0 oy
697 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Evet kızlar varmı İlk evlilik yıllarinizda pismanliklariniz...

27 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Herkese guleryuzlu olduğum için

Herkesi ben gibi gördüğüm için

Herkesin arkasında durduğum için

Sessiz kaldığım için

Herseye  tmm dediğim için ilk önce kendime özür dilerim

Yaptığım hatalar bunlar şimdide içinden çıkamıyorum 
(762 puan) tarafından
Nasıl yani
tarafından
Son pişmanlık neye yarar artık kimseyi umursamıyorum kim kırılır kim incir ben çok incindim kırıldım sessiz sessiz ağladığım oldu biri birsey dedimi yok o yüzden herkese iyi yaklasmiyorum özellikle eşimin ailesine hepsinide rabbime havale ettim
(7,039 puan) tarafından
Birebir aynıydım ama akıllandım artık.
(75 puan) tarafından
Düşüncelerimi kopyala yapıştır yapmışsınız resmen
(829 puan) tarafından
Kesinlikle beni anlattınız
-Reklam-
+3 oy
(5,049 puan) tarafından
Yaptıklarımdan pişman değilim aklım yapamadıklarımda :D 
(2,369 puan) tarafından
Bu ben yemin ederim ben hiç bişeyi içimde tutmadım asla ezilmedim
(5,049 puan) tarafından
Bende öyle valla :D başta koydum tavrımı şimdi rahat ediyorum :D
(2,369 puan) tarafından
Süper vallaha ne yapacağız elin ezmesine izin mi vereceğiz
+1 oy
tarafından

Ahahah ilk evlendik 2 ay eşime izin veremedim ilişki olamamıştı korkuyordum sonradan yavaş yavaş korkumu yendim:D

(7,039 puan) tarafından
Sen yine iyiymişsin canım ben beş ay izin vermedim  :)
tarafından
Aaa ciddi misin bak kader arkadaşım varmış :D ben doktora bile gittim ahahah krem felan vermişti özel bölge uyuşturucu :D
(7,039 puan) tarafından
Aynen canım ben de gittim bana da senin gibi krem falan vermişti hatta doktorum senin durumun psikolojik demişti gerçekten de öyleydi çok korkuyordum çünkü.
(119,345 puan) tarafından
kizlar iste o vajinismus degilmi
(7,039 puan) tarafından
Galiba öyle Sevda.
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Yaptığım hiç bir şeyden pişman olmadım yine olsa yine yaparım dediğim şeyler var :) 
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Yeni evliyken yok ama suan yeni yeni aklima geliyo bn genelde esimin hic arkasinda durmazdm yani ali yapamaz filan dedikleri zaten guler gecerdim bunun icin cok pismanim bundan snra esimin arkasinda olup milletin agzini kapatacam sizede tavsiyem 
0 oy
(84 puan) tarafından
Esimin hep uzerine titredim simdide umursamiyorum oda degistin diyor keske uzerine bu kadar titremeseydim .)
0 oy
(4,170 puan) tarafından
Benim var şu an daha rahatım bu konuda ama hala tam aşabilmiş değilim misal eşimin ailesi öğleden sonra arardı aksama müsaitseniz çaya gelelim sizi görelim ki sürekli olmazdı bu ama ne zaman olsa adamı başlardım darlamaya niye daha erken haber vermediler ben bu saatte temizlik mi yapayım çay hazırlığı mı falan diye yani yetiştiremesem ev kirli olsa telaşına girip panik yapıp eşimle kavga ederdim onlar gelince dört dörtlük misafir ederdim ama eşimle aram bozulmuş olurdu şimdi öyle değil rahatım ama o zamanların acısı da hala çıkıyor eşim lafını yapıyor sen bizimkileri istemiyordun zaten oluyor en ufak şeyde halbuki benimki tamamen panik hakkıyla misafir edememe telaşı ama bunu eşime o zamanlar öyle yansıtmadığım için onun gözünde öyle kaldı ve ne desemde onun için değişmiyo malesef 
(1,212 puan) tarafından
Çok çok tanıdık geldi. Erkekler bu u anlayamıyor malesef. Bizimki de onlardan cekinmene gerek yok diyo ama bu çekinmek değil onun tarafı da olsa benim tarafım da olsa habersiz oldu mu panik oluyorum geriliyorum elimde değil. Hazırlığın tam oldu mu hiç çekinmem daralmam. Aksine mutlu olurum. Ama.gel de anlat. En büyük sorunlarimizdan biri bu
(4,170 puan) tarafından
Aynen aynen kuzum eşim de bunu hiç anlamaz evi afedersin *** götürse benim gözümde onun için gayet temizdir sıkıntı yoktur yani bende Bi misafir gelince elimde değil hazırlığım tam olmazsa çok geriliyorum ona da yansıtıyorum ama o bunu sadece ailesine yapıyorum sanıyor ve istemediğimi düşünüyor hala da öyle değişmedi bende saldım artık
(1,212 puan) tarafından
Aynen aynen aynisi yaaa. Ben de saldım artık. İnan yildirdi beni. Anlatamadım kendimi biturlu
(4,170 puan) tarafından
En iyisi kuzum mankafa bunlar anlamıyorlar boşver :))
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim pişmanlığım susmak keşke susmasaymışım konuşanların değeri daha fazla oluyormuş 
0 oy
(13,038 puan) tarafından

İlk sene tatile gitmedik bunun pişmanlığını yaşıyoruz :) 

0 oy
(7,745 puan) tarafından
İlk evlendiğimde herkese gereken cevabı veremediğime pişmanım. Şimdi diyorum ki çocukmuşum daha ı zaman. Şu anda anladım ben büyüdüğümü
0 oy
(8,936 puan) tarafından
İlk yilimi saçma sapan gereksiz gurur kapris triple boşanma aşamasına gelmek insanin yaşayacağı en güzel yılı Bi hiç uğruna mahvetmek en büyük pismanligim 
tarafından
Niye gurur yaptinki. Durduk yere mi
(8,936 puan) tarafından
Şimdi bakınca aslında saçma sapan seylermis yok kırıldım o anlamadi yok bende çalışıyorum taş mı tasiyorsun yok benim dediğim doğru yok ben haklıyım gibi saçma gereksiz ve üste çıkma çabaları ikimizde hataliydik aslında Bi taraf atesken Bi taraf su olmazsa birbirine üstünlük kurma çabaları olursa o evlilik sağlam olmaz catlamaya mahkumdur
tarafından
Aynen öyle. Demekki siz zamanla tanimissiniz birbirinizi.
Biz en başından beri çok mütevazı davraniyorux birbirimize :) hiç kalp kırmaya calisiyoruz
(8,936 puan) tarafından
Zamanla tanımak değil ama niye sacmaladik niye böyle Bi olaylar oldu inan sebebini anlayamadik evlilik terapistiyle çözdük evet seviyorduk birbirimizi ama sevgi yeterli değildi yanında diğerleri olmadan Bi anlamı olmuyordu çok şükür o saçma sapan 1 yıl geçti şimdi değil kalp kırmak hafif ses bile yukseltmeyiz birbirimize mütevazilikten kırılma derecesindeyiz keşke baştan olsaydı bunlar ama her işte bi hayir vardır derler ya belki böylesi olmasaydi birbirimizin değerini anlamazdım yada anlardik nasip böyleymiş demek ki :)))))
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben cok yeniyim 2 yılımız oldu basta korunmadigimjz için pişmanım 2 bebeğim oldu altınları verdiğim için pişmanım bir şey istemediğim için pişmanım neden derseniz gorumcem karşıma geçip bide eşimin yanında biz sana herseyi yapacaktık ama sen istememissin dedi bana bir şey yapılmadı cok bozuldum esim ile tartıştım babası da eşime ben evlenmene karışmam hic bir şey yapamam demiş (maddiyatı var kendi evleneceği için)
0 oy
tarafından
Benim şöyle bir huyum var sınır olduğum biseyi o an bisey diyemiyorum gecistiriyorum ama sonradan pişman oluyorum neden bisey demedim diye. Şuan ki aklım olsaydı kaynanama karşı diyeceğim şeyler olurdu beni sınır ettiği konularda yeniydim o zaman pek sesim cikmiyodu 2 senelik evli sayılırım
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Hiç pişman değilim aklım yapamadiklarimda
0 oy
(11,306 puan) tarafından
Hemde bi sürü neden koye gitmeyi kabul ettim neden kapanmayi kabul ettim neden neden bi sürü şey 
0 oy
(15,240 puan) tarafından
Nisanliyken arkadaşımın aklıma uyup bişey demiştim. Ona hala içimden utanirim. Eşime caktirmiyorum tabi. Kimsenin aklıyla hareket etmemek lazım 
(15,240 puan) tarafından
Altınla alakalı bı konuydu. Gereksiz bı muhabbete girdim arkadaşıma uyup. Konu uzamadi zaten ama ben içime sinmeyen bişey söylemiş oldum.
(7,039 puan) tarafından
Ben de ben deeeeeeee.
(15,240 puan) tarafından
Söyledim kız ☺️
(7,039 puan) tarafından
Çok önemli değilmiş kız niye utanıyorsun
(15,240 puan) tarafından
Ya yine de benlik bişey değildi.  Bana yakışmadı gibi geliyo. Zaten diğer bir çok insana göre normal sayılabilecek bişey ama bana uymuyo
0 oy
(491 puan) tarafından
En başta ne halt olduklarını belli etmelerine rağmen eşimin ailesine hep bi şans verip hiçbir şey olmamış gibi muhattap olmam . Cahilmişim diyorum . Keşke bana , aileme zararı olan herkes ile irtibatımı en başta kesseymişsim diyorum . 
0 oy
tarafından

Cok var ohhhoooo:D

0 oy
(2,727 puan) tarafından

Eşimi dinlediğim için çok pişmanım eşimin ailesini insan sandığım için çok pişmanım :wassat:

0 oy
(3,357 puan) tarafından
1 sene boyunca birlik oturduguma pişman oldum

Hamile iken ** gibi işlerini gördüm erken doğum yaptım bunlar için çok pişmanım 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 488 göst.
0 oy
20 cevap 416 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,714 göst.
0 oy
45 cevap 581 göst.
28 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu

380,273 soru