0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden etikenlendirildi

Kaynanam hastalandı doğum Hastanesi'ne gitti ve kisti olduğunu öğrendi bende geçmiş olsun anne iyimisin nasılsın demek için yanına gittim iyiyim falan dedi kontrole gidecem dedi neyse konudan konu açıldı 

Kızının kaynanasi hakkında ondada kist vardı rahmini aldılar erkek gibi oldu erkekten bir farkı yok o kadının dedi ve ben sok oldum üzüldüm böyle düşüncesiz cahil cahil cevap vermesine sonuçta aynı sorun seninde başında neden böyle dengesiz dengesiz konuşuyorsun kadın çok sinirlendim o kadına oyle demesine dedim niye öyle diyorsun anne aynı sorun seninde başında Allah herkesin yardımcısı olsun şifasını versin dedim ve evime gittim 
Altlı üstlü oturuyoruz pencerenin önünde oldukları için duydum kayınbabama bu gelin nasıl saygısız bana böyle böyle dedi dedi hiç ilgilenmek istemedim kendisiyle Allah onunda başına verirse görür bu pos zihniyetle devam ederse başına çok şey gelir
Bende sinirlendim siz bacilarima içimi dökmek istedim sizce de haklı degilmiyim bu konuda 

6 Cevaplar

+1 oy
(199 puan) tarafından
Kimsenin işine karışma. Ne kadar uzak o kadar saygılı. Bi geçmiş olsun de yemek yapacam işim yarım kaldi sonra görüşürüz de oldu bitti. Sen onun huyunu biliyorsun bir insan yedisinde nedir yetmişindede öğle.  Bos ver  onun günahı onun boynuna yazılıyor bizi ikgilendirmiyor
tarafından
Haklısın canım ama tutamadım dilimi kötü birşeyde soylemedim aslında
(199 puan) tarafından
Sen ağzınla kuş tutsanda yaranamazsin
tarafından
Kesinlikle haklısın canım ne yaparsa yapsın valla karismayacam ona
-Reklam-
0 oy
(315 puan) tarafından
Görümcemde. Oldu bu zihniyet benide **** ediyo erkek gibi olmak. Ne alaka çokk saçma ya hiç öyle bişey yok hersey eskisi gibi içten alınıyor rahim yanı iyi demişsin canım hiç Yüz verme bence
tarafından
Aynen valla kadının yüzünede nasıl iyi davranıyor şok oluyorum gerçekten zaten muhattap olmuyorum kaynanamla fazla
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sen haklısın da bos ver kaynana ıste görevını yapıyo:)takma uzak durmakta fayda var
tarafından
Kadın kadının düşmanı derler ya gerçekten çok doğru bir söz ya benimde başıma gelirse diye hiç dusunmuyor
(2,705 puan) tarafından
Düşünmedıklerı ıcın gelıyo zaten:)))
tarafından
Gerçekten bu yaşa kadar boşuna gelmiş insanda biraz merhamet vicdan olur
(2,705 puan) tarafından
Allah böylelerın elıne düşürmesın ne diyim canm benım kaynanacıkta öyle kendıne bakmaz aılesıne bakmaz mılletı cekıstırır
tarafından
Tek bildikleri şey o zaten
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Cahil işte bakma sen ona. Çoğu ülkede menepozdan sonra kadınlar rahmini aldırıyo ki bence de bu sağlık açısından doğru bi karar ama bunu kayınvalidene anlatamazsın
tarafından
Anlatsam bile anlamaz anlayacak kapasite olduğunu düşünmüyorum kaynanamda
0 oy
(10,871 puan) tarafından
Eee kınadıgını yasayacak bak gör. Sende o olay olunca anne allah korusun bosamasın baba seni erkek gibi oldun ya denilince bozulmuyacak o zmaan. 
tarafından
Valla çok değişik bir kadın bendede aynı sorun var diye düşünmüyor hiç böyle cahil insanların içinde olduğum için kendime üzülüyorum artık
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Kötü niyetten ziyade cahillikten öyleler maalesef ve ne yaparsan yap o cahil zihniyeti değiştiremezsin 

Ancak o cahil fikirlerini kendilerinden sonraki nesile aktarmadan öldüklerinde bitecek bu saçmalık işin ilginç yanı kabahatin onda olduğunu kabullenmediğinden değil kadın bu durumun farkında değil ona göre normali o kadın olmayı çocuk doğurmaktan ibaret sananlar çocuğu olmayan kadınlara neler çektirmişler zamanında ah cehalet ah...
tarafından
Kaynanam o kadar yaslida değil aslında 42 yaşında nerden geliyor bu geri kafalık anlamıyorum zaten arama mesafe koydum fazla muhattap olmuyorum bu sözünden sonra hiç acimiyorum ona
(12,903 puan) tarafından
Iyi yaparsın canım ha bir de yaptıklarından yanlış olduğunu yüzüne söyleyince çok zorlarına gidiyor :) onlar sözüm ona kusursuzlar ya

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,335 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Jskslwmsklals (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 2,342 göst.
10 Şubat 2019 Diğer kategorisinde İlk göz ağrım ♡♡ (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 298 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 78 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (752 puan) tarafından soruldu

378,954 soru

11,343,267 cevap

34,809 kullanıcı

...