0 oy
1,295 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar kaynanam tanıdığım dan beri ne temizlikle ilgisi var nede birşey mesela evine gidiyoruz diyelim koltukların uzeri hep ya toz ya gübür yani hiç temiz olduğunu görmedim birde bana diyor ki çocuğu pusetten çıkar koltuğa yatir çok temiz ya bende yok böyle rahat diyorum benim evime geliyo bakiyo temiz en azından şaşırıyor böyle ya evde iş yapıyorlar tozlu bir iş üzerini değiştirmez kayinpederim uyarmadan yada ellerini yıkamaz doğru düzgün valla yildirdi ya yaptıklarından temiz olduğundan şüpheliyim sofraya oturuyoruz kaşıkları ya lekeli yada pis yani kayinpederim bir daha olmasın şuan yabancı yok ama misafir gelse utaniriz bunlar ne dedi kıpkırmızı oldu ama hiç düzeltme yok bende titiz bir insanım ne yapmalıyım hep diken üstünde oturuyorum ya evinde kızı da var kendi temizleyemiyor desek oda aynı alışmışlar dağınıklığı pisliğe ya dağınık olur belki ama en azından temiz olunur günlük kullanılan yerler yıldim benim annemin de yaşı var ama kadın hep temizdir evine önem verir yani 

37 Cevaplar

+13 oy
(1,766 puan) tarafından
Ya gerçekten başkasının ayıbını burda söylemeniz ne kadar doğru ola bilir ki ? Burda kendini övmüş kaynanayı da gömmüşsün !! Bunu burda anlatıyorsun da Biz ne yapa biliriz ??
(415 puan) tarafından
Katılıyorum bazı insanlar özellikle eski topraklar temizliğe pek önem vermiyor çünkü çoğunun döneminde bahçe işleri vs vardı . Kaldı ki madem bu kadar dert ettin her hafta git temizle evin temiz sonuçta kaynananın evini temizle birazda
-Reklam-
+7 oy
(1,849 puan) tarafından
Peygamber efendimiz şöyle buyurmuştur: "Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona haksızlık etmez ve onu tehlikeye atmaz. Her kim kardeşinin ihtiyacını giderirse Yüce Allah da onun ihtiyacını giderir. Kim bir müslümanın sıkıntısını giderirse, Allah onun kıyamet günündeki bir sıkıntısını giderir, Kim bir müslümanın ayıbını örterse, Allah da kıyamet gününde onun ayıbını örter ...
+2 oy
(496 puan) tarafından
Onun evi kirli ama senin kalbin kirli bence. Şimdi hiç linç falan demeyin doğruya doğru. Acaba aynı durumda annen olsa onu da gelip burda kotulermiydin çok ayıp gerçekten 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Huyu buysa öyle gider 
0 oy
tarafından
Kenim yazdim sandim bian :D ay benim kaynanamda oyle ve genc yapamayacak durumda degil ama huylari oyle demekki temizlik imandandır aslan yattığı yerden belli olur sonicta
tarafından
Ahahah bende biran benim kaynanayi mi anlattım diye şüphe ettim sjsjsj
(2,875 puan) tarafından
Bu kesinlikle benim kaynanam :)
0 oy
(288 puan) tarafından
Ayyy canım çok iyi anlıyorum ama birsey yapılmıyor maalesef benimkiler sabun kullanmıyor diyeyim sen anla :((((
(288 puan) tarafından
Corabini cikarip ozellikle kanepenin uzerine koyarlar bende sinir olurum ama anlamiyolar soylesende aynilar alışmışlar
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Hiç değilse yaptığı yemeği temiz yapsa.insan yemek yemek istemez vallla 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Malesef çok iyi anlıyorum seni yapacak birşey yok 
(1,210 puan) tarafından
Bizimki yaşlı ama gençken de temizlik yapmıyormuş zaten yemek hiç yemem hep yedik tokuz derim bize gelince bile rahat edemiyorum sofrada kalanı ona katıyorum götür diye eşimde anlayış gösteriyor bana haklısın diyor o yüzden gitsek de en fazla bir saat oturup geliyorz
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Böyle insanlara şaşıyorum nasıl dayaniyorlar ben bir kır daginikli gorim işi gücü bırakıp onu düzeltirim temizlerim bazen bu huyundan illallah ediyorum ama temizliğin faydasını çok gördüm 
0 oy
(106 puan) tarafından

Aaa aynı benim kaynanam :)))) yemek falan yemem valla yalan değil içim almıyo illa oturmak zorundaysak da tokuz diyip gecistiriyorum veya yalandan ayıp olmasın diye yer gibi yapıyorum kadın dediğin temiz titiz olmalı ben çok kızıyorum ama huy maalesef 

0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hahhaa benim kaynana .ayda bir ev süpürür üstünden yalandan alı verir . tozlar evinde kalıp gibi olmuş artık .bebekten önce ben yapıyordum şimdi bende elimi eteğmi çektim .bi görsen banyosu falan leş gibi . aşırı takıntılıyım bende bilir ama alışmış öyle yaşamaya 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Benim kaynanada pasaklidir k.baba care bulamamiş işten gelince kendi temizliyo supuruyo arada gorumcemle  ben gidiyorum dip kose giriyoruz ama bebişim oldu ben aradan cekildim kim yaparsa yapsin modundayim :) hicte yalniz gitmem hemen gorumcem toplar zamaninda gorumcemde anasi gibi pasakliydi kucuk yasta evlendi aman kizim oyle etme aman kizim temiz ol diye diye onu yola getirdim ama kaynana iflahh olmazz 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Tatlı dille söyle ara ara. Mimiklerine dikkat et alınmasın kötü hissetmesin ama uyar anne ev tozlanmış fln de
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Aman bacım bu yaşa kadar temizlik öğrenmediyse daha da öğrenmez
0 oy
(497 puan) tarafından
Benim kaynana tam tersi temizlik hastası bide birlik oturuyoruz ortası olması lazum ya ne fazla ne az
0 oy
tarafından
Ayy valla kaynanam 85 yaşında sabahın 6sinda kalkıyor bütün bahçeyi süpürüyor cam gibi yapiyo bahçeyi pes yani
0 oy
(199 puan) tarafından
Benim eşimin babasida öğle. 

Tuvaletden çıkar elini yikamaz. Odasida kendiside leş gibi kokar. İyrenc. O kolidordan geçiyor yarim saat kokusu duruyor cami pencereyi acmasan nafile
0 oy
(253 puan) tarafından
Peki balım kayın valideeni bu sekikde rezil etmen ne kadar doğru kızı yada gelini sensin yapsan nolck sanki bırak o yapmasanda kızı yada sen yap bı kere bu şekilde asalmaniz ne kadar doğru sizde Bi anne anne babaanne olucaksnz belki sizin de öyle oluck belki bilerek belki gücünüz yetmick geliniz bu şekilde dese evinise sokmazsnz ama o laftan madem yapmiyo sen yap kızı yapsn bu şekilde burda neden rezil ediyosn ki buraya yazıp yapsaydın keşke sonuçta eşinin annesi arkasından böle konusmsk iyi bişi değil:(
(253 puan) tarafından
Hizmetçi tutsun evine yawrum
0 oy
(7,696 puan) tarafından
Sen temizle evini 
0 oy
(546 puan) tarafından
Sonra gelin gelmek istemiyo oluyo tuvalete oturamam yaptigi yemek yenmez malesef.Hic oyle bakmam normalde herkesin elinden yemeye calisirim ayip olmasin diye ama tezgahta karincalar pislikler sünger  artik les gibi olmus.Yaptigi yemegi karistirdigi kasigi yalar yutar yuz defa da tuttururlardi burda yicen diye kendi yemegimi biraktirirdi simdi ondan biraz kurtuldum en azindan ama gittimi sirf yemege filan diye fena zor en iyisi kalmadan kisa ziyaretlerle gecistirmek imkan varsa.Baska elden birsey gelmez degismez kimse sonucta.
(546 puan) tarafından
Hele bebisler emekledimi herseyo agza atiyolar kucaktan salmasan ağlar olabildigince cok az gorustum o donemde ice sinmiyo kendi annem biz gitmeden baya temizlik yapar sakınırdı bizi de oyle buyutunce bizlere daha da kotu geliyo iste

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 156 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde cceyhan (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 363 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 112 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bidibidibidi (486 puan) tarafından soruldu

379,046 soru

11,345,559 cevap

34,810 kullanıcı

...