0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (285 puan) tarafından

Bebeğim 2 buçuk aylık yüzü böyle oluyo ve sertlesiyo doktor normal oluyo bebeklerde dedi ama ben rahatsız ölüyorum ne yapablrm?

image

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok fazla mı opuyorsunuz canım ondan olabilir 
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bazı bebeklerin cildi hassas oluyor belki kurulduktandır egzema da olabilir 
0 oy
tarafından
Süt verdiğin zaman orası ıslanıyor olabilir sürekli kurmayı ihmal etme ondan olabilir 
0 oy
tarafından
Benim oğlumun yüzü de böyle oluyordu atopik dermatit dedi doktor
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Alerjik olabilir komşunun bebeği böyleydi yüzü mahvolmustu yazık. Başta isilik olabilir vs dediler sonra Dr a gittiler işte alerji testi olmuş süt ve yumurtaya çıkmıştı sanırım. Annesi yediği için sütten ona geçip alerji yapmış 
0 oy
(3,363 puan) tarafından
Cilt kurulugundan biraz egzama gibi canim gecen haftalarda bizimde vardi mustela krem verdi doktor  hatta dün mevlid vardi oglumu cok opup sevdiler gene kirmizi kirmizi oldu yanagi dün gece yatmadan sürdüm bugun biraz daha pembe o kremden al mutlaka
(285 puan) tarafından
Mustela mi canm smdi bepantol var olurmu o
0 oy
(115 puan) tarafından

Bizimki ilerlemis hali canım  doktor bisey demiyo demraymis sanırım  okuyan ocaklari var bakalimnbugun okutacagiz bi

image

(1,092 puan) tarafından
Oyyyy için acıdı kiyamamm sana güzel bebegimmm :(((
(162 puan) tarafından
Egzama bu canım bı benim oğlumun da böyleydi nasıl doktor bişey demez bak bugün locoderm diye bı krem var ilk oğlumda kullanmıştım hemen iylesti 9 aylık bı oğlumda var geçen hafta cildiyeciye götürdüm aynı kremi bu oğlumdada verdi günde iki kere sabah akşam bugün eczaneden al kullan etkisini iki günde görürsün bebek bakım uygulansındada kaç anneye tavsiye etmiştim
(115 puan) tarafından
Cok teşekkür  ederim cokta kaşınıyor  ki minik bebegim kendisi kasıyor ;( deneyecegim kremi
(162 puan) tarafından
Evet doğrudur kasiniyo kasidiklari annkanda veya suda geliyo ama al bugün kremi bak hemen iyilecek
(115 puan) tarafından
Okuttuk bakalım  biz
0 oy
(396 puan) tarafından
Bebegin 10 aylik hala esim ne zaman opse sakallari bebegimin yuzunu hemen tahris ediyo.kirmizi benek benek oluyo. 1 saate geciyo
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Aşko çok öpmeyin bide emziriyormusun bilmiyorum emzirdikten sonra hemen sil yüzünü benim.kizim.emerken benim gogusumlede temas ediyordu yanağı böyle oluyordu 
0 oy
(162 puan) tarafından

image

oglum şuan 9 aylık yzude öyle ilk oğlumda kullandigim kremi kullanıyorum locoderm bugün eczaneden al muhakak bak hemen iyileşir günde iyki kere. Çok iyi bı krem 
0 oy
(507 puan) tarafından
Benim bebeğinde bu aylarda böyle oluyordu egzama dedi doktor 4 ay da falan geçti. Kimseye öptürmeyin öpmeyin
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Cilt kuruluğu olabilir sıcaktan olabilir yada çok fazla öpmekten olur
0 oy
(540 puan) tarafından
Kendiliğinden geçecektir kuzum kafanı takma bizimde böyleydi geçiyor tekrar olurdu zamanla kayboldu 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Oy kıyamam yüzüne pambık ❤ fazla olduğu için ya da göğsüne yüzünü çok sürdüğü için ya da kullandığın deterjan falan rahatsız ettiğinden oluyor olabilir canım izotonikli su ile silebilirsin bir de hametan sarı krem var ondan az az sürebilirsin bebim kiziminda olmuştu çok öpmüşüz tosbağayı ondan olmuş ")

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 219 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 464 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,053 puan) tarafından soruldu

378,324 soru

11,323,719 cevap

34,775 kullanıcı

...