0 oy
840 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar 4 senelik evliyim evlendim iki ay sonra kayinpederim benden zincirimi istedi kızım sana 1 ay sonra gramı gramına yapıcam dedi 4 sene oldu ses çıkmadı kayinpederimden eşimin abisi benden 1 tane bilezik almıştı 2 sene falan oluyor daha dün yapmış bende takıcam dedim çünkü kalan altınlarımı eşim boş yere bitkoine yatırdı bu bilezigide işte yatircam bilmem neye dedi kıyameti kopardım parmagimdaki alyansa kadar verdim hala gözü doymadı şuan konuşmuyorum onunla ama yaptığı haksızlık değil mi ya

29 Cevaplar

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim peder de düğün oldu 2 ay sonra iki bilezigimi aldı bikac ay sonra yapcam fındık zamanı bitince dedi. 8 sene oldu ses seda yok ben lafını yaptım bu fındıkta yapcam dedi fındık geldi yapmadı geçen sene yine konuştum fındıkta dedi yine yapmadı daha bıraktım peşini haram zıkkım olsun inşallah..
-Reklam-
0 oy
(13,396 puan) tarafından
Valla sonra kadınlar paragöz işte mala altına düşkün diyorlar. Üstüne düşmemek elimizde avucumda ne varsa çar çur edecekler 
0 oy
(313 puan) tarafından
Giden geri gelmiyor maalesef. Bende eşime vermiştim bütün bileziklerimi.  Şuan o kadar zarardayiz ki.. 
(313 puan) tarafından
Sakin elindekini verme yine pişman olursun.
0 oy
tarafından
senin iznin yoksa haksizlik ama altin ortak bir mal iznin varsa diyecegim bisi yok
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Boşanmaman mucize kayınpederinden istemedin mi
0 oy
(260 puan) tarafından
Ahh ahh bu sorunu bende yaşadım 5 bilezigim gitti kayınpederim kendine araba alcaktı 3 ay anca takabildim 3 sene oldu vercem diyeli 2 sefer 500 TL verdiler o kadar gerisi gelmedi sanırım gelmeyecekte hiç vermeye niyetleri yok çünkü kaynanam olan kadın bile ben mi istedim babanız aldı o ödesin banane diyen bi insan 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Varsa parası yatırsın bu ne böyle resmen dolandırmış seni
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Ah bacım ahhhh giden gelmiyor 

:ermm:

0 oy
(270 puan) tarafından
Kocamda olsa vermedim bileziklerimi iyi de yaptım araba aldım kendime eşim kullanıyor ehliyetim yok çünkü ama en azından Bi arabam olmuş oldu  kız erkek milleti para pul olayında pek güvenilmez ( hepsi aynı değildir tabi ) vermeyin bacjm bisi 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 770 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 496 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 266 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kralice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 833 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,725 soru

11,428,033 cevap

34,988 kullanıcı

...