+1 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (3,186 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık gebeyim 47 le hamile kaldım şuan 53 ama karnım çıkık yani baya çokta fazla kilo almadım bebegin kilosu iyi ama doğumdan sonra bu karnım inicek mi baya kalıyor mu çok kalmaması için napmam lazım sarkmaması için neler yapılıyor nasıl korse al ** Lazım tayt kilot korse ler nasıl kullanışlı mı dpğımdan sonra sürekli takmak istiyorum ne marka almalıyım 

4 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bende 41,kg hamile kaldım şuan 45,kgm ama benimde göbek sarkması var ya gıcık oluyrm kalça göğüs hiç kalmamış
(3,186 puan) tarafından
Maşallah 45 kiloya düştüysen yazmayı nasıl bağladın canım sıkı mı çok nereye bsğlsnılıyo tam olarak
(3,186 puan) tarafından
Korse takmadın yani
(2,671 puan) tarafından
Yok korse takmadım tam karnimdan arkaya doğru bağladim gündüz ski yapiyordum ama rahatsız etmiyordu zaten gece hafifletiyor dum inan karnımı içe çekmişti baya hatta biliyor musun hastaneden çıkarken bir hemsire gördü beni bu ne karın öyle  demişti eve gidince karnına  yazma birşeyler bağla.demisti :-):-)
(3,186 puan) tarafından
Bende bağlayım bari geniş mi yapılıyor tülbent
(2,671 puan) tarafından
Yoo normal canım inşallah iş e yarar ama ilk doğumdan sonra yapın diyorlat genelde
-Reklam-
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Benim sarkmadi Allah'a şükür 44 kiloyla hamile kaldım 58 kiloyla doğuma gittim şimdi göbeğim çok azıcık var eridim zaten eski kiloma döndüm 
(3,186 puan) tarafından
Göbek neden kalır ki canım korse falan kullandın mı
(7,993 puan) tarafından
Kaldı ama yok denecek kadar rahatsız etmiyor açıkçası korse fln kullanmadım sanırım ondan ben sezeryan oldum dikislerden dolayı korktum sonrada unuttum gitti şuan oğlum 6 aylık olcak.
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kalmaz kilo merak etme çok çabuk toparlanıyor vücut. Plank yaparsın oldu bitti zaten çok az kilo almışsın
(1,928 puan) tarafından
3 doğum yaptım sonuncusu ikiz sarkma yok merak etme olmaz inşallah
(3,186 puan) tarafından
İnaşalh sağol canım korse falan kullanmadın mı
(1,928 puan) tarafından
Yok kullanmadım vücut yapısı ile alakalı sanırım. Ben fırsat bulamıyorum yoksa plank yapmayı çok seviyorum vucudu çok güzel sıkılaştırıyor
(3,186 puan) tarafından
Plank nedemek ki
(1,928 puan) tarafından
Egzersiz canım telefondan uygulama yükler uygularsın
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bence sende olmaz canım zaten zayıfsın maşallah 
(3,186 puan) tarafından
İnşallah canım ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.