0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
BeBegim 4 aylik atak dönemi bitti sayılır 2 haftaboyuncs hep sağdan emmek istedi bitek gece sol verebildim bu yüzden sol göğsüm diğerine göre çok küçük kaldı bu sürede sütum var hala ama iki gündür sanki daha da azaldı yatınca ağlıyor solda acaba sağarak sütümün kesilmesini onleyip göğsünün diğeri gibi buyümesini sağlayabilir miyim bu büyüklük görüntü farkı psikolojimi bozmaya başladı 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı durumdayız. Benim ki de ,6 aylık 2 aydır sol u emmek istemiyor binde bir verebiliyorum. Küçüldü ve sağ kadar süt yok ☹️
tarafından
Şaka gibi iki hafta içinde sağ daha büyüdü diğeri küçüldü estetik görünmedıgini geçtim azalıyor sütü ne yapicaz bilmiyorum gercekten
-Reklam-
0 oy
(1,973 puan) tarafından
Sol göğsünü sağı emdiği kadar sağ canım. Çay kaşığı ile de verebilirsen içirmeye çalış ki boşa gitmesin. Ağlasa da yinede emzirmeye çalış. Sağlı sollu düzenli emerse eşit olur görüntü de sütün de. 
tarafından
Huysuzlugu geçmeye başladı veriyorum tabiki yine ama sağ kadar uzun süre emiyor doğal olrak sut az olduğu için sağmak emmesi gibi olmaz duzelmez Vs diyenler oldu o yüzden endise duyuyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Evet sağ tatlım ve o göğsünü vermeye çalış
tarafından
Daha 4 aylik şekli düzelir mi acaba zamanla
(14,428 puan) tarafından
Memeni mi diyosun,merak etme sütün çekilince yani emzirmeyi bırakınca ikiside aynı olur
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(6,970 puan) tarafından
Bende de var o ya bi tarafın sütü az olunca oluyo dediğin gibi sen sağ artar günde 3 4 kez sağ benim sutum çok fazlaydı yapamadım zaten baş edemedim 
tarafından
İnşallah duzelir
0 oy
(3,491 puan) tarafından
El metin ismi şerifini suya yaz ve iç. Bana dua edersin. Parmağınla yazar gibi yap arapçasına bakarak. 
(636 puan) tarafından
Aaa bunun faydasını oluyor benimde 3 buçuk aylık beni emmiyor mama iciyor
(3,491 puan) tarafından
Denemesi bedava:)
tarafından
Peki bu ne yapıyor bebegin o göğsü emmesini mi sağlıyor acaba

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 28.08.ecrinim (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
26 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 357 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,469 soru

11,359,645 cevap

34,836 kullanıcı

...