+1 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (1,348 puan) tarafından
Kızlar ya bu ara kızım çok zorluyor tek bakıyorum eşimde işte oluyor genelde ne yemek ne uyku uyumuyor yemek yemiyor delircem artık sabrım kalmadı sürekli bişey bahane Edip ağlıyor ve susmuyor baya ağlıyor bugünde yine yemek koydum işte yemedi tükürdü üstünü filan hep batırdı bende artık sinirlendim bağırdım büyük ihtimalle komşu duymuş karşımdaki kızımı dışarı çıkarirken karşılaştık kızima diyor anne kızıyor mu sana filan bende üzüldüm ya sanki her dk bağırıyordum gibi 

8 Cevaplar

0 oy
(15,709 puan) tarafından
O zaman benim komşu beni linç etmeli :ad 
(1,348 puan) tarafından
Çok mu bağırıyorsun canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kibarca sesinin duyulduğunu anlatmak istemiş bence üzülmek yerine dikkate canım 
(1,348 puan) tarafından
Aynen canım ya ama sanki çocuğa işkence ediyorum gibi
tarafından
Sanmıyorum öyle düşündüğünü direk yüzüne söyleyip kırmak istememiş bence güzel düşünmüş canım kötü düşünme hemen
(1,348 puan) tarafından
Sağolasın canım
0 oy
tarafından
Her dakka bağıraydın bi de.
(1,348 puan) tarafından
Canım sen hiç bağırmadin mi bugüne kadar yaşamayan bilemez bizimde sabrımızin taştığı yerler oluyor
tarafından
Allah'a şükür bağırmadım. Allah da şaşırtmasın inşallah. Ayrıca hergün bağırmamayı lütuf gibi de görmüyorum.
(1,348 puan) tarafından
Canım hergun filan bağırmiyorum bugün demişim farkındaysan niye hep baskalrini yargılayıp bitek kendinizi iyi görüyorsunuz
tarafından
Zaten onlar melek anne sen bir tane bağırdın diye şeytan anne insanları nerelerden vuruyorsunuz.ya bağırdı diye ne olmuş severken iyi de bir tane kızdı diue kötü mü oldi kimin haddine anneliğimizi yargılamak herkes kendinden sorumlu boş yapıp inşanlarin canını sıkmayın
(1,348 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ne güzel yazmışsın
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Yapcak birşey yok demekki bayağı iyi bağırmışsın konşun duymuş 
(1,348 puan) tarafından
Yok kız mutfak duvarları bitişik evler zaten hemen ses iletiyor
(5,492 puan) tarafından
Hepimiz illaki bağırıp kızıyoruz yeri geldi mi, kimseyi çok da igilendirmez
(1,348 puan) tarafından
Aynen canım ama üzüldüm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bunda alıncak kırılcak bişey yok nezaketen cocuguna bagordıgınınduydum demek istemiş 
(1,348 puan) tarafından
Evet canım maalesef alınmadım bagirdigim için ve sesim gittiği için üzüldüm
0 oy
tarafından
Benim alttaki degisikte bi kere bana gecen sesin geldi cok mu delirtti diyor bana kendisi halbuki herkezle bagirarak konusuyor :) ben takmiyorumm bagirmayan anne yoktur..
(1,348 puan) tarafından
Haklısın canım Allah yardım etsin annelere
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Benim komşum da geçen de denk geldik kapıyı açtı sordu çok ağlıyor hasta mı diye yok dedim uyumuyor huysuzluk yapıyor gece de sesi geliyor sen ne ara dinlenip uyuyorsun kuzum diye ğzüldü halime. Şimdi oğlum huysuzluk yaptıkça aklıma geliyor sesi gidiyor diye. Bi kere de banyo da duymuş sesimizi oğlum bana defalarca seslenmiş ben de bıkmadan efendim annecim efendim oğlum falan demişim. İnsan öyle olunca biraz tedirgin oluyor her zaman ses gidiyor diye 
(1,348 puan) tarafından
Aynen canım ya sesim gitmiş baya rahatsız oldum üzüldüm
0 oy
(42 puan) tarafından
Keske benim sesimide sadece komşu duysa benim sesimi.mahalle duyar
(1,348 puan) tarafından
Bu çok iyi ya Allah bizi iyi etsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 388 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy