0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
65 kg ile hamile kaldim 95 kg ile doğum yaptım şuan oğlum 13 aylık ben 65 kgyım ama yinede şişmanim yani ve sarkık göbegim var sürekli gözü dışarda eşimim bana şakadan bu göbek ne falan diyor ama ben anliyorum şaka maka laf sokuyor o zayıf istiyormuş göbek olmamasını istiyormuş .. falan filann kg veririm sorun değil ama bu sarkık göbeği ne yapıcam benn :(((( 

16 Cevaplar

0 oy
(2,562 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen dogursaydin madem de
(13 puan) tarafından
Off bilmiyorum ne yapsam nasıl davransamm artık
(2,562 puan) tarafından
Kız yapacak bişi yok okadar güzel bişey dünyaya getirmişti varmı ötesi niye kendine sıkıntı ediyon madem zayıf seviyo çocuk yapmasaymis yada ver parayı spor salonuna gideyim de
(13 puan) tarafından
Oğlumu 10 dk brakamiyom ilk kez kayinvalidem yarin onu alicak evine götürecek bende evi temizlicem ev temizliğinden oğluma bakmaktan başka işim yok hele oğlum yemek yemeyince her işi brakip ona odaklaniyorum  spora gidemem gitsin bulsun kendisine zayif birini kendimi zorla sevdiremem kendiside kilolu ama ben bir kez bile ona oylesin boylesin demedim o bana dedikten sonra dedim ben onu her haliyle sevdim ama i beni erkek milleti işte kadinlar kadar olamiyorlar biz daha adamiz walla
(2,562 puan) tarafından
Boşver valla öyle dedimi bı fazla ye hiç ezilme karşındaki kendini bişi sanmasın biyerleri kakmasin
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Hayırdır kendi manken mı 
(3,329 puan) tarafından
++++ canım ben yazacaktım sen yazınca artilayayim dedim
(13 puan) tarafından
Değilll ama erkek milleti işte bende ona dün öyle dedim sen kendine baksana dedim bende birşey yok diyor sen kendine bak diyor şaka da yapsak alınıyorsun falan .. normal hangi kadin kırılmazki ben ona evlat verdim taşidim kendilinden olmadiki
tarafından
Hödük se canım ne dicen boşver ben iki sezaryen yaptım kendim nefret ediyorum haritaya dönmüşüm resmen biraz da var göbeğim ben halime konuşurum ama eşimi konuşturmam ki duymadım da öyle bisey yani senin için demiyorum ama seven insan herşeyiyle sever ya
(13 puan) tarafından
Aynen ama sürekli degiştin diyor eskisi gibi değiksin ***** ***** sözler işte kim eskisi gibi
+1 oy
(2,705 puan) tarafından
Hepsını geçtim de dıek başlıga göre konuscam senı fızıgınlrmı sevmıs yaslanınca yuzune bakmaz o zaman cok özur dılıyorm gaz verır gibi oluyor ama kendılerının hıc kusuru yokmş gibi sızı uzmesıne izin vermeyın ya su erkeklere bu rahatlıgı vermeyın sende ozguvenlı ol her halınle guzelsın sen bır mucızeyı gercekleştirdin varmı ötesi o dogursun baklm becerebılcekmı Allah ıckn sevın kendınızı sevmeyen de ötede dursun evlat verdım o begenmedıgın karında dıye yapıstır cevabını
(13 puan) tarafından
Ne güzel diyorsun cok laf yapiyorum sabki duvara konuşuyorum.. öyle bizim iş
(2,705 puan) tarafından
Allah yardımcımz olsun ne diyim hepsı aynı
+1 oy
(3,545 puan) tarafından
Arkadaş benim sabrımı küfür çizgimi mi ölçüyorsunuz anlamadım gitti . 

Ulan iiiit diyeydin ben sana evlat verdim bu göbeğin kalma ihtimalini bile bile anne oldum o sarkık göbek senin anneliğinin izi!!! Kim istemez göbek vs kalmasın doğurmak bıçak altına yatmak çok kolay sanıyor bu puştlar!! Hele bi çektiğimiz sancıyı çeksinler daha gaz sancısına dayanamayan g*tlekler doğum sancısını bi yesinler bakim ya da sezaryen olsunlar bakim anca car car havlamasını bilirler .
(13 puan) tarafından
Diyorumm ama kimeee gülüp geciyor sinirr oluyorummmm
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Ah bu kadinlarin cilesi sen canindan can cikar adamin derdi gobek olsun
(13 puan) tarafından
Aynen wallaa. Ama git de anlat
0 oy
(8,931 puan) tarafından
Korse kullan canim
(13 puan) tarafından
Kullaniyorum
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Çıkarsın parayı versin karın germe ameliyatı ol sonucta keyfi bir şekilde alıp vermedin o kiloyu hayvanlık yapmanın lüzumu yok
(13 puan) tarafından
Dedim yok ya diyor sonra ikincisinde yine sarkınca yine amelyat olmak isticeksin diyor
(2,223 puan) tarafından
Senin gibi biriyle ikinci çocuğu düşüneceğimi kim söyledi dersin ciddiye alırsa aaa şaka yaptım canım niye aliniyosun aynı senin bana yaptığın şaka gibi de
(13 puan) tarafından
Walla derimm yaparim bunuu
(2,223 puan) tarafından
Yap kizz
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Şimdi bisey derdim de agzimi Bozmiyim :)
(13 puan) tarafından
Walla yorma kendini
(1,569 puan) tarafından
Yormayın beni :)
0 oy
(6,441 puan) tarafından
1 yaşında olmuş çocuğun duruyorsa rahat ve sende rahatsız oluyorsan spora git ama kendin rahatsız oluyorsan tabiki benim eşimde zayıflıktan hoşlanır kilom var ikinci kez hamileyimde doğumdan sonra hemen yine vermeye çalışacağım çünkü eşimin zayıflıktan hoşlandığını biliyorum ve laf sokmasını hiç istemiyorum zaten herşey zor bide laflarla zorlaştıramam
(13 puan) tarafından
Peki kendisi kilo alsaydi yinede ona spora gitmesini zorlarmiydin o istemese
(6,441 puan) tarafından
Ben eğer ki rahatsız oluyorsam dile getirirdim ama zorlamazdım diyorum ya kendin rahatsız oluyorsan o dedi diye değil
0 oy
(160 puan) tarafından
65te kilomu yaa tak bi korse tamamdir allahtan vermissin kiloyu nasil verdin kiz
0 oy
tarafından
Ay dün instagramda karşıma çıktı.

Adamın eşi kiloluymus ve zayıflamasını istiyor ama durek soyleyemiyor kadının da doğum günü yakın bi tane elbise alıyor hediye ama elbise kadına bi kaç beden küçük,üstünde de bi not,seni bu elbisenin içinde görmek için sabırsızlanıyorum.

Kadin hediyeyi alıyor ve peşinden eşine bi hediye hazırlıyor.

En büyük boy prezervatif ve üzerinde bi not seni bunun içinde görmek için sabırsızlanıyorum...

Ben gerçek veya sadece kısa bi hikaye bilmiyorum ama çok hoşuma gitmişti sjsj 
(938 puan) tarafından
Oda iyiymiş :))) çok mantıklı ama adamın yaptığı bence kötü bişey olmamış gayet nazik bence kırmadan dökmeden
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Sen o kocayı napcan onu düşün
0 oy
tarafından
Eşin çok ayıp ediyor gerçekten ne diyim 
0 oy
(6,346 puan) tarafından
Parasını verecek spora gideceksin ya da güzellik salonuna. Başka çocuk isterse de artık kendisi dogursun.
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Boyun kac peki
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Kocan önce kendi g.tüne baksın. Tipleri 5 para etmeyen adamların da bu kriterleri beni çıldırtıyor. Sonuçta doğum yapmışsın içinden bi canlı çıkmış tabiki bir yerlerin sarkacak. Bu yüzden dışarı bakacak adam da lazım değil zaten

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 154 göst.
0 oy
3 cevap 128 göst.
9 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 219 göst.
0 oy
9 cevap 383 göst.

379,958 soru

11,374,233 cevap