0 oy
666 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar erkek kardeşimin düğünü var ve bn en az yarım takmak istiyorum ama eşim gitmiş çeyrek almış bn onu nasıl takicam ayıp olmaz mı ya utanırım bn ne yapmam lazım. Tamam durumumuzdan dolayı böyle düşünüyor ama bir ay dişimizi sıkabiliriz o kadarda değil 

40 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gücünüz neye yetiyorsa ben iki yıl önce yarım taktım 
(60 puan) tarafından
Yarim alabilirdik bir ay daha tutumlu olabilirdik anlamıyo takarsın yeter diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çeyrekte takabilirsin canım yani demekki elinde o kadar para varmış onu almış sende elektirikli süpürge gibi şeyler alırsın evlerine görmeye gittiğinde 
(60 puan) tarafından
Almışlar sordum eksik ne var diye küçük ev aletlerini fln almışlar gelin airfryer istiyormus duyduğuma göre ama istediği 6000 fln
tarafından
Sende istediği markayı alma canım ben uyguna baya gördüm öyle kötü markada değiller yani
(357 puan) tarafından
Hiç gerekli bir şey değil eşim habersiz hediye olarak almış başta sevindim ama o kadar kullanışsız ki çok gereksiz bir alet eşimi kırmakta istemediğim için iade edemiyorum gelin hanıma başka bir şey alınabilir
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Ben çeyrek takmıştım yani o ara birazda sıkışıktık. Durumumuz ona el verdi.
0 oy
tarafından
Olmaz canım durumun neye el veriyorsa onu takarsın 
0 oy
tarafından
Ev kendinizin mi kira mi eşinin maaşı ne kadar sen de çalışıyor musun aylık zorunlu ödemeleriniz ne kadar 
0 oy
(270 puan) tarafından
Benim ablamin durumu yoktu hiç birşey takmadı bende müsade etmedim zaten varlığı yeter dedim
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Gekinede kardeşimede yarın takmistim
0 oy
tarafından
Eşinde sizi düşünüyor canım şu zamanda çeyrekte az para değil herşey almış başını gitmiş bunda utanacak birşey yok gücün neye yetiyorsa ilerde çocukları olursa bir hediyede ona alırsın olur biter 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Biz görümceme 10gr bilezik taktık,kardeşime de onu takacağız. Durumunuz neye müsaitse onu takmak lazım. Eger elinde birikmiş varsa üzerini sen tamamla derim. Ama esinde olsa takardı zaten.
0 oy
(588 puan) tarafından
Maddi durumunuza ve kaç kardeş olduğunuza göre degisir hem sizin hem eşinizin çünkü birine ne yaptıysanız diğerine de onu yapmanız gerekir. Bu durumda çeyrekte olur bence takılmaz diye bişey yok 
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Biz kızkardeşime çeyrek taktık erkek daha evlenmiyo sjshshs yarımlık yeter
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Eşini boş şeyler için darlama canım o evde senle eşin varsınız durum neye müsaitse o alınır. Hiç kendinzi darlamaya tutmayada gerek yok bn buyum buna misaitim yani nie ayıp olsun umarım verdgme değer kimi insanlar var zamanla pişman ettiriyor ;)
0 oy
(266 puan) tarafından
Ben de aynısını yaptım. Eşim yarım takalım dedi iyi de gücümüz yok sorun olcak bir ay diş sıkmak dediğin herşey ateş pahası önünden geçilmiyor yemek içmek giderler faturalar bebek vs. Yaa nolcak diyorsun ama şahsen bana sorarsan yine olsa yine çeyrek takarım. İlerde elim bollasir çocuğuna jest yaparım. Bence takılma bukadar gücün neye yetiyorsa fazlasını yapma bence. İlerde yegenlerine güzel şeyler yaparsın. İnsanlardan çekiniyor olabilirsin el neder bı çeyrek mi yani felan ama işte orasi öyle olmuyor. Hayat şartları iki üç yıl önceki gibi değil malesef. Kardeste olsa önceliğin senin maddi durumun. Kaldı ki çeyrek de normal fiyatlarda değil.
0 oy
tarafından
Gücün neye yetiyorsa onu takarsın hatta bizde kızının durumu yoksa anne baba onun adına bişey alır takar mesela bilezik 
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Erkek kardeşin sizin düğünde ne taktı?
0 oy
(537 puan) tarafından
Kimin ne imkanı varsa onu takar 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Tabi ki durumunuz neye el veriyorsa onu takmalısınız sen yarım da takabiliriz diyorsan o daha münasip olur bence 
0 oy
tarafından
Maddi durumunuz neye yetiyorsa onu takarsin.

Eşinin sana danışmadan gidip alması hoş olmamis
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Neden ayıp olcakmış durumun neyse o. Benimde mayısta düğünü kardeşimin eşimle ben ona çeyrek takıcaz gelinimize de bilezik yada kolye eksiklerine de yardım ediyoruz. Gönül ister daha fazla yapalım en iyisi onların olsun istiyorum elimizden gelen imkan bu şuan
0 oy
(144 puan) tarafından
Ben seni çok iyi anlıyorum benimde bir erkek kardeşim var elimden geleni ona yapmak isterim bilezik bile takmak isterim çünkü hak ediyor biricik erkek kardeşim benim kardeşimi mutlu edecek birini bulacakta evlencek ben başka ne isterim o gelinin ellerinden öperim inan. Bizde gelin baş üstünde tutulur ek olarak evden işlere bak bence yani yine sen bilirsin ama için sinmiyorsa böyle deneyebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 418 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,213 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde .SU. (4,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
7 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canan can (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 458 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...