0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde (67 puan) tarafından
Kızlar kaynanam 35 yaşında dul kalmış 2 erkek çocuğu var başımın üstünde yeri var her daim saygıda sevgide asla kusur etmem. Ben hemşireyim kendisi bakmak istemedi ona anneanneleri baksın etsin dedi annem çalışıyor bu sebepten yalvar yakar getirdim günde 3 saat bakması gerekiyordu evde kamera var  eve geldiğimde çocuk yerde uyuyordu bugün napmış diye kameraya baktığımda kaynanam o 3 saat boyunca oturup tv izlemiş çocuk yerde abartısız 1.5 saat ağladıktan sonra uyuyakalmış hiç bir şey yapmamış. Bunun üzerine işimden istifa ettim oğlum 14 aylık 2 haftadır evdeyim oğluma bakıyorum. Ama gelin görün ki oğlum olmasına rağmen herkese komşularına akrabalarına kız gibi yetiştirmiştir saçları uzun prensesim o benim prensesim ben baktım ben büyüttüm o bakamıyor diyor. Bu durum benim çok canımı sıkıyor. Saygıda kusur etmeden tatlı dille uyarmaya çalıştım ama anlamıyor 55 yaşında eşim yaşlı o boşver diyor ama gerçekten çok canım sıkılıyor nasıl bir yol izlemeliyim

8 Cevaplar

0 oy
(2,502 puan) tarafından
Eşine görüntüleri izletmedin mi o bu duruma ne söyledi 
(67 puan) tarafından
İzlediğimin farkında ki kamera olduğunu söyleyince iyiki bişey çalmadım çalsam görcekmişsin diyip güldü yüzsüz yüzsüz
(67 puan) tarafından
Çocuk uyuyunca da gitmiş benim iç çamaşırlarımın olduğu çekmeceyi geceliklerimi falan karıştırmış hayır ne arıyorsa orda
(2,502 puan) tarafından
O zaman yapacak başka biseyin yok galiba
(2,502 puan) tarafından
İç çamaşır ne alaka yani neyi araştırıyorsun şöyle ben veirirm sana de
(67 puan) tarafından
Öyle dedim ben de çocuğa zıbın arıyordum dedi salona koydum ya ben ne biliyim görmedim dedi
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Denk geldiğinde bu yüzden mi istifa ettim de 
(1,831 puan) tarafından
Görüntüleri izleteyim mi komşularına de. Çok sinir oldum şuan nasıl kıymış el kadar çocuga
(67 puan) tarafından
Diyorum gül gibi işim varken boşuna bırakmış olamam Diyorum ama milletin ağzı torba değil ki herkes bu bebeğine bakamıyorum kız gibiymiş çok zayıfsın diyip duruyo oğlum da 14 aylık olmasına rağmen 13 kilo nasıl zayıf anlamadım
(1,831 puan) tarafından
Ver cevaplarını vermezsen konusur dururlar tosun mu doğurdun de seninki kaç kiloydu de 14 aylık bebenin senin iyi demen için kaç kilo olması lazım de
(67 puan) tarafından
40 gün emzirmiş kendisi benim hala emziriyor olmama laf ediyo bide ayy çok sinir bozucu
0 oy
(462 puan) tarafından
Kamera görüntülerini izlet , hatta ben olsam komşulara bile izletirdim , hatta git haber kanallarına at tüm türkiyeye rezil olsun :)')')' ahahahaha 
(462 puan) tarafından
Vallahi kaynanası iyi olanlar tüm şansını orada kullanmış herelde.  Bize denk gelmiyor iyi kaynana, bir tanede  bende var öle ikidebir bu bu çocuk gaz sancısına ağlıyor , kaynana bu cocuk aç aç diyip pisikolojimi bozuyor benim. Bende evden kovdum :)')
(67 puan) tarafından
Gerçekten öyle en iyisini yapmışsın bide diyoki ben Bi gün baktım da hasta oldum çok köt oldum dilim geri kaçtı migrenim tuttu o kadar ağlamasına
(462 puan) tarafından
Aman boşver canım takma kafana. Zaten kaynana öyleyse etraftakilerde bilir onun huyunu
(67 puan) tarafından
Kendini öyle bir acındırıyor ki tahmin bile edemezsin :)
(462 puan) tarafından
İnanırım :)
0 oy
tarafından
Gönülsüz davara giden köpek sürüye kurt getirirmiş

bastan evıne sokmasaydın keske olmazdı boyle muhabbetler tabıkı ben baktım ettım dıyecek gelın nıye guzelım ısını bıraktı da cocuga kendı bakıyor diyenlere kendınde bır hata olmadıgını lanse etmeye calısacak
tarafından
esın ne ıs yapıyor kendısı istifa etseydi kolay dımı oyle onca yılın emegını silmek
(67 puan) tarafından
Eşim de anestezi aynı hastanede çalışıyorduk
tarafından
Yanı aynı sartlardasınız cocuk ıkınızın keske boyle olmasaymış kayınvalıdenı takma derım cunku susturamazsın oglundan canından agır bır tepkı almadıkça kendıne gelmez kım ne deri bosver cocugun ıcın kendın ıcın ne hayırlısıysa o olsun hakkınızda ınsallah zamanla hersey yoluna gırer
(67 puan) tarafından
Oğlu da işte annesine çok düşkün çok küçük yaşta babasını kaybetmiş sonra köyde amcalarında kalmışlar amcaları şiddet uygulamış köyden kaçmışlar falan baya hikayeleri var annesine çok düşkün bu yüzden
tarafından
anladım canım
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Kız bu posta bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi hoşgeldin kaynana postu 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Allah o kariyi nasi biliyosa oyle yapsinn kapida kedi yavrusu olsa insan ona dayanamiyo nasil bakmaž o halde saatlerce cocuk yerde rabbim vicdan versin islah etsin o iki cocuk nasi buyumus allah bilir cok sinir oldum o yaşinda tecrubeli bir anne akil nasihat verip koruyup kollayacagi yerde allah akil fikir ihsan etsin size de bolca sabirrr ....
(67 puan) tarafından
Yemeğini yapıp gitmiş olmama rağmen çocuğa 1 kuru ekmek vermemiş eve geldiğimde kokumu alıp uyanınca mama diye nasıl ağladı bilsen
(2,687 puan) tarafından
O karinin sacini basini yolasim var allahin belasi ana olmuş bide olmaz olasica
0 oy
(12,550 puan) tarafından
Benim oğlum on aylık bakıcısı var valla kendim baksam daha iyi tabiki ama kayınvalideme versem daha çok aklım kalırdı benim ayrıca esinde dahil bunu duyduğun herkese anlat gördüğün manzarayı ben olsam aynı dakika onu evine yollardım ben otobüste dolmuşta başkasının çocuğu ağladığında üzülüyorum alıp susturmak sakinleştirmek istiyorum onun yaptığını insan düşmanına yapmaz 
(67 puan) tarafından
Mecbur kalmasam vermezdim bakıcı son gün gelmemeye karar verdi. Keşke hiç vermeseydim vicdanım çok sızladı ertesi gün hemen istifa ettim
(12,550 puan) tarafından
Ay canım ya sinir oldum ona Allah bildiği gibi yapsın vicdansız kadını
(67 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(912 puan) tarafından
Canım sende kaynanaya la hiç tatlı dille konuşulur mu baş zılgıti anca o dilden anlarlar eşine gelince de klasik eş işte hepsi aynı 
(67 puan) tarafından
Bu yaşıma kadar kimseye saygısızlık etmedim ama kendimi ezdireceğim anlamına gelmiyor bu saatten sonra tatlı dille konuşmayacağım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 132 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 35yasannesi (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 303 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Canveannesi (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,094 göst.
5 Eylül 2018 Aile kategorisinde Zeliha Ö (2 puan) tarafından soruldu

377,240 soru

11,289,534 cevap

34,699 kullanıcı

...