0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Allahım 6-7 komşu ayda bir dışarı çıkmaya karar verdik bana en yakın olan komşumun oğlu anaokuluna gidiyor. Bir bebekli daha var oğlumdan 8 ay küçük benimki 25 aylık. Geçen ay sorun yaşamadım kahvaltıya gitmiştik. Aman bugün yemeğe gittik öğlene yemin ederim burnumdan geldi havuz varmış az sulu park en erken 5 Yaş kaykayın kenarları, salıncakların arkası boş ve lastik tahta veya plastik bile değil. Ne yediğimi anladım ne içtiğimi. En son süs taşlarını atmaya başladı garson da diyor ki azıcık ilgilenseniz birine gelecek. Gelmez de işte uyarıyor kendince dedim siz bir kızın benden asla çekinmiyor biz kızınca da anne babalar bize kızıyor ondan çekindim dedi. Ay çok zor yaa valla enerjim çekildi. 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay bi de cevrende durumunu anlamayip.israrla evden cikmiyosun iste arayip bak bugun hava guzel haberin olsn diye burnunu sokanlar olunca daha bi zor. İnsan istiyor gezmeyi ama bi sey anlamiyosun ki en azindan evimde oturur hic yorulmamis olurum diye dusunuyorum
(13,202 puan) tarafından
Öyle valla. Ergenlikte odasından çıkmayacak oğlum gel yüzünü görelim diye tartışacağız bir de
(2,963 puan) tarafından
Oyle tabi simdi ne kadar doyarsak onlara o kadar kâr. Izin almadan opturmuyor bile benimki bi kere opuyorum bir tane daha opeyimi diyorum kafasini ceviriyor :)
(13,202 puan) tarafından
Bizimki de sarılmaya izin vermiyor illa kendi isteyecek :) arabaya bile sarılıyor bize yok
(2,963 puan) tarafından
Ahaha cok masumlar Allah bizlere bagislasin yavrulamizi ♡
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum cümlemizinkini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zor olmaz mi yaa hele bide küçük beben varsa zulüm valla ama canları saolsun bizimde dikkatli olmamız lazım ilgilenmemiz lazım mecbur ❤️☺️
(13,202 puan) tarafından
Tek Allahtan bebekken daha rahattı gerçi dışarı çıkınca her türlü uyumaz bizimki uykusu kıt da. Ay valla genelde eşimle çıkıyoruz ona satıyorum bebeği ben geziyorum ama çok yorucu
tarafından
Belki linç yiyecem ama ben yemek yiyecegimiz zaman yanımda oturturum telefonum dan ona çizgi film açarım en sevdiği olan ve telefonum da her zaman yüklü olur yemek çay falan bitti mi bırakırım gezer bende peşinde olurum böyle daha rahat olur
0 oy
(1,024 puan) tarafından

Aynı benim oğlum parmağını sokmadigi yer kalmaz :D millet dönüp dönüp bize bakar biyere gittiğimizde yapma etme diye diye eve geliyoruz Allah'ım sabır versin annelere 

(1,024 puan) tarafından
Gotunden kurt var oğlumun :) oturmayı bilmiyor
(13,202 puan) tarafından
Kız çizgi film bile izlemiyor yemek bile yemedi. Safi koşuyor
(1,024 puan) tarafından
Ya ama benimki eline telefon versem YouTube kids açtığımda duruyor dışarda seninki daha zor ya
(13,202 puan) tarafından
Yok valla açtım boşuna şarj yedi telefon
(1,024 puan) tarafından
Ne diyelim o tatlı sıcak minik nefesleri yeter sağ olsunlar :) büyürler sabret
0 oy
tarafından
Çocukla çok zor ya 
(13,202 puan) tarafından
Çok zor. Eşim olmasan hele çok zor. Anneme diyorum sakın çarşıya falan çağırma rezil oluyorum daha çok anlamıyorum ne gezdiğimden ne baktığımdan
0 oy
tarafından
Kuzum bizde 4 komşuyuz onlarda ikişer bende tek kokoş var gezme dedinmi en az günde 3 kapı geziyoruz halden anlayan olunca evde sorun olmuyor dışarda olursakta onlara göre yerlere gidiyoruz 
(13,202 puan) tarafından
Kuzum bizimkiler de anlıyor da park var güya diyorum ya 5-6 yaştan itibaren küçüklere tehlikeli bariz bariz. Ev gezmesine bizde de sorun yok en az bir kapımız var bizim de özellikle çocuklu arkadaşlar zaten anlayışlı gerçi teyzeler de öyle bizim sağolsunlar ama arkadaş da yok yanında sadece zarar. Bir de inat inadına yapacak kafasına koyduğunu
0 oy
tarafından
Benim oğlanlar küçükken bende öyleydim hiç rahat edemezdim onun için çok dışarı çıkmadım ama kızım öyle değil şükür hatta onsuz bi yere gitmek istemiyorum çok güzel geziyor benimle :) sana tavsiyem senden başka kimsenin kızmasın izin verme aşkom ❤️ 
(13,202 puan) tarafından
Kız vallahi ilk defa müsaade ettim zaten kimseden korkusu yok. Kızmaktan da anlamıyor. Kızlar daha minnoş oluyor yaa valla otur otur kalk kalk ❤️
tarafından
İşte aşkom ben onun için 2 olandan sonra kız büyütmeyi çok istedim şükür rabbim nasip etti :)
0 oy
(692 puan) tarafından
Hiç sorma canım zulumde ne zulüm okadar hastayım ki dişçiye gidiyim dedim zar zor gittim kızım 1 yaşında durmuyo arabanın içinde arabaya alışık değil mahvoldum eve gelene kadar 
(13,202 puan) tarafından
Ben dün gidemedim doktora randevum vardı yalnızdım bir otobüs 10 dk ama burnundan geliyor vallahi

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 410 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 338 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,369 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 265 göst.