0 oy
292 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (679 puan) tarafından
Arkadaşlar hasta biri grip vs bebeginizi kucağına aldığında öpüp sevdiğinde nasıl uyarirsiniz

15 Cevaplar

0 oy
(6,671 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
 En sert şekilde 
(679 puan) tarafından
Misal
(6,671 puan) tarafından
Nasıl kiyiyorsun kucagina almaya hasta olsa oda en az 1 hafta toparlanmaz oda bende perişan oluruz derim tekrar larsa hastayken gorusmem eve de almam
-Reklam-
+1 oy
(7,304 puan) tarafından
Pat diye söylüyorum baktım hâlâ aynı verin şu çocuğu hasta oldumu ben sürünüyorum diyorum 
+1 oy
(4,426 puan) tarafından
Ensesinin köküne bi şamar ağzının ortasına bir şamar buuu fahrettin koca için buuuu anam için buuuu babam için diyerekten allah ne verdiyse 
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Kayınaile tarafım çok yapar. Uyardığımda baktım çok kırıldılar. Ben de henen bir bahane ile kızımı lavaboya götürüp elini yüzünü yıkıyordum
(679 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum ama ondanda anlamiyorlar
0 oy
(119,345 puan) tarafından
kimsesi olmayan ben burdan kacar
(679 puan) tarafından
En güzeli
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Uyarmadan cocugu alırım uzaklaştırrım. Hasta insanın kendisi düşünmesi lazım. Ben normal zamanda bile kimsenin çocugunu alıp sevmem. 
(679 puan) tarafından
Bende öyle
0 oy
(329 puan) tarafından
Bunuda biz söylemeyelim bence napman gerektiğini biliyorsundur çocuğunu korumayı bizden öğrenecek değilsin heralde 
(679 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Senin gibi insanları kucumseyip dalga geçeceğime kendimi ifade edememeyi tercih ederim kınadığını yaşaman dilegiyle
(329 puan) tarafından
Düştüğün durumdan kurutacak senin daha iyi biliyor olmandan bahsederek bir yorum yapmışım daha konuşuyorsun
(329 puan) tarafından
Bak yazdığın soruya deseydim ki aaaa bilmiyormusun ne diyeceğini yazık yazsaydım dediğin yorumu desteklerdi ama bence nasıl koruyacağını sen biliyorsundur zaten bizden akıl almana gerek yok yazmışım ama demekki hep ezik konuştularsa seninle normalleşmiş senin için seni şahlandıran hiç olmamışki yazdığımı hakaret saymışsın şimdi üzüldüm sana
(679 puan) tarafından
Emin ol çevremde kimsenin beni ezikleyerek konuştuğu yok herkes saygı duyar çünkü ben kirmamaya çalışırım aynı şekilde çevremde kirmamaya çalışır ne söylediğinden çok nasıl soyledigin önemlidir elbette yavrumu koruyorum nasıl koruyacagimi da biliyorum üslup olarak nasıl kırmadan bu işi hallederim diye sordum hatta kendi başıma geleni de söylemedim genel olarak herkes nasıl bı tavır sergiliyor onu sordum ama sen beni yargılar gibi onu da biliyorsundur bizden akıl almana gerek yok demen cok kırıcı üslubun çok sert yani soruma sorduğum soruya cevap vermiyorsunda beni yeriyorsun buna gerek yok istemiyorsan cevaplamak zorunda degilsin
(329 puan) tarafından
Hala yerme diyorsun tamam canım anladım ben seni
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Hasta kişinin olduğu ortama bile gitmiyoruz. Tesadüfen gitmiş olsak olduğu odada bulundurmam. Çünkü çok çabuk hasta oluyor çoook. 
(679 puan) tarafından
Cevapladiginiz için tesekkurler
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Niye alsin hasta biri hassas davranıp yaklaşmamalari lazım şükür yaşamadık öyle bir durum 
(679 puan) tarafından
Umarım hiç yasamazsiniz
(2,512 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Ya sen hastasın şimdi bulaşmasın bebeğe sonra öpersin olurmu derim ki çok demişliğim var hele de burnunu hırt hırt çekip kütür kütür öksüren çocuklar gelip bebeğimi seviyolar anneleri de hiç bişey demiyor en çok da onları uyarıyorum 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Alamaz çünkü grip ya da kırgın hissediyorsa evime gelemez bunu çevremiz bilir ve ona göre hareket eder
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Genelde gelmezler çocupa bulaşır diye yada uzaktan severler hiç o konuda uyarıda bulunmak zorunda kalmadım 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Valla baktım hiç oralı değiller kovalarım
0 oy
tarafından
Ben lütfen çocuktan uzak durun diyorum. Demişliğimde var. Umrumda olmaz kimse. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 347 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mslllll (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 465 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 858 göst.
8 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.