0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar kızım 19 aylık. Uyku tulumu almak istiyorum. Ayaklı mi önerirsnz ayaksz mi..? Yatak odam diğer odalara göre biraz daha soğuk oluyor. 21 bazen 20 dereceye düşüyor. Ocak şubat gibi çok soğuk aylarda 19 a kadar düşer. Geçen sene almadm hata yaptm. Kızım bir kaç kere hasta oldu. Lc den baktm güzel baya. Ebebekte de var. Siz nerden aldinz tulumu. Kaç tog allam lazm.. cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
19 derece baya düşük canım eğer kombiyi yüksek yaktığın durumda böyleyse 2 tog al içine ince pijamalarla giydirirsin.
(1,070 puan) tarafından
Oturma odası simdi 21.7 kombi 45 idi 40 yaptm gece 45 den aşağı yakmıyorz ama üzerini çok acıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de yeni aldim 2.5 tog ve 1.5 tog annemlerin orası gece serin içine ince pijamalarla 2.5 olanı giydirdim iyi oldu ayaklı olan biraz büyüdüğünde içe katlanandansa al r. ahat olur ablaminki öyle şimdi acik giydiriyor 
0 oy
(4,106 puan) tarafından
2buçuk tog al bence. Benim kızım sıcağı sever. 22-23 derecede 2 tog giyiyor. Terlemiyor da
0 oy
(644 puan) tarafından
 tulumlarin arkasinda hangibortam sicakliginda hangi tog degerinin ne ile giyilmesi gerektigi yaziyor canim ona gore secebilirsin 

Asiri sicak olmamasi lazim yani terlemiyor degil de usumuyor demek lazimmis bende doktora sormustum cok sicak olmayacak ne oda nede giyindiginde uyku icin yoksa surekli hasta olur dedi

Ki gercektende oyle oluyor ileride 
0 oy
(787 puan) tarafından
Bizim ev sıcak doğalgazı akşam açıp gece kapatıyoruz.E bebekte 2 tog aldık sıcacık tutuyor kesinlikle ayaksız tercih edin daha rahat uyuyorlar zaten 2 yaşına yaklaşmış o bebeklere ayaksız yapiyorlar diye biliyorum
0 oy
(1,863 puan) tarafından
lc waikiki kalın yorgan gibi bir tulumu var onu aldım ben sanırım 2,5 tog baya sıcacık kızım içinde bizim evimiz de soğuk en fazla 20 derece oluyor merkezi sistem kızıma ben hiç ayaklı tulum almadım canım hele şimdi hiç alamam yatmadan önce giydiriyorum hemen uyumuyor bazen o tulumla geziniyor kızım 17 aylık ayaklı bir tulumla rahat yürüyemiyor 
0 oy
(185 puan) tarafından
Bizde de durum aynı bazen 18 bile oluyor 2 tog iyi oluyor. Uzun kollu ince bi body giydiriyorum üstüne de tulumunu giydiriyorum güzelce uyuyor. Ama ben aman üşür sıkı giydireyim diye düşünen biri değilim üşüsün ama terlemesin derim genelde. Oğlum sıcağı sevmez ama sizin bebeğiniz seviyorsa altlı üstlü de giydirip üzerine tulumunu giydirebilirsiniz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 540 göst.
22 Kasım 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Amazon (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
18 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy
6 cevap 602 göst.

378,441 soru

11,327,858 cevap

34,781 kullanıcı

...