdit ederek konuşma kırarım elini sinirli sinirli bnd sessizce h dedim yaparsın öyle insansın çık dedim odadan çıktı 

Bn şimdi naptım 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende hic mutlu olamicam stresden kalpden giderim bi gun anlar o gun kiymetimi.Allah sabr versin ikimizide
(221 puan) tarafından
Amin cnm amin
-Reklam-
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Bende bunu düşünüyorum 1 senedir ama beni duyan birtek rabbim var napcam bilmiyorum eşimle tartışmaktan yoruldm artık kardeşi bizde yollamak istemiyor ailesi çağırmıyor ben gidebilsem gşdecem ama p da olmuyor kapana sıkışmış gibi rabbim tez zamanda bizi de gükdürsün 
(221 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
tarafından
Aslan yaaaaa.. Özür dileyerek söylüyorum o bilegimi tutan elini g*tüne sokarim deseydin. 
(221 puan) tarafından
Sonra kavga kıyamet suçlu olan bn
Özet bu olurdu cnm
tarafından
Hep öyle olur zaten hic sesimizi cikarmayalim istiyorlar bazen. Allah islah etsin canim ne diyim.

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 761 göst.
18 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 373 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ygmur21 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Vesile hakan (839 puan) tarafından soruldu

379,108 soru

11,348,248 cevap

34,813 kullanıcı

...