0 oy
503 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar az önce evde köpek sesi geldi ama böyle salanda çocuklar kalkıp agliadi aceba ses dışarıda mi geldi yaa korkuyorum evde yanlızım ama ses icerideydi  baktım her yere bir şey yoktu

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dışarıdan gelmiştir bizde koydeyiz köpekler dışarıda havliyor sanki içerideymis gibi ses çıkıyor korkma 
tarafından
Of bilmiyom çocuklarda korkudan agliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dışarıdan gelmiştir ya ,evde yalnız olduğun için sana öyle gelmiştir 
tarafından
Evet dışardan gelmiş ama böyle kurt sesi gibiydi
tarafından
Köpekler yapıyor bazen öyle ya
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Pencerenin altinda yakinda havlamistir kiz 
tarafından
Öyle olmuş
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Kapının önüne gelmişlerdir. geçen benzer bişe yaşadım gece 4 5 gibidir sanırım, köpekler bir havlıyor kapıda kavga ediyorlarmış ama resmen evden geliyo gibi.. bi uyandım eşimde kalktı uyku sersemi diyorum ki eşime köpekler içeri eve girdiler git bak salondalar kov onları ama o kadar inandım ki içerde olduklarına aklım çıktı. Sonra eşim sakinleştirdi falan hala güleriz hatırladıkça :D korkma sende kapıda falan havlamışlardır.  
tarafından
Gerçekten evin içindeydi  sanki
(1,246 puan) tarafından
Sesleri gür gür maşallah canım korkma kapınız demir kapıysa çok ses geçirir ya da cam falan açık kaldıysa
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Canım sen korktuğun için öyle gelmiştir kontrol ettiysen birşey olmaz için rahat etsin yattığınız odayı kapa
tarafından
Kapıyı kapattım. Her odanin
(1,745 puan) tarafından
Korkma canım bazen insan birden ses duyunca öyle hisseder
tarafından
Vala çocuklar çok korktu bende korktum birden
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Evinn içine köpek gircek hali yoksa dısardandır Bi besmele cek oku bildiğin sureleri 
tarafından
Çok mantıklı ama bir an çocuklar uykuda kalkıp bagirimca bende korktum
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Gece olduğu için sesler yankı yapiyo yanindaymis gibi oluyo normal korkmayın olabilir 
tarafından
Öylemi çok sağolun içim rahatlandi
(1,018 puan) tarafından
İnşirah oku dinlet coxuklarina falan Allah gönül.ferahligi versin inşallah
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Yok kuzum korkma. Kapıya yada cam altına gelip havlamıştır. Hele kangal filan gibi büyük ırk bırseyse yanında havlıyor gibi olur. 
0 oy
(565 puan) tarafından
Gecen aynısı oldu o kadar emindim ki evın ıcınden geldıgnden 1 2 saat sonra anladık dısardan geldıgnı evın ıcın deydi sankı 
tarafından
Bende iki çocuğumla tek kalıyorum inan çocuklar uyumustu o sese kalkıp agladilar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 277 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sehriban yasar07 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,222 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Papatyamm (57 puan) tarafından soruldu

379,089 soru

11,347,527 cevap

34,813 kullanıcı