0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (3,053 puan) tarafından

image

kizlar 2 haftadır sadece akşamları yüzü böyle tek yanağı diğer yanağı çok hafif kırmızı oluyor babası öpüyordu şu 1 haftadır opmuyor akşam oldu zaman böyle oluyor bazen kanıyor neden acaba 5 aylık bu arada 

14 Cevaplar

0 oy
(373 puan) tarafından
Egzamaya benziyor canım benim kuzenimdede var 
(3,053 puan) tarafından
Peki tedavisi ne geçiyor mu ya
(373 puan) tarafından
Pamuklu ürünler kullanmak gerekiyor iç çamaşırından tut herseyine kadar krem falan kullanıyordu bi hastaneye götür vucüdundada varmı bak
(3,053 puan) tarafından
Yok canım vücudu temiz sadece sol yanağında var
(373 puan) tarafından
Anladım cabım o iletleyem zamanlarda sepiyor bi n önce fötğr hastaneye
(3,053 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Egzema olabilir bı doktora gotur
(3,053 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Egzama olabilir doktora goturmelisin artmadan
(3,053 puan) tarafından
Tamam çok sağolun
0 oy
(12 puan) tarafından
Benim bebegiminde aynı doktora götürdüm egzema dedi krem veriyor hemen götür cok acı çekiyorlar
(3,053 puan) tarafından
Geçti mi peki
(12 puan) tarafından
Yok malesef bugünde götürdüm doktor fito ve travazol verdi bakalım inşallah geçer ama sen mutlaka götür
(3,053 puan) tarafından
Tamam çok sağol canım goturcem pazartesi
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşinin sakalı varsa tahrişe sebep olmuş olabilir canım.
(3,053 puan) tarafından
Var ama bir haftadır opmuyordu sabah geçiyor akşama tekrar aynı oluyor
(12 puan) tarafından
Genelde akşamlari azıyor benimde gündüz normal akşam kızarıyor ve çok huysuz oluyor
(3,053 puan) tarafından
Aynen önceden uyuyan bebek şuan uyumuyor acaba ondanmiymis çok üzgünüm şuan
(12 puan) tarafından
Egzemadan canım sen hemen doktora götür inşallah hemn geçer geçmiş olsun
(3,053 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol Allah razı olsun
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Egzama canım ilerlemeden doktora götür istersen benim kziimin suratıda böyleydi artık kanıyordu bile 2 ay falan bitkisel krem ve bebek kortizonlu krem kullandim geçti 
(3,053 puan) tarafından
Full geçiyor mu peki
(3,276 puan) tarafından
Evet canım 8 aylıkken geçti şimdi yok
(3,276 puan) tarafından
Resmini bulabilsem atayim
(3,053 puan) tarafından
Tamam canım çok memnun olurum atarsan üzüldüm yavruma ya
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Aynı durum bizdede var doktor egzama diye düşündü ama alerjik bı bebek herşeyden olabilir yüzündeki kızarıklık yanında sigara içmeyin opmeyin dedi hava kirliliğinden de.olabilecegini soyledi
(3,053 puan) tarafından
Ya şuan çok üzüldüm bizde sakal diye alıp veriyoduk meğer değilmiş pazartesi goturcem hemen
0 oy
(3,276 puan) tarafından

image

doktora gitmeden önce canım bu sağlık ocağı krem vermişti o ise yaraması burda kremli yüzü 

image

Burda da bir resimden yakinlastirdim 
(3,053 puan) tarafından
Sağlık ocağı biliyor mu yani hiç mi ise yaramadı krem
(3,276 puan) tarafından
Sağlık ocağı pişik kremi vermiş egzama olduğunu bilmiyor canım cildiyeye götür bi istersen
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ya alerjik yada egzama
(3,053 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Aa canım benım bebegımde de var cene altında azcık var ve boynunda da olmaya basladı randevu aldım yarın doktora gıstercem bızde öpuyoruz dıye dedık ama bence kıyafetten kaynaklı bır kazak gıydırdım ogunden berı boyle oldu
(3,053 puan) tarafından
Ya inşallah egzama vs değildir vücuda yayılır felanda diyor
tarafından
İnşallab ya bakalım doktor ne dıyecek
0 oy
(274 puan) tarafından
Benim oglumunda yanakları böyle öncelikle alerji testi yaptırın bizim yumurtaya alerjimiz var ayrıca stres bu tür cilt hastaliklarini çok tetikliyor evde stresli bi ortam olusturmayim bebeğin yanında yanaklarından konuşup onu strese sokmayın ağladığında uyumadiginda sinirlenip bebeğe soylenmeyin gerçekten herseyi anlıyorlar. Hamilelikte yaşadığınız bir olay ve ya doğumdan sonra yaşadığınız sizi ve bebeği etkileyen bir olay varsa o yüzden de olabilir. Geçer merak etmeyin ama tedavisini aksatmayın...
(3,053 puan) tarafından
Yok canım babası ayrı ben ayrı ilgileniyoruz ama gün içinde ben üzülüyorum yanaklarına annem neden böyle diye konuşuyorum:( inşallah geçer çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Benimde oğlumda var 3 doktora gösterdim yaz. Çocuk doktoru yaz egzeması dedi. Aile hekimliği prof. Dr à gösterdim sıcaktan oluyor dedi cildiye ye getirdim ıslak pamukla sil dedi. Ama geçmedi henüz azaldı bizde
(3,053 puan) tarafından
Bişey kullaniyomusunuz
tarafından
Ilac olarak bisey vermedi kullanmıyorum. Siliyorum sürekli nemlendirici bir krem sürüyorum saha önceden de kullandığım ama geçmiyor bi deneme için madecassol sürdüm ama fayda etmedi.
(3,053 puan) tarafından
Anladım kuzum çok sağolasın
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Oğlum da 4 aylık o da öyle.  Malesef ki egzema ..doktora götür cnm . Belki alerjisi de vardır:(
(3,053 puan) tarafından
Geçmedi mi henüz sizinki
(5,557 puan) tarafından
Hayır.  Bebeğimin alerjisi çıktı.  Egzemaya dönüşmüş bide . Emzirdigim için diyet yapıyorum.  Ve bir yıla kadar da yapcam
(3,053 puan) tarafından
Ya çok geçmiş olsun bizde gidicez pazartesi inşallah ufak biseydir de geçer tek temenim o
(5,557 puan) tarafından
Inşallah canım ya çok zor
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Canım o egzama değil endişelenme. Mantar. Acil doktora götür yoksa vücuduna yayilabilir kremle geçiyor bi kaç güne.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 189 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 311 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 235 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,324 cevap

34,774 kullanıcı

...