0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
5aylık bebeğim var kaynana ile alt üst oturuyoruz . Bende bebeğimi çok kıskanıyorum kimsenin kucağına vermek istemiyorum kaynana da eşime demiş karın çocuğu kimsenin kucağına vermiyor çok kıskanıyor bize güvenmiyo demiş. Bende kaynanayı severim amaa normal işte. Çokda samimi olmak istemem

14 Cevaplar

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Esin ne dedi 
(91 puan) tarafından
Daha ilk olduğu için biraz zaman geçsin değişir demiş
(8,937 puan) tarafından
Sana Bi terbiyesizlikleri yoksa sana cocuguna müdahale etmiyorsa torunlarını sevmek onlarında hakki bu hakki elinden alamazsin
(91 puan) tarafından
Sürekli her gün oraya ineyim istiyor eşimde aynı şekilde  . Diğer eltimi övüyor sürekli bana ilk geldiğim günden beri
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşinin ailesine kaynanaya dedeye falan da mı kucağına vermiyorsun eğer öyleyse haklılar onların da torunu 

Bu kadar sakınma sakınan göze çöp batar 
(91 puan) tarafından
Ya veriyorum canım da daha çok kaynana sıkıntı. Doğumda 1 gün kaldı hastanede yanımda. Ben ne çektim bu çocuğa benim emeğim çok. Önce beni gördü beni daha çok seviyor beni daha iyi tanıyor daha böyle şeyler bende gıcık oluyorum
tarafından
He de geç takılma bak herşeye takılırsan çok yorulursun
(91 puan) tarafından
Haklısın zaten çok takıntılı biriyim :(
tarafından
Bu senin hayatını zorlaştırır
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Kucağına verince samimi olmuyorsun ki, ayrıca onların da hakkı torun sevmek. Yersiz bir kıskançlık yapıyorsun. Eğer torunlarına karşı iyi iseler kul hakkına girmiş olursn
(91 puan) tarafından
Aşamadım bi türlü
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Eee sonuc .  .
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Kendini telkin et yani lohusalik da gecmis kucaga vermemek kiskanmak bana garip geliyor bjraz
0 oy
(59 puan) tarafından
O huy bende de var malesef
0 oy
(783 puan) tarafından

Valla ben de sakındım kıskandım vermedim hic de pişman değilim..:)icim icimi yiyordu cok seven birini gorunce..kendimi telkin etmeye gecirmeye calistim ama olmadi bu duyguyu engelleyemedim ama saygısızlık yapmadım bir şekilde hep ben öne attım kendimi her şeyiyle kendim ilgilendim..öyle olunca çocuğum da bi süre yabani oldu benden ve babasından başka kimseye gitmedi..simdi buyudu yine mesafeli ama ben iyiki öyle yapmışım yoksa içimde kalırdı.. simdi 2.ye hamileyim bunu da kimseye vermeyi düşünmüyorum:)) bu arada sakınan göze de çöp falan batmadı gül gibi büyüdü yavrum maşallah ;)

(91 puan) tarafından
Eltimin çocukları yanında büyümüş anneyi çok takmazlar ağızlarına geleni söylerler oda güler hoşuna gider. Kendi ne alıştırmaya çalışıyo benim çocuğumuda.  Büyüyünce bana bakacak benim yanımda kalacak gibi şeyler. Bana diyo ki oraya gittiğimiz zamanlar sen git ben bakarım oğluma ben büyütürüm 4 çocuk büyüttüm bunda ne var şakayla karışık güya
(783 puan) tarafından
Hic tahammülüm yok öyle cümlelere..benim olsun bana düşkün ben bakarım gibi şeyler söylense iyice inada bindiriyorum vermiyorum..kendi annem de diyor sen kucağından indirmedin biz pek dokunamadik diye..cefasını ben cektim sefasını da ben sürdüm..sende istemediğin hiçbir şeyi yapma ve yaptırma..
0 oy
(435 puan) tarafından
Bende yeni dogurdugum zaman böyle kıskanırdim ayrı kaldığımız için. Göğsümde sabahlardim ama hickimsenin kucağına vermemezlik yapmadım. Sakınan göze çöp batar. 3. Ayından itibaren her akşam dışarı çıkardık 1 aydır çıkarmıyorum soğuk diye 9 aylık. Kiskanma bacım torunu onunda eşin kinlenir zamanla sana 
0 oy
(3,100 puan) tarafından
1 yaşına gelsin keşke biri 10dk tutsa da rahat wcye girsem diceksin :)))
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Bence kendini frenle kiskancak bisey yok annesi sensin kokunu bilir sesini bilir nolcak kiz
0 oy
(12,724 puan) tarafından
Ortada çok büyük kırgınlıklar yoksa kusura bakma haklı. 
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım canım benim kaynanada 2 3 günlük bebeğimi alıp diğer odada yatmak istedi güya beni dusunuyo ama benden ayırmak istediğini bile düşündüm sütunu sağ ver gece kalkma dedi kabul etmedim ondan sonrada vermek istemedim hiç 
(91 puan) tarafından
Ne saçma şey ya sütünü sağ ver Allahım yaa
(7,273 puan) tarafından
Dimi o kadar kötü hissettim ki birindede elimden bebeğimi çekip aldı hani biraz zaman geçsin gider gitmez çocuğu niye çekiyorsun elimden ve 2 buçuk 3 aylıktı bebeğim ondan sonra yaklaşık 9 10 ayına kadar ben ve babası dışında kimi görse çığlık çığlığa ağladı
0 oy
tarafından
Sitem etmekte haklı torunları onlar sevmek istiyorlar onlarda 
0 oy
(386 puan) tarafından
Seni en iyi bi anne anlamasi laxim.ben de boyleydim hic de pisman degilim elden ele buyymesini istemem buyuyunce kendi isterse yakinlasir zaten ben biyle dusunuyorum.anne cocugu nasil isterse oyle buyutmeli.yok torunuymus vs onlar da ilk.defa cocuk sevmiyorlar dogurdular buyuttuler herseyi tattilar.biraksinlar da ilk aylarda anne bebek basbasa kalsin.bence buna kimse karisamaz baba bile.benim iki cocugum var ikisini de oyle buyuttum anne bebek iliskisine saygi diyorum.esim ailesinin agzina cok bakar bu yuzden bana cok saygisizlik etti ama ben hic cocuklari birakmadim niye birakacakmisim gozumdeb sakinirim.evlenme karsiti esinden ayrilan gorumcem cok cekti cocuklari yanina yok altini degistircem yok ustunu degistircem yok dedesi op yok babaanneye opucuk ver allahin cezasi hakkimi helal etmiyorum beterini bulsun.ne acilar cektirdiler ailecek.benden de cocugumdan da uzak olsunlar off icim sisdi yine.ya bir de soyle dusunuyorum.onlara karsi oykeydim ama kendi anneme karsi oyle degildim cunky annem benden de iyi bakar ona guvenim sonsuz.bana dostane yaklasir en onemlisi.benim sevmeyecegim seyi yapmaz cocuguma bence bunun etkisi cok fazla guvenmiyorum ben esimin Ailesine hicbir sekilde.tek dertleri ben.cocugu da bana karsi kullanmak istemeleri.bunu anladigin an zaten cocugu degil cantani emanet etmezsin.herseyi yaparlar aklina gelecek en kotu seyi sonra cocuguna babaanne dede hala olacaklarini zannederler.bu bi hayal.annesine ne yaptigini bi dusun once otur da hic aklina geliyor mu benim aklimdan cikmiyor sahsen yasadiklarim.cocugum buyur akli erer onlardan da fedakarlik gorurse zaten ayirmak gibi bi gucum olamaz ama savunmasiz bi bebegi kucuk cocugu ellerine teslim edip seyredemem cunku ben agladikca onlar guluyor.pardon icimi doktum hakkini helal et
(91 puan) tarafından
Helal olsun canım. Haklisin hemde çok kimse kusura bakmasın

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 239 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 293 göst.
23 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 465 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 569 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu

381,121 soru

11,409,840 cevap

34,946 kullanıcı

...