0 oy
818 göst.
Aile kategorisinde (225 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Doğum yaptığınızda eşlerinize hediye aldiniz mi? Henüz doğum zamanim belli değil ama 3 aşağı 5 yukarı eşimin doğum tarihine yakın olacak hem doğum günü hediyesi hem doğum hediyesi ne alabirim?

30 Cevaplar

0 oy
(225 puan) tarafından

En İyi Cevap
Herkescikler aynı yorumu yapmış

"Eşin mi doğuracak?" diye

Nasıl ki benim bu soruyu sormam size anormal geldiyse bu yorumlar da bana anormal geldi.. 

kadın olarak her şeyi bekliyoruz eşlerimizden peki biz napiyoruz? 

Yat kat almicam adama anısı kalabilecek bir şey düşünüyorum... Uzun zaman beklenen bir bebek olunca onun da hakkı diye düşündüm.. içimden geldi.. ha eşim bana alır almaz o ona kalmış beklenti içinde de değilim.. yorumlarınızı icin tşk
(119,153 puan) tarafından
soruyu sorman bana anormal gelmedi kadin olarak bi beklenti icinede girmedim ben ;)
(1 puan) tarafından
Merhaba, ben de aynı sizin gibi eşime doğumdan sonra babalık hediyesi vermek isteyip fikir almak için bu siteye girdim ama yorumlar karşısında şok oldum. Siz bir fikir bulup eşinize hediye alabildiniz mi? Aldıysanız da ne hediye verdiniz benimle paylaşır mısınız
(1,763 puan) tarafından
Hediye almak istiyorsan al ama doğumu yapan sensin kültürümüzde kadın dogurunca kadına hediye verilir dogum o kadar zordur ki Allah korusun ölsen Allah şehit sayıyor bu yüzden ve de dünyaya bkr evlat getirdigin için hediyeyi kadın alır erkek baba oldu hediyesi almaz bunun için zaten babalar günü var bu olay farklı hediye alabilirsin ama hediyeyi esinler karşılıklı yaparsan bence kendini hafife almış olursun bh onemlj günü onemsememis olursun hayır bir de dogum gunune az kaldı birleştireyim ortak hediye olur diyorsun baba olmak kolay kardeşim çok büyük bir enerji harcamiyor yapıyor oluyor anne olmam çocuk doğurmak çok zor
-Reklam-
+7 oy
(13,824 puan) tarafından

Doğum yapıp eşime hediye mi alacam:D

(12,536 puan) tarafından
Alfaaaaaaa +
Ben aklimin ucundan bile geçirmedım ama aldı bana kolye aldı bilekliğimin kolyesını
(13,824 puan) tarafından
Hadi ya doktor bile söyledi uani :⁠-⁠D:⁠-⁠D sirinim aynen cnm bana da tuğra almış gelmiş:⁠-⁠D:⁠-⁠D
tarafından
Ağaç güzel fikirmiş hahahah
(7,036 puan) tarafından
Ne güzel kız ince düşünmüş benimki gibi kendinin ham maddesini almamış ahahahha
(7,036 puan) tarafından
Evet canım bak adam seni ne kadar seviyorsa çiçek kesmemis ağaç getirmiş dedi eşimde doktor hanım elimde olsa ormanı sokarım hastaneye de elimde dgil işte dedi ahahahha
+2 oy
(7,928 puan) tarafından
Acaba yanlış mı oluyorum diye kaç kez okudum kusura bakma lütfen bu asla linç değil ama saçma sapan bir düşünce ben niye ona alayım o eğer 9 ay tasisaydi mide bulantısı doğum sancısı emzirmesi gece bin kez kalksaydu söz ona hediyelerin en güzelini alırdım ama ben bu kdr şeyden sonra bide ona ödül mü vericem kafamı sıyırmış olmam lzm
+1 oy
(2,587 puan) tarafından

Neden alayım omu dogurdu:D

+1 oy
(11,217 puan) tarafından

Illa bı hedıye alıcaksam bunu dogumda degılde hamıle kalırken yapsam daha mantıklı olmazmı:) ben cıkarıncada o alsın: Dddd

(225 puan) tarafından
Mesela farkli bi bakış açısı bu şekilde de yapabilirim tesekkur ederim
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Aman o sana alsın kız doğum yapiyon daha ne hediyesi
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Eşim mi doğuruyor ki hediye alim
0 oy
(3,814 puan) tarafından
O acıyı cekıp üstğne bi de hediye mi :D asla
0 oy
esim dogursaydi alirdim yaa
(13,824 puan) tarafından
Naberr
ayni senden naber hocam
(13,824 puan) tarafından
Şükür canim biz de aynı işte çocuklarla devam
0 oy
(633 puan) tarafından
Valla  canm biz başka seviyedeydik doğum günü olduğunda  artası pasta aldın bende kemer almıştım ona ihtiyacı  vardı onu aldım 

Sene ne ihtiyacı varsa onu akıllı.....
0 oy
tarafından
Esim ne alaka dogum yaptiysam :)
0 oy
tarafından
Amaan dogurmamis etmemiş ne hediyesi :)
0 oy
(2,746 puan) tarafından

Kız doğumu sen etcen en güzel hediyeyi sen vercen  

Kocana sor sen bana ne hediye etcen diye :)
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Zaten en güzel hediyeyi vercen 
0 oy
tarafından
Ben doğum yapıp eşime niye hediye alayım ki o alsın ha söz bir tane dogurursa alırım sbshhssjsjjssj 

Şaka bir yana doğum günü için ihtiyacı olan bişey yada sevdiği bişey al sen iyi tanırsın eşini ama sen doğum yapınca o alsın 
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Ona bir evlat vermişim bundan büyük hediye mi olur birde ne alaka doğum yapan sensin 
0 oy
tarafından
Esin mi dogurcak ? Ona niye hediye aliyon onun sana almasi Lazım:)
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Kazak alabilirsin havalarda soğuk zatn
0 oy
(1,160 puan) tarafından
İlk cocugumda babalık hediyesi olarak güzel bir yüzük almıştım. Çünkü karşıdan da annelik hediyesi geleceğini tahmin ediyordum. Bana göre anormal birşey değil. Alınabilir. Babalık hediyesi olarak anı kalmış olur. :)
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Valla ben hediye almadım hiç aklıma böyle bir şey gelmedi onun alcaginida bilmiyordum sürpriz olmuştu 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 161 göst.
0 oy
8 cevap 149 göst.
0 oy
3 cevap 99 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Aysenurcanik1 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 163 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu

378,387 soru