0 oy
1,015 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Kızıma hazır mama veriyorum çünkü beceremiyorum yapmıyorum tek başımayım kızımı bırakıp mutfağa gidemiyorm ağlıyr. Ev işimi baca yapıyorum eşim ev işime de karışıyor ben oradan oraya koşturuyorum ama yetişemiyorum elim ağır benim ben kızıma ne yemekler yapacağımı da bilmiyorum ben normalde de yemek yapmasını bilmiyorum annem kıyamazdı bana küçükken tek kızım her işe annem koşardı hiç demezdi kızım git mutfğa şunu yap diye hep kızım sen dur ben beş dakikada yapar çıkarım derdi şimdi tek tük biliyorum sağolsun kocam yemek konusunda yardımcı olur kendisi usta ama ben çok yetersiz bi anneyim kızıma bi *** yapmıyorım anca hazır alıyrum kızlar bazen de babama inat yapmazdım döverdi çünkü beni ağzımı burnumu kanatırdı 

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yetersiz olsan doguramazdın hamile kalamazdın sen sadece isteksizsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Artık her şeyi ulaşmak öğrenmek çok kolay metre bir sürü site var hasır şey çocuğuma vereceğime kafa yorar araştırır kendim ederim 
(1,151 puan) tarafından
Anlamıyorum işte bi kaç defa denedm aynısını ama olmuyor çok karışık geliyor bana
tarafından
İsteklli olmak lazm canım icimse yapma hevesi olck bir kere güzel yapınca içinden de gelir
0 oy
(15,681 puan) tarafından
Öncelikle bir annesin ve evladın için öğrenmek zevkli.olacaktir sana.

Ve herşey artık çok kolay aç netten bak birebir yap işlerine gelince bebeğin uyuduğunda hemen koştur yap ne yapmissan kafi 
(1,151 puan) tarafından
İşlerimi yapıyorum ben çocuğun yemeğini dedm eşim pimpirikli biraz her yer bal dök yala olsn dolapta bir kaç elbise bozuk olsn hemen söylenir bir de videoyu izliyorum ama çok karışık hevesliyim ama karışık geliyor bana
0 oy
tarafından
Öyle düşünme canım ben de pek bilmiyom yemek yapmasını  küçük  evlendim  ögrenmete vaktim olmadı  kimsede ogretmedi küçük  bi tane oglum  var  tek  başıma  bakıyom  ev yemek  cocuk  ama yetemiyorum  diye  düşünmedim  yetişemedimdede  olsun  diyom  kafama takmıyom  takınca  oyle düşünürsün  cünkü 
0 oy
tarafından
Tencereye soğan salça koy her yenek olur bacim takma öğrenirsin 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Bende bu yaşıma kadar hiç merak edip denemezdim yemek yapmayı ama şuan her yemeği yapıyorum ve inanılmaz beğeniliyor :) 

Içinden gelse gerçek anlamda zevk alarak yapsan olur

Ayrıca bebeğini çoğu kişi destek almadan büyütüyor kendini yetersiz görme biraz daha olumlu yaklaş bende bebegimi yalnız büyütecegim eşim de yok .... ailem de uzaktan maddi destek sağlayacak o kadar 
(1,151 puan) tarafından
Eşin mi yok nerde ki
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yetersiz ve kötü anne yemek yapmamakla olmuyor. Sen gayet iyi bir annesin ki yemek yapamadığın için vicdan yapıp üzülmüşsün. İnternetten araştırma falan yap herşey şimdi öyle kolay ki. Elin yavaş olabilir bu yapı meselesi bu senin kötü oldugun anlamına gelmez. Bende yavaşım ev işinde ama başka işlerde hızlıyım mesela. Sende yaparsın merak etme
(1,151 puan) tarafından
İnşallah yaa ben kızım için yapsam yeter
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Gurme bebek menuleri diye bi program war onu indir tlfonuna orda neyi nasil yapacagin yaziyor
(1,151 puan) tarafından
Tamma hemen indiriyorum
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Valla ben bekarken toz bile almazdım ama evlenince internetten baktım yaptım şimdi ustası oldum hatta eşim öğlen ayrı yer akşam ayrı 5 aylık kızımla 2 öğün yemek ayrı yaparım canım istersen başarırsın dua et bol bol 
0 oy
(283 puan) tarafından
Kızın kaç aylık bilmiyorum ama tek şey suda kaynatmam ve blandrdab geçirmen havuç kabak pirinç bulgur kat blendrdan geçir. Üşenmediğin sürece yaparsın
(1,151 puan) tarafından
Yeni daha 6 aylık
0 oy
tarafından
Çok çocukluğuna inme canım ya, yetersizlikle ne ilgisi var herkes formül mama kullanıyor artık zaten. Üzme kendini sen bu psikolojiye girersen herkes bunu kullaıp üstüne gelir. Deme böyle çevrene de açık verme. Herkes anasının karnından mükemmel anne olarak mı doğuyor? Birlikte büyüteceksin sen de çocuğunla, elinin altında İnternet oku oku yapmaya çalış elinden geldiğince. 
0 oy
(468 puan) tarafından

bende bilmiyorumdum nefis yemekler sağolsun :)

0 oy
tarafından
Eskisi gibi degilki artık videolu anlatım bile var onlara bakarak yapabilirsin bence ben öyle yaptım bende bilmezdim yemek yapmasını hatta yumurta bile yapmayı bilmezdim ama çok şükür internete baka baka öğrendim 
0 oy
(220 puan) tarafından
bende eklenince hic birsey bilmiyordumm canimm ymek bilenlere cok heveslenirdimm ama internete baka baka ogrendim canimm sende öyle yap emin ol ki yemek yapmak kolay çünkü biz kadınlar herseyin üstünden geliriz demi canimm
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm internetten ac yap çok kolay 1 kötü olur iki kötü olur 3. De emin ol becerirsin canını sıkma sen çok iyi bir aminesin bundan emin ol iyi bir anne olmasan şuanda hatalarını buraya dökmezdin başarabilirsin inan
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Bence hiç birseyden korkma bende yemek yapmayı bilmiyordum yaptım döktüm yaptım döktüm sonunda oldu herkes böreğini çiçeğini bana yaptırıyor şuan ve 26 yaşında patik yelek yapmayı öğrendim ben hiç birşey bilmezken sağ olsun su internet:angel:

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,558 göst.
30 Ekim 2020 Aile kategorisinde Dilansbyyyy (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 859 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 252 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 369 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Demetttt (22 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,691 cevap

34,840 kullanıcı

...