0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Benim kocam mi öküz yoksa alıp kendini arkadaslariyla geziyor. 1 yıllık evlilikte market hariç 4-5 kere beraber bir yere anca gittik. İsyan ettiğimde hep yanında mi durucam isine gelirse diyor

45 Cevaplar

+7 oy
(329 puan) tarafından
Senin koca öküzmüş daha ilk seneden hep yanındamı olacam diyorsa yandın sen çocuk yoksa eğer hemen yapma ölç tart öyle yap çocuğunuda bence yoksa olan sana olur
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Evlendım ılk ay hamıleydım. Ulkede astım sehır sehırde gezdım. Ucagada otubusede bındım son gun bıle sokaktadım: D
(469 puan) tarafından
Ahhh nazar olcan bi daha cama bile çıkamıycaksın sonra ssjahshs maşallah diyelim de.
(11,217 puan) tarafından
Hahaha masalLAllah BarekAllah dıyelım. Bız 3.5 yıl uzak mesafe sevgılıydık yılda bır anca gorurduk bırbrmıxı o yuzden evlılıgımızın ılk senesı yapamadıklarımızı yaptık:)
0 oy
tarafından
5 yıl olacak Allah nasip ederse bensiz biryere gitmez arkadaslariyla takılma huyu yoktur her hafta bir yere gideriz birlikte 
0 oy
(12,741 puan) tarafından
Oncede gezerdim evlenince de bebiş oldu 5 aylık şimdi onla daha çok 
(812 puan) tarafından
Kan testinin sonucu çıkmadı mı canm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Evlilik çift olmaktır sadece sevişmek için evlenilmez. İsyan etmekte haklısın. Biz hala birlikte geziyoruz arkadaş gezmesi dahil 
0 oy
tarafından
Şükür arkadas ortamı yok evlendigimiz günden beri gezeriz saat fark etmez bile gece 2 3lere kadar disardayiz wjsjjsjs seninkine ne diyeyim bilemedim benim amcamda öyle eşini gezdirmez ama konu arkadaş olunca her mekan her şehir gezilir :/
0 oy
tarafından
Arkadaşlarıyla gezecekmis sürekli de neden evlenmiş? Gezerdik 4 senelik evliyiz hala her pazar çıkarız genelde. Arkadaşları ile de çıkar ayda alemde 1 kez bende öyle ayrı ayrı hayatlarımız var tabiki ama beraber paylaşım daha fazla 
0 oy
(10,090 puan) tarafından
Hemde ne gezdik ilk evlendim balayina gittik taylanda geldik 2 3 gunluk kacamaklar yaptik hep. Sonra 11 gunluk karadeniz turu yaptik. Onun haricide hep gezdik yani
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Arkadas ortamı yok biz nereye esım oraya hıc ayrı takılmadık 8 yıldır masallah 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım balayindan geldik eşim hep dışarıya çıktı 2 saat sonra geldi ve hemen hamile kaldim markete ve evlilik yıl dönümü ve kıyafet almaya cikariz 2 kere gezmeye gittik başka yere 
0 oy
(6,725 puan) tarafından
İlk zamanlar tadı oluyor zaten neden öyle diyor ki :// sonradan cocuklardan fazla gezemiyorsun. 
(88 puan) tarafından
Aynen çok üzüldüm sinirden ağladım bile. Ama varsa yoksa aynı laf hep birarada mi durcaz bir kahveye gidiyorum zaten diyor
(6,725 puan) tarafından
Canim benim☹️ senide evde sadece yemek temizlik yap diye almış herhalde.
0 oy
tarafından
Senin eşin gerçekten öküz müş 

Biz 4 yıllık evliyiz her hafta mutlaka çıkar gezeriz ilk günden beri hastalık doğum kötü bişey olmadığı sürece tabi 
(88 puan) tarafından
Hemde ne öküz cnm. Markete bile gitsek hadi haftasonumu çalma diyor
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Geziyorduk ama evliliğimizin 8.ayinda korona çıktı eve hapsolduk. Bebek olduktan sonra belli bir dönem aksadı 
0 oy
(469 puan) tarafından

Ben eşimle çıkmayı sevmiyorum o çok gergin oluyor insanlar da çok değişti kocam elşmi tutuyor hâlâ bön bön bakıyor bazı adamlar o da hep sinirlenir sonra tartışırız öyle moraller bozuk döneriz eve. Ben bebeğimi biraz daha büyütüp onunla gezicem inşallah :silly:

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Yeni evliykende geziyoduk 6 senemiz doldu hala geziyoruz 2 çocuğumuzda eklendi gezmelerimize:)

0 oy
(2,947 puan) tarafından
Gurbette birbirimize muhtactik herseyi birlikte yaptik geztik
0 oy
(106 puan) tarafından
Böyle diyen adamlarla kavga etmeden nasıl yasiyosunuz hayret ediyorum yatıp kalkıp kocama sukredecek hale geldim burdaki postlardan sonra, işine gelirse ne demek gelmezse güle güle umrumda değilsin demek gezmeyi sevmez anlarım ama bu kelime hoş değil arkadaşlarıyla cikiyosa seninle de çıkması lazım hatta bence evli adamın arkadaşlarıyla ne işi olur ben eşime git gez derim ona rağmen gitmez bensiz bi plan yapmaz herkesin hayatı bakış açısı farklı tabiki ama bana göre çok yanlış ben hiç doğru bulmuyorum çocuk yoksa iyice emin olana kadar yapma bence 
(88 puan) tarafından
Kavga ediyoruz zaten. Evlenmeden once gezip tozardik evlendikten sonra ne gerek var masraf yapma gezmeyelim demeye başladı. Sanki parkta bir dolansak gelsek para alacaklar bizden bahane iste
(106 puan) tarafından
Valla çok yakınımın kocası öyle kaç kez boşanma aşamasından döndüler şimdi iki çocukları var ailece pikniğe bile götürmez ama kendisi sürekli dışarda çocuklarla karısı evde hapis hayatı o yüzden diyorum iyi düşün taşın çocuğu öyle yap olan kadına ve çocuğa oluyo çünkü
0 oy
(375 puan) tarafından
Doğum yapana kadar gezdik
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Gezmedik kız korona vardı hep yasaklar hep yasklr evde puzzle yapmaktan bşka çare bulamadık :) 
0 oy
(484 puan) tarafından
Ahh ah gezilmez mı bebek yoksa birde 

O zaman niye evlenmiş sen ev kuşu Olcan onu mu beklicen evde işime gelmiyor bekar hayatı yasicaksan niye evlendin de sende bazıları hakediyor gerçekten 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 418 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 700 göst.
25 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,715 göst.
0 oy
42 cevap 1,418 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esmosum (7,774 puan) tarafından soruldu