0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (534 puan) tarafından
İnsanlar ne ara bu kadar kotu kalpli olabiliyor aklım almıyor. Ve genelde bu insanlar hep yakınımızda birikmisler. Akraba akreptir dedikleri o kadar doğru ki. Instagramda kendi fotoğrafımı paylaştım aylar sonra bugün hava güzeldi çocukla parka gittik oturduk biseyler yedik içtik uyudu, arkadaşım da yanimdaydi tek çıkamıyorum biyere zaten. Uyudu oğlum, fotoğraf çekildik oyle gunbatimi vardi. Ya arkadaş size mi düştü benim süsüm püsüm. Ya duyunca şok oluyorum. Bide utanmadan bunu söylüyorlar, sanki ben duymayacagim. Yok kocasının daha mezarı yokmuş, yok şimdiden süslenmiş, yok hiç üzülmüyor muymuş. Ya böyle bisey olabilir mi? Ne yapayım yani kafama tülbent bağlayıp sabahtan akşama kadar ağıt mi yakayım? Benim acımı 1 gun yasasin Ya biriniz 1 gun sadece. İlk defa gerçekten mutlu oldum ya ne biliyim iyi gelmişti bugün burda takıldım, disarda takıldım içine ettiler sagolsunlar. Zaten yüreğim agzimda her dakika her saniye allah aşkına yapmayın ya. Bide yeminler ediyorlar böyle bisey demedik diye bari azcık onurlu olun da özür dileyin

Ohhh içim rahatladı:)

11 Cevaplar

+1 oy
(6,232 puan) tarafından
Bosver canım sen umursama 

Annem hep derdi ki el kısmı yüreğine közü koyar ama külünü dahi almaz diye

Sende yüreğine ateş koymalarına izin verme hayat senin hayatın senin eşin hayat arkadaşın gitti her gün de yana yakıla ağlamak zorunda değilsin sende insansın 
(534 puan) tarafından
Annenin ellerinden öperim. Anlamazlar ki, yine de Rabbım vermesin onlara aci ama kinleniyorum.Ya bide sma çocuklara yardım edeceğime azcık teyzeme etseymisim (teyzem biraz müşkül). Çocukken sokakta kaldığımız zamanlar kim bize yardım etmiş? Srfzler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşine nolduuu ki canım 
0 oy
(92 puan) tarafından
Mezarı belli değil derken? 
(534 puan) tarafından
Farklı durumlar var, özelden yazabilirim. Trabzonda misin bu arada canım? Esim tarafından trabzon Akçaabat ben de :)
(776 puan) tarafından
Özel değilse buradan yazabilir misin canim birde takma kimseyi çocuğuna bak kendine bak el kadar çocuk ne bilir yası sen iyi ol ki bebeğin iyi olsun
(92 puan) tarafından
Özelden yazabilirsin merak ettim. Trabzonluyum evet
(534 puan) tarafından
Yazdim özelden cnm sana
0 oy
tarafından
İnsanlara içtikleri sudan fesatlık bulaşıyor galiba ben öyle düşünmeye başladım çünkü bu kadar artık normal değil gerçekten ulaşamadıklarına mundar deme meraklısı olmuşlar aynısını yaşamadım empati kuramam bile böyle bir acının ne demek olduğunu bilmek için ama babamı kaybettiğimde emin ol aynısı bize olmuştu kıyafetlerimizin etiketlerine kadar baktılar ve yüzümüze birlikte biz de sizi rezil olur ele güne muhtaç olur zannetmiştik dediler ama bizden iyi giyiyor yiyorsunuz dediler hadsizler ve şimdi de iyi günümüzü kıskanarak izliyorlar
(534 puan) tarafından
Yaaa yaaa hiç sorma. Basın sagolsun diyeceğine kesin bi iş var yok alkolik mis yok bilmem neymiş ne ithamlar Allahim konuştukça kan beynime sicriyor
tarafından
Kınadığını başına verirmiş Rabb'im yine kimseye beddua etmiyorum ama bazılarının anlamasi için yaşaması gerekiyor beyin ozurluler
0 oy
tarafından
Bir gün konuşurlar iki gün konuşurlar üçte susarlar onlara göre yaşayamazsın hayatını senin ne acı cektigini kimse anlamaz ama insan oğlu rabbim herkese dayanma gücü verir eğer ölenle ölünse ortada kimse kalmazdı çocuğun var onun için mutlu olmak zorundasın başın sağolsun bu arada canım
(534 puan) tarafından
Sağol canım ♡ Aynen oyle ya içime atıyorum belki  belki evet acı çekmiyor da olabilirim üzülmemis de olabilirim ne var mesela böyle olunca noluyo? Yani illa her ölenin arkasından ağlamak sart mi? Diyelim ki öyle oldu üzülmüyorum , nolcak? Sana giren çıkan ne mesela
tarafından
Boşver kuzum takma cocugun icin guclu ol esininde kaderi boyleymis yanlis anlama acini kucumsemek felan degil ama milletin cocugu oluyor annesi babasi oluyor insan oglu bunlara dayaniyor esinede dayanacaksin mecbur giden gittigitle kaliyor sen yasamak ve cocugunu o varmis gibi yasatmak zorundasin kimse icin sikma canini bebegim
(534 puan) tarafından
Oyle yapmam lazim zaten. Hayat neler gösteriyor, ben güçlü olmazsam kim koşturacak oraya buraya. Milletin ağzı durmaz oyle de durmuyo böyle de yaranamazsin
0 oy
tarafından
Ay mezari yok derken niye oyle dediler ki esine nol ?
(6,232 puan) tarafından
Vefat etti bir kaç ay önce
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Eşin nerdeki
(6,232 puan) tarafından
Vefat etmiş canım
0 oy
(7,271 puan) tarafından
Ayy esin vefat mi etti canim basın sağolsun bos yere demiyorlar milletin ağzi torba degilki buzesin iste bosver hayatta hicbir zaman buyuk konusmayacaksin yarinin hatta 1 sn sonran bile belli degil 
(534 puan) tarafından
Allah büyük aynen öyle
0 oy
tarafından

Kimse kınadığını yaşamadan ölmezmiş dilerim Rabbim yasatmasin 

Ben böyle kör cahil insanlardan nefrett ediyorum 
Kimse kimsenin içini bilemez ki
Aldırış etme ve canını sıkanin sende canını sık 
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Ölenle ölünmüyor hayat devam ediyor sen de haklısın tabi.
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Eşini mi kaybettin başın sağolsun oncelikle boşver herkes konuşur eder çocuğun varmış en başta onun mutluluğu için dik durmalısın insanlar tamamen yikilmani bekliyor heralde boşver takma 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 862 göst.
28 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❤Gamze☆Göksum❤ (2,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 517 göst.
0 oy
12 cevap 926 göst.
0 oy
5 cevap 261 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sedadz (605 puan) tarafından soruldu

380,426 soru