0 oy
1,036 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Adetim gecikti baya bende eşime test al ne olur ne olmaz test yapalım dedim neyse hamile olmadığımı hissediyordum aslında testi isterken özellikle hızlı test al dedim aldı geldi bende o sırada ilk çocuğumda yaptığım pozitif testi banyoya koydum yeni alınan testi yaptım negatif çıktı ama eşime pozitif testi gösterdim hamileyim yine sevindi sevinmedi arasında biseydi  şu an istemiyoruz çünkü 

Eşim benimle bı kaç gün ilgilensin gerçeği soylicem  kendi aramızda anlaştık bı de ailelere bişey demicez 

38 Cevaplar

0 oy
(2,709 puan) tarafından
Burdaki kadınlara çok üzülüyorum Allah sizin yardımcınız olsun kocalarınız akıl fikir sevgi versin ki sizde bu durumlara düşmeyin yazık valla adına çok üzüldüm. Sırf ilgi görmek için bunuda yapıyorsunuz tükürün o kocanın ağzına ne diye uğraşıyorsun ki 
(679 puan) tarafından
Tmm tukurmeye gidiyorum şimdi sağol
(2,709 puan) tarafından
Tükürmüşken iki laf yerleştir bari seni bu kadar ilgisiz bırakmasın
(679 puan) tarafından
Tmm tmm. O iş bende
-Reklam-
0 oy
(283 puan) tarafından
Kız aynısını bende yaptım ama ben akşamdan sabaha kadar anca birilerine söyler diye korktum şaka dedim :)
(679 puan) tarafından
Bende söyledim şimdi güldü ve ne fenasin dedi :)
0 oy
tarafından
Ayyy bu gözler daha ne kadar saçma şeyler görecek 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
İlgilenmiyor mu normalde 
(679 puan) tarafından
İlgileniyor hamilelikte ekstra bı ilgi oluyor ya ondan bahsettim söyledim zaten gercegi
0 oy
(1,170 puan) tarafından
çok ayip yaptigin gercekten yazik o adama ki sana inanmış insanin vicdani sızlar bunun yalani mi olur
0 oy
(2,562 puan) tarafından
İnsalah bununla sinamaz rabbim canim gerçekten o pozitif i görmek isteyen okadr insan varki
(679 puan) tarafından
Allah isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Esinde bı kaç gün sonra aynı şakanın gerçeğini yaparsa sana şaşmam :D öyle olmaz böyle olur diye ben olsam yapardım :D sjsjsjsj
(679 puan) tarafından
Ahahahahaha
0 oy
(8,009 puan) tarafından
Ben ikinci çocuktan sonra adetim gecikti dedim eşime test al aldı negatifti kırmızı kalemle 2 çizgi yaptım hamileyim dedim kalbini tuttu dedim şaka şaka korkma değilim dedi yok olsa ztn bişey yapmazdik oda doğardi ama şimdi değil 
(679 puan) tarafından
Aynn bizdede olsa kabullenirdik zaten kırmızı kalemle yazmak aklıma gelmedi ahahaha
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Kaç yaşındasın  ??
0 oy
tarafından
Dikkat et ilgisini cekeyim derken soğumasın da. Böyle saka olmaz cünkü.
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çok yazık allah akıl fikir versin 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ahmaklık..... 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Affetmese yeridir bence. Bu şaka değil 
0 oy
(13,400 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çocuk musunuz Allahinizi severseniz bu ne sahte bir ilgiye bu kadar mı muhtaçsınız eşin doğrusunu öğrendiğindeki hayal kırıklığı ne olacak eşinin yerinde olsam bunun sadece bir ŞAKA olduğunu öğrendiğimde yüzüne bakmam 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Adamın duygulariyla ne oynuyorsun istemiyoruz diyorsun ama olmuş bir kere diye sevinecek hayal kuracak çok saçma bir şaka olmuş ki bunu şakası da olmaz bence
0 oy
tarafından
Çok saçma olur 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Böyle şaka mı olur benim eşim olsa çok pis tirip atar öğrenince haklı olarak 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 200 göst.
0 oy
12 cevap 215 göst.
12 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,103 göst.
0 oy
9 cevap 307 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,080 cevap

34,987 kullanıcı

...