0 oy
857 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim bana 5 tllik bisey alsa kaynNamin hemen yuzu duser

27 Cevaplar

+2 oy
(1,358 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Kiskanir vaalla esim bana hamileyken yarim atinve nazar boncugu olan bi kolye almisti doguma bebisi gormeye gelince takicakti bende dogumdan once taktim kaynanam gordu bu altinmi dedi evetdedim inanmadi agziyla bakiyo issiriyo felan neyse aksam ogluma sorucam dedi ogluda altin anne dedi tabi surati dustu iki gun sonra gitmis kendine tam altin almis kredi cekipde bide boncuga takmis gelmis bize gostermeye gecende 5 liraya hal hal aldim bu altinmi diyoo yok anne degil dedim banada al sana aynisindan diyoo etek aliyom hemen gider aynisini alir gecen kinayagitcektim leoparli elbise aldim interneten bana al aynisindan diyo tm dedim eltim kizmis artik o genc isi demisde almadi daha neler nelerr varda sayfa dolar cnm 
tarafından
Bnmki oyle olsa fittirirdim zaar :))
tarafından
Nasil bi avrat mis ya
(1,358 puan) tarafından
Ben napimmm bacii deli oluyom ya
tarafından
Allah yardim etsin knk cok zor isin
(1,358 puan) tarafından
Kendi kaynanasi oyleymis sira bana geldii
-Reklam-
+1 oy
(174 puan) tarafından
Almayı bırak alacağım dedi an mutfak dolaplarindaki tabaklar tencereler tamir tukur vurulur yüzü sirke satar 
tarafından
Hah ayni bnm kaynanam iste
(174 puan) tarafından
Bende inadına sarılır öperim cilveli bakarım öpücük atarım kudursun.. Hak ediyoooo
+1 oy
(2,765 puan) tarafından
Esim askerdeydi dogumgunumde altin kalpli kolye almis soyledi bana telefonda kaynana duyunca kardesinede alsin kardesine niye almiyor demeye basladi daha sonra sevgililer gunu oldu tabi hala askerde esim bu sefere j7 telefon almis bana bu sefer onu duyunca kaynanada istedi twlefonu esimde kizdi bana bidaha sana aldiklarimi gosterme dedi bende inat tabi inadina gozune soka soka gosterdim tabi buda urfaya para yolladi tabi orda daha guzel islemeli altinlar var hemen kizina istedi bi kupe altin daha sonra bu kizi iki gun giydi bidaha giymedi kaybolcak diye satti onuda geri sonra ben oyun oynarim telefinda oda hemen yanima gelir bakar bakar sonra kendi kizlari telefonu alir benim telefonum degil tabiki kaynananin telefonunu 30 yaslarinda adama mesajlar atar tiktokda sonra benim uzerime iftira atar esra ogretiyor benim kizlarim anlamaz diye amaci da kizlarinin telefonu yok ya benim telefonumda olmasin sonra kizim dogdu bakiyor kizim beni gorunce gelemek istiyor birakmiyor covugu bende ellemiyorum gecitorum oturuyorum kizim aglamaya basliyor susturamayinca bide bakiyir ben rahatim hemen al bak sen annesi diyo e demin niye vermedin diyom o zman duruyordu senin isin vardi diyo sonra ben kizima annecim ditorum bu kadin onu duyunca hemen geliyor kizima annecim demeye basliyor ben ne zman anne de desem o hemwn gelir baba de der cok igrenc nalet bi kadin
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Beni arar onu aramaz beni öper onu öpmez bana sarılır ona sarılmazsa kıskanır farkli :)
tarafından
:))) neden kiskanirlarsa hic anlamam
(2,314 puan) tarafından
Paylaşamıyorlar :)
tarafından
O zmn  evermeseydi oglusunu
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Niye yuzu dusuyo. Sevinmesi lazim
tarafından
Ne bilem kiskaniyo diycem evlenirken nisanimda hoplaya ziplaya oynuyodu
(3,921 puan) tarafından
Sana oyle geliyordur belki kzum
tarafından
Yok kiz bi bes tllik yuzugum vardi ilk gordugunde bi somurttu gorecektin
(3,921 puan) tarafından
Degisik iste ne yapcan ki bosvr sen mutluysan
tarafından
Mutluyum valla :)
0 oy
tarafından
Kız yoksa sen bizim gelin misin itiraf et:))
tarafından
Yok anam degilim her hal
tarafından
Anam öylede yüzü düşer bellinetmez ama ben anamı tanırım :)
tarafından
:)) yok cnm bnm gorumcem degilsin
tarafından
Ha peki sevindim:))
tarafından
:))))))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Niye kıskansın cocuk mu koca kadın kıskananda sorun var bence 
tarafından
Kiz bi bes tllik yuzuk vardi elimde gorunce somurttu hemen . Gercek bile degil  yuzuk
(2,765 puan) tarafından
Sen dusmemissin oyle kaynanaya bizim dunurum kaynannasi vardi oglu karisina ne alirsa oda esine aldirtirdi aynisini ikiz gibi giyinirlerdi ve ayrica oglunun yanina gelini oturtmazdi simdi öldu gitti
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bnm kaynanam da bna hediye aldigi icin kiskanmaz cnm
tarafından
Ne guzel valla
0 oy
(838 puan) tarafından
Yooo kiskannmaz daha cok sevinir
tarafından
Benimki cok kiskanc ya
0 oy
(81 puan) tarafından

Hiç kıskanmaz aksine çok mutlu olur <3 hatta çoğu zaman o teşvik eder eşimi şunu al bunu al gibisinden. Allah başımızdan eksik etmesin onu 

tarafından
Allab bnmkini de ona benzetsin
(81 puan) tarafından
Amin canım amin. 2 oğlum var ilerde kayınvalide olcam inşallah onun gibi bir kayınvalide olmak istiyorum
tarafından
Benim bi kizim var insallah o da cekmez
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Allah war yigidi oldur hakkini yeme al daha iysini al der 
tarafından
Rabbim aynisindan  bnde istiyom
(6,053 puan) tarafından
Kotu huylari war ama inkar edilmeyecek iyi huylarida war inkar edersem Allah razi gelmez
0 oy
tarafından
Kıskanmaz güle güle kullan kızım der 
0 oy
tarafından
Benimki görmüyor ki aldıklarını kıskansın 
0 oy
(2,009 puan) tarafından

Catliyo benim ki gecen şal aldi bak nasil olmus anne dedim nie bize almadin nie kardeşlerine de almadin dedi esime :D 

0 oy
(544 puan) tarafından
Kıskanmak ne kelime g.eberir geberik
0 oy
(580 puan) tarafından
zoruna gider
0 oy
tarafından
Kiskanmiyor sanırım:D 
0 oy
tarafından
Hayır öyle bir huyu yok çok şükür
0 oy
tarafından
Önce bı sor bakayım.kaynanam.yuzunden eşim.bana bişey alabiliyor mu diye ....
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yooo asla .. bana alçak olsa annesine de aldiririm oda aynı sekilde 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 750 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde Gencannee (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 292 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 639 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 471 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,133 soru

11,379,786 cevap

34,868 kullanıcı

...