0 oy
579 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından

Çok morale ihtiyacım var hergün kaynanam yüzünden ağlar oldum saygısızlık olmasın diye kocamın hatrına ağzımı açmıyorum ama o kadar çok daraldım ki ilk hamileliğim fazla olmadı evlenelide bebişim her içerde oynadığında heyecandan bide gidiklandigim için hep gülüyorum güldüğüm içinde niye gülüyorsun diyip duruyor  kıyafet bakıyorum diyelim kocama gösteriyorum araya girip daha cinsiyeti ögrenmedin neye bakıyorsun kafayı bozacaksiniz diyip duruyor herşeye karışıyor mecburen bı sureligine kaynanamın evinde kaliyoruz  ne yapacak bilmiyorum konuşacağım kimse yok kusura bakmayın çok uzun yazdım bı an içimi döktüm moralimi bı tek buradaki hamişler düzeltiyor mutlu oluyorum  karman çorman duygular içindeyim ..:((((

10 Cevaplar

0 oy
(1,426 puan) tarafından
Umursamam istediğim şeye güler çocuğuma da alirim Umursama hamileliği bahane et git yanından laf verme çok önemsemesin kendini
(9 puan) tarafından
Gidemiyorum işte sknti o aynı ev içindeyiz :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman takma kimseyi canim keyfine bak 
(9 puan) tarafından
Takma diyince de olmuyor ki bebiş kocamla konuşsam desteklemiyor bile  en azından arkamda dursa daha rahat hisedecem ama yapmıyor yoksa bende isterdim takmamayi bı an önce evime gitmek istiyorum zaten
0 oy
tarafından
Gülüm üzülmene değecek bisey yok o dedi diye gülmeyi de bırakacak değilsin.Karninda senin bi parçan var onu hissetmek seni illa ki mutlu edecek güldürecek,ilk çocuğun hevesin illaki olacak o yüzden o bozuyor diye asla vazgeçme herseyi istediğin gibi yaşa ilk çünkü☺☺♥️
(9 puan) tarafından
Ay Allah senden razı olsun ya o kadar iyiyim ki şuan iyik'i varsın valla  teşekkür ederim
tarafından
Ohh ne güzel☺☺hep iyi ol asla somurtma o da pes edecek söylemekten sjsjjs
(9 puan) tarafından
Ay dimi hadi inşallah dua et kız bı an önce yanından gidiyim hshshsj
tarafından
Hadi inşallah kuzum bi an önce kendi evine geçersin dualarım seninle♥️♥️hamilelerin duası kabul olurmuş sende bana dua et Rabbım sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin☺☺
(9 puan) tarafından
Ayyyy çok aminn hemde en güzel şekilde hamilelik geçirip sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip eder allahimmmm çok aminnn ❤️❤️❤️❤️
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oohhhoooo herşeye kafayı takarsan günler geçmez kız he he de geç bildiğini yap 

Kelebek gibi uç,arı gibi sok
(9 puan) tarafından
Öyle yapmakta bı yere kadar oluyor ya herşeye burnunu sokuyor bildiğin susuyorsun yoksa ağzımı açsam ohoo kavga çıkacak ://
(14,428 puan) tarafından
Her dediğini yaparsan karışmaya devam eder he he deyip bildiğini yaparsan bi süre sonra karışamayacağını anlar ve susar
(9 puan) tarafından
Dediği şeyi yapmıyorum işte sadece susuyorum işte ama sanırım en sonunda ağzımı acacam yumacam gözümü
0 oy
(67 puan) tarafından
Neden kendini uzuyosn canm konuşsun dursun sen keyfine bak bu günlerinin tadını çıkar istediğini söylesin
(9 puan) tarafından
Arkamda duran bı kocam olmadığı için hep yanlışlık hissi yüzünden böyle oldum ya keşke umursamayabilsem:(
0 oy
(621 puan) tarafından
Sen stres üzüntü yaşarsan bebeğinde etkilenir canım benim gülmekten vazgeçme sakın kaynanan afkursun dursun canım benim ben sıknti stres yüzünden kafayı yiyecektim  hamile halimle  şu an çok pişmanım herşeyi kafaya taktigim için  kaynana pişmanlıktır
(9 puan) tarafından
Vallahi gaza geliyorum ay iyik'i böyle bı uygulama var varya hepiniz iyik'i varsınız ya kafayı yiycektim varya yazmasaydim  ❤️❤️
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Yanından ayrilma şansın yok mu babanlar gitsen
(9 puan) tarafından
Yok işte kocam  ameliyat yaptı bizim evdede ısınacak bişe koymadık herşey üst üste gelince bütün kış annesigilde kalıyoruz ben bakmak zorundayım ne anneme nede 2 adım bı yere gidemiyorum
(6,669 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm zor bir durum
(9 puan) tarafından
Teşekkür ederim amin bı an önce kurtulmak istiyorum burdan
0 oy
(1 puan) tarafından
Slm cnm hiç takma diycem ama zor biliyorum benimde öyleydi yeni evlendiğimde ama eşim benşm yanımdaydı ama ben ona rağmen yine de saygısızlık yapmadım ama baktım sustukça devam ediyor en sonunda saygıyı aşmadan demeye başladım söylendikçe sustu mecburen susacak ailen snei yalnız bırakmasın ordada olsan gelsinler arasınlar sahipsiz sanmasınlar ozaman daha cok yaparlar suan hamileliğin tadını cıkar hiçbirseyin canını sıkmasına izin verme cnmhepsi gececek emin ol
(9 puan) tarafından
Ya arıyorlarda rahatcada konuşamıyorum ki derdimi anlatsam bu sefer annem sinirleniyor hesap soruyor onlardan sonra burda konuşmaya başlıyorlar basım sismesin diye birşeyde anlatamiyorum anneme  sabırla bekliyorum yazın gelmesini bı an önce inşallah evime giderim aminn
(1 puan) tarafından
Valla ne diyim zor öylede ama eşinin desteğini bir şekilde yanına çekmen lazım o zaman bukadar üzemezler seni bak eşine küçük küçük notlar yaz bebek ağzından kendi ağzından cebibe koy falan ne bileyim işte hoşuna gidecek seyler yap sana aksın içindekiler sen hep içine atarsan bebeğinde etkilenir sende sağlıklı bir anne olamassın bence bütün cvplar sende içinde öncelik eşinin sana daha çok inanmasını sağla gerisi gelir inş cnm
(9 puan) tarafından
Deniyim bunu bakiyim ne olcak umarım işe yarar:((
(1 puan) tarafından
Sen onu takmıyor gibi yap oda zamanla alısır önce eşini hallet ne vizyonsuz kafınlar var adamlar peşinde pervane biz beceremiyoruz herseye koş yetiş amele gibi kendimizi değersizleştiriyorız bişey desen yapmasaydın oluyor o yüzden karnım ağrıyor dr yat akşama kadar
(9 puan) tarafından
Uzaklasiyim bakiyim fark edecek mi aynen üstlerine çok dusuyoz diye değersizlesiyoruz ne yazıkki
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Onlar öyle şeyler görmemiş ne yapsan sacma geliyor emin ol. 
(9 puan) tarafından
Aynen. Öyle ://
0 oy
tarafından
Kaynanan bu çocugu istiyo mu ? 

Esine rahatsizliğini dile getirsen yardimci olmaz mi
(9 puan) tarafından
Mesela ne yapabilirim : bı fikrin varmi
tarafından
Konuşmayi denemişssin ama olmamış,kavga kiyamet kopar git babanin evine diycem ama ne kadar dogru olur bilemem. Belki seni kaybetme korkusuyla duzelir
(9 puan) tarafından
O fazla olur ya sanki ama az kaldı kavga çıkacak bakalım neler olcak  bence seçim yapsa annesini seçer o kesin
tarafından
Dedim ya doğruluk olayi herkes icin ayni olamaya bilir. İnsallah cozersiniz
(9 puan) tarafından
Ah ah inşallah :((

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 766 göst.
+1 oy
25 cevap 1,069 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 388 göst.