0 oy
1,081 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sorum yukarda kızlar

Bazıları kira çok zor birlik yine iyi diyorlar siz ne düşünüyorsunuz 

61 Cevaplar

0 oy
(196 puan) tarafından
Aklı olan birlik oturmaktansa kirada oturur 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buda soru mu şimdi sjsjsj.

Tabi imkanlar ve o anki durum çok önemli, başta sen ve burada ki birlikte olanları Rabbim tez zamanda kendi evinde kaynanadan uzakta oturmayı hayırlısı ile nasip etsin inşallah canım 
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Direk kira derim ben ,ilk başlarda şehir dışından bile yetiyordu Kayinvaldem direk kendide diyordu oğlunu kiskaniyordu örnek mesela benim anneme eşim anne demiyecek ben doğurdum onu derdi anneme el öpse kıskanır eşim bana birşey alsa kiskanirdi aynısıni şehir dışındayiz aldırirdi ,eşimin bana eli değse kisaknirdi, tek çocuk eşim , zamanla alıştı kıskançlık huyları köreldi ilk başta yaptıklarından dolayı hala çok sevemiyorum ama aramız iyidir ben saygılı hiç bozmadım normal olarak aramız iyi yani birlik hiç düşünemiyorum çekilecek iş değil şehir dışından telefonla bile yetiyordu başlarda 
0 oy
(210 puan) tarafından
Bende bir yıl kaynanamla yaşadım sadece gördüğüm şey herkesin düzeni ayrı 1 yıl sonra hiç birseyimi almadan memleketen İstanbul'a gittik bı düzen kurmaya çalıştık olmadı çünkü eşim kimseyi tanımıyordu bilmiyordu 6 ay kaldık bı daha ordan Bodrum'a taşındık eşimin tüm hayatı Bodrum da geçmişti geldik sıfırdan hayat kurduk çok şükür geçimimizi de sağlığa biliyor 3000 de kira ödüyoruz bı çocuk okutuyoruz ve kimseye muhtaç olmadan hayatımıza devam ediyoruz 
0 oy
(732 puan) tarafından
O cadıyla kızlarıyla aynı evi düşünemiyorum kirada oturuyorum çokta mutluyum en kötü evde yaşarım ama kaynanayla asla
0 oy
(219 puan) tarafından
Tabikideeeee kirada oturmayı yaz aylarında gidiyoruz 5.6 ay kalıyoruz da burnumdan getiriyorlar hiç gerek yk markete bile göndermezler neymis çok guzelmisim de biri bisey yaparmış mis da mis mis yani ay etraf cahil insanlarla dolu arkadas
tarafından
Çok mu güzelsin:)))
(219 puan) tarafından
Evet galiba hahahah
0 oy
(803 puan) tarafından
Aile apartmani bizim ben çok memnunum
tarafından
Kim var apartmanda düzen nasıl
(803 puan) tarafından
4 katlı ev eltim ben ve kaynanam herkesin katı var kimse kimseye karışmaz kavga etmez herkes kira demiste suan kiralar ne kadar pahalı egerki kayinvalideniz iyise ben anlaşırım derseniz neden olmasin..
Ben çok memnunum hergun uğrarim kaynanama oda bizi sever eltimlede çok iyiz iyiki varlar valla
0 oy
(6,348 puan) tarafından
Evim var sadece yeme içme bir diyordun sen kira nerden çıktı şimdi. 
tarafından
Evet öyle çıkan eltim birlikken daha huzurluydum kira çok zor dedi ondan sordum
(6,348 puan) tarafından
O onun problemi sen kira ödemeyeceksin sonuçta
0 oy
(7,250 puan) tarafından

Tabiki de kira. Azıcık aşım ağrısız başım demisler :sideways:

0 oy
(7,249 puan) tarafından
Kirada oturuyorum ve yanina gitmektense kirada kalmayi tercih ederim allah yazdiysa bozsun :))
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Atalar ne dimiiiiiş azicik aşim kaygisiz başim 
0 oy
(9 puan) tarafından
Kaynana ne kadar iyi olursa olsun bence kira. En azından yeni evliler olgun kendini idare edebilecek kişiler uzun süre beraber olmasın sonra isterlerse birleşebilirler. İlk zamanların tadını çıkarmak önemli. Ama evi her anlamda idare edemeyeceklere önerim kaynanaızla kalın. Eş ile anlaşma ev temizliği yemek bebek kolay değil bu işler
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben tabiki kirayı tercih ederdim kiradayim ay sonu zor geliyor ama huzurumuz var çok şükür 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Şuan aynı durumdayım ikilemde kaldık 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kirayı tercih ederim ben aynı ev daha zor huzur ve rahatlık bakımından maddiyat da diğerinde daha rahat olabilir ama kira vermemek yeme içme oradan ama maaşı annesini eline vercekse kesinlikle kiraya çıkarım 
0 oy
(119,334 puan) tarafından
kim o kira zor birlik iyi diyen
0 oy
tarafından
Çadırda oturmayi tercih ederm 
0 oy
(449 puan) tarafından
Zor ama düzenin oluyor. Ben kiradayim evim ayrı kaynanamda bazen gelip gidiyo onda bile çok anlasamiyoruz. Birlik asla oturamazdim. Adı üstünde evlilik başka Bi yuva kuruyorsun. Düzen düzenin üstüne olmaz kim ne derse desin. 
0 oy
(264 puan) tarafından
Kayinvalideye gore degisir benimkiyle olacaksa allah korusun derim hayatta yani

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,121 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 503 göst.
16 Eylül 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 458 göst.