0 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından

Dün post acmisdim nefes almakda zorlanıyor diye gece durduramadık getirdik yatıs verdiler oksıjen maskesi takdılar ciğerlerine inmiş hastalık soluk boruları tıkanmıs cok zor gecıyor geceden beri durmuyor ağlıyor hareket edemeyınce dua edin iyi olsun oğlum :(

19 Cevaplar

0 oy
(872 puan) tarafından
Güzel Allahım acil şifalar versin.
(417 puan) tarafından
Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(14,111 puan) tarafından
Ahh çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin tez zamanda insallah
(417 puan) tarafından
Cok teşekkür ederiz insallah :(
0 oy
(11,204 puan) tarafından
Rabbim el şafi isminin hürmetine şifa versin
(417 puan) tarafından
Allah razı olsun❤️
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm rabbim acil şifalar versin inşallah safi ismi hürmetine
(417 puan) tarafından
Çok sağol kuzum
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun, Allah'ım acil şifalar versin inşallah. Hastanede en güvenli yerde, Allah'ımın izniyle iyileşip turp gibi çıkacak kuzunuz. Bu aralar herkes böyle hiç canınızı sıkmayın, inanın benim çevremde herkes biz ve bebeğim de dahil hepimiz hastayız. Benim oğlum da çok tıkalı, geçmezse ben de goturucem. Hastane tedavisi en etkili ve rahatlatıcı tedavi oluyor. Tekrar çok geçmiş olsun. 
tarafından
Canım bugün daha iyi mi, merak ediyordum ben de
(417 puan) tarafından
Hala tıkalı heryeri yemekde zorlanıyor ellerı kolları kablo hep hareket edemedıkce deliriyor kimseyide almıyolar benden baska yanına hamileyim 6 aylık cok zorlanıyorum
tarafından
Allah'ım öyle bir kolaylık versin, öyle bir feraha çıkarsın ki, bu aralar çektiğiniz tüm sıkıntıları unuttursun inşallah. Bu kadar sıkıntının sonu hep büyük bir ferahlıktır. Rabbim şifalar versin yavrunuza, sizin için dua ediyorum..
(417 puan) tarafından
Allah razı olsun balım çok teşekkür ederim ☺️ ❤️
tarafından
Senden de Allah razı olsun canım benim, inşallah çok iyi haberlerini yazarsın buraya en kısa zamanda, merakla bekliyorum.
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kuzuma inşallah canım benim biran evvel iyi olsun inşallah ❤
(417 puan) tarafından
İnsallah allah razı olsun❤️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah şifa versin. Bu durumda genelde iğne yapıyolar nefes açıcı rahatlatıcı prednol iğne yarım doz oğlumda 3 defa böyle olmuştu geçen kış doktorumuz 2 tane yarım doz yazıyo hemen iyileştiriyodu
(417 puan) tarafından
Yapmadılar hava veriyolar antibiyotik basladılar yatıs yapıldı
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah kuzum 
(417 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(4,659 puan) tarafından
Tez zamanda sifa bulsun Rabbim sizlere bağışlasın. İyi olur geçer inşallah hemen. Hastane de olması iyi daha kontrol altında olur devamlı
(417 puan) tarafından
Evet iyi ama zabdrtmek cok zor :(
0 oy
(17,908 puan) tarafından
Ah yavrucuk. Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda 
(417 puan) tarafından
Cok sağol insallah canım
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin evladına 
(417 puan) tarafından
Sağol kuzum
0 oy
tarafından

Allah şifa versin inşallah :(

(417 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum
0 oy
tarafından
Bronşit mi olmus yaa kiyamam biz de yattik bi ay oldu olmadi cok zor o dönem rabbim yardımcın olsun simdi el ayak agiz hastaligi oldu yani yine nefes almasında hirilti var korkuyorum:(
(417 puan) tarafından
Ne kadar erken baktır o kadar iyi canım valla durmuyor da 6 aylık hamıleyımde bas edemiyorum burda
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin bronşit falan mı oldu üzülme iyi olur Allah'ın izniyle 
(417 puan) tarafından
1 aydır okusuruk balgam vardı gecmedi bi türlü
0 oy
tarafından
Brbegin nasil oldu acaba?
(417 puan) tarafından
Eve geldik 2 gun once canım tesavıye evde devam edicem iyi cok sukur
tarafından
Bebeğin nasıl oldu canım?
(417 puan) tarafından
İyilesdık canım ❤️
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Geçmiş olsun   
0 oy
(288 puan) tarafından
Benimkide çok hasta bronşit dedi doktor evde hava veriyorum bende valla ortalıkta çok pis hastalık var maf olduk valla ateşte var naoacagimi şaşırdım 
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Nasıl oldu durumu 
(417 puan) tarafından
Eve geldık evde ilaçlarına devam ediyorum iyiye gidiyor 2 gunluk ilacı kaldı bitince kullanmamam gerekıyor napıcaz yıne bilmiyorum
(7,458 puan) tarafından
Canım ne kadarlık bebeğin ek gıda döneminde iseniz portakal suyu sarımsak soğan ıhlamur ver
(417 puan) tarafından
16 aylık  artık pekmez falan desteklıcem
(7,458 puan) tarafından
Ihlamur kaynat içine zencefil at canım limonla beraber sonra bal ekle suluğuna vs o hem boğazları yumuşatır hem temizler yemeklerine de mutlaka soğan sarımsak koy çorbalarına vs herşeyine eklerim ben mutlaka bir de portakal suyu sık çok iyi gelir gelmiş geçmiş olsun benimki de on beş aylık yeni taşındık o aşamada hasta oldu viral dedi doktorumuz bunları yapıyorum üç gündür ama sarımsak soğan hep vardı hayatımızda ek gıdaya başladığımızdan beri
(417 puan) tarafından
Yaparım tesekkur ederım valla cocukların hasta olması o kadar zor ki gercekden tadın tuzun olmuyor hıc iyilessin diye bakıosun öyle

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 301 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 293 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Bethus (649 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 432 göst.
10 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

399,720 soru

11,956,677 cevap

36,123 kullanıcı

...