0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından

37+4 haftalık hamileyim 

3 gündür nstde sancilarim var açılmam yok çocuğun suyu azalmış ve 36 haftayla uyumlu dedi 
Ve benim bundan önce bir düşüğüm var o da doktor ihmakarligi yüzünden oldu buna da bisey olsun istemiyorum 
Şimdiye kadar normal doğum dedi ama sezeryan istiyorum yapmıyor bekle diyor açılmam olmadığı halde 
Tek bir doktorla kalmayayım dedim başka hastaneye gittim itten beter etti beni 
Seninle mi ugrasicaz hicbiseyin yok senin VS. bir sürü şey saydı :'(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hemen özele git canım. Keşke bir özel  bir devlet paralel gitseydin böyle riskli bir gebelikte. Devamlı kontrollerin olsa bakarlardi mecbur . Bir tanıdık falan bulmaya çalış hangi ildesin
(48 puan) tarafından
Normalde özele gidiyorum ama tayinimiz çıktı yeni alışıyoruz bide biraz sıkışıgız gidemedim özele
Rizedeyim
tarafından
Canım üzülme öncelikle inan konya da olsan yardımcı olurdum . Tevekkül et doktora güvenmekten başka da çaren yok maalesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız devlet son duruma gelene dek sezaryen yapmiyo 
(48 puan) tarafından
Ne yapacağımı bilmiyorum
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Altının felan varsa sat,hemen özel hastaneye git kuzum.
(48 puan) tarafından
Durumumuz çok sıkışık:(
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Özelde iyi bi doktora gittin mi hic 
(48 puan) tarafından
Gidemedim :-(
(7,249 puan) tarafından
Canim kalbini ferah tut biri oyle oldu diye hep oyle olacak manasina gelmez erken dogarsa belki dahada sıkınti olacak kuveze alacaklar 1 hafta geride olmasinin bir sorunu olmaz her bebek bir olamaz benim.kiziminda boyu uzun ama karin bas cevseri geriden gelirdi hep
(7,249 puan) tarafından
Birde squat filan yapabilirsin acilman icin
(48 puan) tarafından
Hayırlısı olsun bakalım
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım niye sezeryan istiyorsun benimde 36.haftada suyum azalmıştı suni ile doğuma aldılar açılmam yoktu ama gece doğumum oldu çok şükür
(48 puan) tarafından
Aslında sadece istediğim çocuğumu sağ salim kucağıma almak normal sezeryan fark etmez ama hiçbirine yanasmiyolar
(6,441 puan) tarafından
Devlet kişiye göre değil duruma göre yapıyor Allah korusun kötü bişey yoksa almamıştır doğuma yoksa benim nstde sancı görünüyordu bende yoktu iki kere doğuma alalım dediler kabul etmedim 36.haftada mecburi oldu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 388 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ...Merve... (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 581 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Zeh123. (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 767 göst.
+1 oy
25 cevap 1,070 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu