0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
İki kızım var. Kırkım çıktıktan sonra doktora gidecektim ikiside küçük olduğu için fırsat bulup gidemedim gitseydim spiral takıracaktım. Şimdi 7.hafatada sadece bir kez ilişki oldu. Geri çekilmeyle ve üzerinden yaklaşık  3 hafta felan geçti hiçte regl olmadım şuan yoğun beyaz akıntı var diğer hamilelik lerim öyle farkettim. Korkuyorum. RABBİM isteyene doğru zamanda nasip etsin. Şuan benim için hiç doğru zaman değil.Henüz ikisine bakamaz Ken üçüncüsünü kaldıramam. Dua edin lütfen. Adet olursan hemen gideceğim hastaneye. Enfeksiyon felan olabilir mi yada doğum sonrası normal midir ya başına gelen var mıdır? 

5 Cevaplar

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun 
tarafından
Adette olmadım yarın test alsam çıkar mı ki nasıl öğreneceğim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence test yapsan çıkar 
0 oy
tarafından
Spiral taktırmak için adetinizi beklemeyin doğumdan sonra takıyorlar hemen bir kan testiyle gebelik olmadığını kesinleştirip riske atmayın 
0 oy
(732 puan) tarafından
Doğumdan sonra bir yıl daha fazla adet görmeyen kadın var çok yenisin normaldir ama bu şekilde hamile kalan çok insan var test yap 
0 oy
tarafından
Spiral(rıa) için regl olmayı beklemeye gerek yokmuş ben regl olmadan taktırdım çokta güzel taktı Doktorum
(159 puan) tarafından
Doktordan doktora değişiyor o zaman benimki adetinin 2. Günü gel dedi adet olmadan takamam dedi bende öyle diyince tiksindim taktirmadum.
tarafından
İmkanın varsa özele git ben özelde taktırdım
(159 puan) tarafından
Adeti uzatıyor diyorlar dogrumu acaba
(95 puan) tarafından
Bende regl değilken taktim ağrısız sancısız

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 676 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 271 göst.