0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından
Ya kızlar oğlum 3.5 yaşında seneye okula vericem ama kaygısı şimdiden başladı. Çok sakar sürekli düşer bi yerlerini çarpar falan deliriyorum bazen gözünün önüne bakmıyosun diye. Şimdi okula gitse benim  gözüm arkada kalacak nasıl orda yalnız bırakıp gidicem ya bu durumu aşamıyorum çok evhamlısın falan demeyin öyleyim malesef. Çok küçük yaşta anne babamı kaybettim belki onun etkisi bensiz yapamaz gibi geliyo ama bana öyle bırakamam kalamam gibi şeyleri olmayacak hemen alışacak biliyorum çok hevesli zaten ama ben nasıl bırakıcam onu. Sanki gözümün önünden ayrılsa bişey olavak gibi geliyo napıcam ben ya hep bunu düşünüyorum bu sene de vermek istedim ama 1 yaş daha büyüsün diye bekledim ya da bahane ettim bilmiyorum çok üzülüyorum

4 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Öğretmen varya başında canım korkma 
(39 puan) tarafından
Şu içime anlatabilsem bunu
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Benimki daha 14 aylık,şimdiden ilerde kreşe gidince nasıl birakcam diye kara kara düşünüyorum :) 
(39 puan) tarafından
Yaa işte bir ben daha  :)
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Bu içindekini yaşamadan atamazsın canım şimdiden düşünüp kendini bunaltma zaten tenefüs falan yok hep içerdeler sende gidip geldikçe bişey olmadığını görünce alışıcaksın. Herşey gibi bu da yaşamadan zor geliyor yaşadıkça adapte oluyorsun
(39 puan) tarafından
Dimi inşallah ya çok teşekkürler
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Alışırsın zamanla canm kendi kendini yiyip bitirsen bile kararlı davran ben bakıcıyla bırakıyorum ilk zamanlar benimde psikolojim bozulmuştu şimdi şimdi çok rahatladım iyi hissediyorum artık 
(39 puan) tarafından
Ah ne zor yaa inşallah bende alışırım ne güzel

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Snmr bstrk (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
28 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu