0 oy
1,093 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Dertliyim işte yazıyorum öyle size ameliyat oldum 2 ay önce bebeğimi kaybetim sol tüpümde bir kezde düştü gitti sizi okuyorum hergun biliyorum birgun bende yazicam buraya kocaman testimi aticam hamileyim diye dertliyim işte detaya girmek istemiyorum unutmak istiyorum herşeyi 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Niye iciyosun peki derdin gitti mi içince???
tarafından
Tamam kuzum rabbim en kısa zamanda hayırlı evlat nasip etsin burda güzel haberler ver bize insallah
(58 puan) tarafından
Ins kardeşim seviyorum sizi
tarafından
Canım bak ben kendimden de orenk vereyim ben ilk kızımda doğum yaptım çok seyler oldu hamileliğim boyunca kardeşim hastalandı eşim kaza geçirdi eşimin dedesi öldü annem hastalandı ve 30 haftalıkken beyninde kist olduğunu öğrendim bebeğimin kalbinde daralmada varmış böbrek yetmezliğide varmış ama bizim haberimiz yoktu 30 haftaya kadar sonrasında Rabbime dua ettim rabbim dedim hakkımızda hayırlısı neyse o olsun ve geldi doğum günüm doğum yaptım bebeğimi alıp yoğun bakıma götürdüler 3.gun bebeğimde metebolik bı rahatsızlık olduğunu öğrendik bu hastalık ölümcül çocuğumu denizli'den İzmir'e gönderdiler arkasından sadece bakabildim ve ben sezeryanliydim 4.gun çıktım gittim peşinden bebeğimin orda tedavi yapıyorlardı ama umutlanmayin diyorlardı orda beyin kanaması geçirdi meleğim ve sadece 1 haftanın ardından kaybettim beyin kanaması geçirdiği gün o kadar acı cekiyodu ki ben eve geldim gece o kadar dua ettim ki dedim rabbim hakkımızda hayırlısı neyse o olsun o gece bı rüya gördüm bana 3 tane adam krem giyinmisler bana hep böyle krem renkte bı bohça içinde erkek bebek mevlüt kıyafetleri ben yanlış getirdiniz benim ki kız dedim yok senin ki oğlan dediler ben kız dedim onlar oğlan dedi elime tutusturup gittiler ve sabah o rüyayla uynadim telefon caliyodu bebeğim fenalasmisti saat 10 da ölüm haberini aldım oracıkta yıkıldım aradan 3 ay geçti ben bebek sahibi olmak istedim olmadı 3 ay sonra ben hamile olduğumu öğrendim suan 10.haftanin içindeyim rabbim hayırlı gün bugün deyip bize o zman verdi çok şükür şuan bekliyorum oğlum olucak gibi hissediyorum insallah sende Rabbime sığın dualar et hakkında hayırlı gün hangisiyse o zaman olucaktir
(58 puan) tarafından
Yemin ederim çok üzüldüm seni o kadar çok iyi anlıyorum ki senin bebeğin emin ol öbür dünyada seni bekliyor olacak orada buyuceksin bebegini benim 2 bebegim beklediği gibi ne güzel yine hamilesin sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın bunu bütün kalbimle söylüyorum
tarafından
Amin inşallah canım ❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Üzülme derdin ne olursa olsun bir abdest al nefes gibi ve bir seccade Ser odanın bir köşesine otur ağla dilersen hiç konusma o seni ve dertlerini senden daha iyi biliyor 

Unutma

0 oy
(4,725 puan) tarafından
İnşallah güzel günler tez zamanda gelir senin için..
(58 puan) tarafından
Ins güzel kardeşim ins kocam tek çocuk kayinpeder şimdiden söyleyip duruyor torun torun diye daha 2 ay önce ameliyat oldum ben makinamiyim sanki tavuk gibi yumurtlayip durcam bende isterim olsun kimse kimsenin halinden anlamaz
(4,725 puan) tarafından
Allah doğru zamanda evlat nasip etsin. Hayırlı evlat nasip etsin. Eminim zorluyordur seni bu durum. Boşver demek kolay ama gerçekten boşver. Cok istiyosa kendisi yapsaymış canım 1 cocukla kalmasaymış. Demekki olmayınca olmuyor. Demekki Allah 1 evlat yazmış. Üzülmemeye calış bol bol dua et.
(58 puan) tarafından
Ne güzel konuştun demi çok biliyorlarsa ikinciyi yapsalarmis rahatına düşkün insanlar yapmazlar çocuk başka kayinvalim kayinverimi aldattı zaten sevgilisi varmış adam bizim düğüne bile gelmiş
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Insan bazen kendini boslukta hisediyor ve sadece konusmak ustiyor rabbim sanada hayirli evlat nasip etsin sadece sabirrrr
(5,519 puan) tarafından
Kac yilik evlisin
(58 puan) tarafından
1.5 senedir evliyim kocam tek çocuk kayinpeder şimdiden söyleyip duruyor torun sahibi olmak istiyorum diye cevremdekiler daha çok bozdu morelimi kimecneyse sizecne kardeşim demi ama öyle olmuyor işte
(5,519 puan) tarafından
Yaa onlar dış kapinin dış mandali onlara ne oluyorsa hic karşisindakileri dusunmezler allahim ya torun ha diyince olmuyor sitres yapma sen uzulme hakkinizda bu hayirlisiymis belki dua edecegim senin icin
(58 puan) tarafından
Allah razı olsun senden kardeşim
(5,519 puan) tarafından
Cumlemizden razi olsun
0 oy
(58 puan) tarafından
Linç edin hadi beni kızlar 
(1,151 puan) tarafından
Linç linç linç kız kıyılır mı snaa kurban olurum kaç yıllık evlisin
(58 puan) tarafından
1.5 senelik evliyim =(
0 oy
tarafından

Rabbim gönlünden geçeni sana versin inşallah 

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin cnm en yakın zamanda :(
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm allah büyüktür sabır o günü sende senin biberde görür inşalalh cnm 
(58 puan) tarafından
Ins kardeşim ins rabbim büyüktür
0 oy
tarafından
Bitanem benim canımın içi üzülme vardır bunda da bir hayr şer görmeden hayr olanın kıymetini bilebilirmiyiz hiç? Lakin icmen hiç birşeye çözüm değil tam tersi engel hamile kalmani zorlaştırır süreyi uzatır. 
(58 puan) tarafından
Ah kardeşim sen de haklısın doğru söylüyorsun ama olmuyor işte kocam kumar oynadı 200 bin lira gitti 9 tane bileziğim gitti heryerimiz borç bebeklerimi kaybettim kayinvalim kayinverimi aldattı herşey bu bir sene içinde oldu off bile demiyorum biliyorum ki rabbim beni imtihan ediyor
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Benm eltim de 14 yıldır evli çocukları olmuyor Allah yardımcınjz olsn canm benm üzüntünden öpüyorum 
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ne iciyon gı??????
tarafından
Kız ne içebilir?:D
(2,840 puan) tarafından
Ahahaha su cay kahve en kotusu sigara :)))
tarafından
Yok kız içki
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Kuzum bende ilk hamileliğim de 2 aylık bebeğimi kaybettim karnım da öldü kalbi durdu 3 ay sonra tekrar hamile kaldım şimdi 5 aylık cadı bi prensesim var dua et Rabbim inşallah senide evlat sahibi etsin bitanem 
(58 puan) tarafından
Rabbim evladını sana bağışladı ins benimde bir bebeğim olur
(1,616 puan) tarafından
Tabiki de olur Allahımın izniyle bebeğimi kaybettiğimi anladığımda piskolojim bozulmuştu saçlarımı kesmiştim sonra bi baktım hamileyim umudunu kaybetme inşallah bizde görürüz hamile günlerinide bugünleri gülerek hatırlarız
(58 puan) tarafından
Ins kardeşim ins benimde bir bebeğim olsa onun için canımı veririm canımı
0 oy
(5,913 puan) tarafından

InsaAllah Rabbim sanada tez zamanda hayirli birsekilde bir cocuk nasip eder canim <3

0 oy
(1,816 puan) tarafından
Sakın ümitsizliye kapılma canım bak ben 4 bebek kaybetim hepsi fatklı aylarda farklı sebeplerden allahın takdiri kısmetim böyle bişey diyemem ama çok şükğr şimdi 34 haftalık sen bol bol dua et kafana takma allahım en kısa zamanda kucagını doldurur inşallah canım 
0 oy
(15,806 puan) tarafından
İçmek sadece anlık yada bir kaç saat unutturur peki ya sonrası?

Yani değmez o.gunahi kazanmaya onun yerine Rabbine yonelsen dua etsen sabır güç kuvvet istesen ?

Abdest alsan namaz kilsan mesela emin ol hafiflersin dua et herşey O nun elinde ve ne isterse o olur. İçmek fayda vermez aksine zarar verir 
0 oy
tarafından
İçip anlık unutunca eline gececek sen byle yaparsan rabbim vermez. Al abdestini kurbanını oku bol bol adöktüpün göz yaşların elbet kabul olur Bigün herşeyin yeri ve zamanı var. Şuan unutulan ama yarın hatrlamıycan mı? 
(58 puan) tarafından
Hatirlicam biliyorum ama içmeye devam ediyorum çok dua ettim cok ağladım şuan bunu yazarken bile ağlıyorum ne bilim boşluğa düştüm sanırım
tarafından
Ee bunu yapıyorsun dua etmenin neyi kaldı bir yudum 40 gün damardan çıkmaz.
(58 puan) tarafından
Rabbim affetsin beni doğru soyluyorsun herşeyi biliyorum farkindayim ama dayanamadim işte =(
tarafından
Sana hocalık yapcak değilim tabii kide sadce uyarmak istedim ama yanlış yapıyorsun eline hiç birley geçmiycek

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 179 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu

382,179 soru

11,442,808 cevap