0 oy
176 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,461 puan) tarafından
1 aydır geçmeyen bı öksürük vardı bebek emziriyorum bide ilaç vermiyor doktor.aktardan el yapımı macun aldım şükür fayda etti ama yorulunca susayinca boğazım kuruyor gıcık oluyor öksürüyorum ama nefesim geri gelmiyor boğuluyorum oksurunce 5-10 saniye nefessiz kalıyorum olecem diye korkuyorum.kizim 2 yaşına 5 ay var keseyim artık diyorum süt de yok emzik gibi kullanıyor beni 

3 Cevaplar

0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bence baska bir dr a gorun canim. Bu kadar kötüyken emzirenlerinde kullandıgi ilac mutlaka vardir. Ben 13 ayi doldurdu kesmek zorunda kaldim. Tedavim baslamak zorundaydi. Gayet iyi. Akli erdikce cok cok daha zorlanıyor anneler
(1,461 puan) tarafından
2 defa doktora gittim ikiside ilaç vermdi paroldan başka doğal yolla tedavi ol yada memeden kes dedi göğüs hastalıklarına sıra aldim şimdi
(3,333 puan) tarafından
Anne saglikli olacak ki çocuğa faydasi olsun. Emziemissin zaten cok şükür
(1,461 puan) tarafından
Sezeryan doğum oldu o agrimin tansiyon yüksekliği içinde zorla emzirmeye çalıştım 2 kilo doğdu mama vermedik emmesini istedik doktorda öyle.uyumadim o baş dönmesi çabası altımda sonda takılı kaldı 3 gün tuvalete gidemedim tansiyondan ama yine de emzirdim vicdanım rahat o konuda
(3,333 puan) tarafından
Ahh bende ayni malesef cok zor bir süreçti. Hala tansiyon sorunum devam ediyor. Senin ki gecti mi peki
(1,461 puan) tarafından
Geçti hastanede 4 gün yattım 4. Günü çıktım sonrasında hiç sorun olmadı 2 sene olacak hiç bir sıkıntı yok
-Reklam-
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Eğer ciddi bir rahatsızlığın ve farklı ek belirtiler yoksa solunum alerjin olabilir bir doktora gitmeni tavsiye ederim Geçmiş olsun.
0 oy
(1 puan) tarafından
Canım benim bebek 45 günlükken hasta oldum bir haftadır antibiyotik içiyorum doktor nasıl yazmadı anlamadım emziren annede ilaç kullanır oda doktor kontrolünde dozu düşük ilaçlar 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 28.08.ecrinim (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 3,088 göst.
0 oy
13 cevap 579 göst.
26 Şubat 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu