0 oy
150 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oglumu (7) kucağımda yatırmış severken şans eseri gördüm burnunda kocaman et var. Başına gelen oldu mu tedavi izlicek ameliyat mı damlası gerekir canım sıkıldı. Allah bundan da geri koymasin

8 Cevaplar

0 oy
(501 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sağlıkçılar vardı burda lütfen yardımcı olur musunuz ya randevu da yok acile gitsem bakarlar mi
-Reklam-
0 oy
(501 puan) tarafından
Kimse yaşamadı mi
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım ya burnunun içindeki eti nasıl gördün öyle ameliyat olması lazım sık hastalanıyo mu
(501 puan) tarafından
Namaz kıldık kucağıma alıp seveyim dedim Bi baktım kocaman et ya Allahim ağlıyorum ya ameliyatsız geçmiyor mu acaba ya. Ara ara evet sık hastalanır neden ki
(763 puan) tarafından
Canım maalesef bundan dolayı sık hastalanıyo oğlun benim arkadaşımın oğlundada varmış çocuk 6 yaşına girecek ama hiç hastalığı bitmezdi kreşe gidiyo ondan oluyo sanıyoduk ama antibiyotik kullansa bile geçmez olunca detaylı bi doktora gitmiş bakmış et var ameliyat olması lazım demiş doktorda
(501 puan) tarafından
Ooffff olmuş mu nasıl geçmiş acaba ya
(763 puan) tarafından
Oda olacak diyodu ama daha olmamış sanırım ama zor bi ameliyat değil canım o kadar tabi ameliyat bu sonuçta basiti olmazda çok sancılı geçmez sanırım benimde abim ameliyat olmuştu estetik ameliyatı gibi düşün
(501 puan) tarafından
InsAllah ameliyata gerek kalmaz
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Bi sikintisi varki ozellikle gece nefes alamama uyurken horlama agizdan nefes alma. Sık hasta olma
(501 puan) tarafından
Of ya aglicam şimdi zaten duygusal ürkek Bi çocuk hepten korkacak. Var kesin olarak kocaman ama randevu yok ayın 14 üne var ta. Acil bakar mi
(10,021 puan) tarafından
14 gunde sikinti olmaz canim. Bi acile sor istersen ama sanmiyorum canim kbbye yonlendirirler
(501 puan) tarafından
Elimden gelse hemen şimdi goturcem. Yarın pazar. P.tesi arar hastaneye sorarım. Büyür mu daha.
(10,021 puan) tarafından
Kiz oyle hemen anlik buyuyen bisey degil bu :)) sakin ol
(501 puan) tarafından
Tamam sakinim :(((
0 oy
(501 puan) tarafından
Bilen yok mu 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Dr götürün korkmayın küçük bir operasyonla geçebilecek birşey Allah'ın izni ile babamda yegenimde var

(501 puan) tarafından
Aldım randevu ama 2 hafta sonraya. Ozamana kadar daha buyur mu. Kim bilir nezamandir var ve yeni fark ettim
(27,348 puan) tarafından
Yani horlama kalın ses kanama sık hastalık kulak iltihabı vs gibi belirtiler varsa burunda sorun çıkıyor bide 7 yaşından sonra müdahale ediyorlar zaten korkmayın iğne ilaç tedavisinde var götürün muhakkak ihmal etmeyin
(501 puan) tarafından
Kanama var arada sık sık hastalanır. Horlama az var of ya
(27,348 puan) tarafından
Sakin olun stres etmeyin Rabbim dermansiz dert vermesin geçebilecek birşey üstünde durun geçer insAllah
(501 puan) tarafından
Aynen Amin insAllah Allah razı olsun
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Oğlumda da geniz eti büyüklüğü var, bi ilaç verdi doktor 1 ay kullanıp gittik normale dönmüştü şükür, 3 ay daha kullan dedi ilacı. Devam ediyoruz. Hemen ameliyat demedi. Ama dışardan görünecek bir şey değildi nasıl gördün anlamadım. Röntgenden bakıldı da anlaşıldı bizimki. 
(501 puan) tarafından
InsAllah bizim de öyle olur. Namaz kıldık sevmek icon kucağıma yatırdım burnunda ne büyük dedim oda deliklerini açınca gördüm tamamen tesadüftü. Burnumun direği deriz ya hemen orasi
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Canım yeni gördüm postunu nasıl şimdi oğlun götürdün mu hastaneye benim kızımda geniz eti vardı uyurken çok ses çıkarırdi sık hasta olurdu ameliyat ettirdim ama disisiymis tekrar çıktı yine ettirdim üç kez oldu şuan 13 yaşında ama yine geliyor sesler bidsha götürcem müsait zamanda .
(398 puan) tarafından
Cnm benimki de 10 gün önce geniz eti alındı ins tekrar etmez ama edebiliyormus bisey sorucam suan agrisi sızısı yok qma bazen oyun oynarken sevinçten bagirjyir o zaman sanirim ameliyat yeri aciyir hemen burnunu boğazını tutuyor böyle olması normal mi acana
(1,125 puan) tarafından
Normal sonucta et alındı ordan olur o kadar canım çok geçmiş olsun İnşallah tekrarlamaz
(501 puan) tarafından
Merhaba, burnundaki şişlik gitmiş hast götüreceğim randevu asla bulamıyorum. Randevusu da bakmiyirlarmis
(1,125 puan) tarafından
Bakmazlar canım geçer inşallah başka bişeydir o zaman
(501 puan) tarafından
Bilmiyorum ki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 288 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
6 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 212 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu

379,410 soru

11,356,973 cevap

34,833 kullanıcı

...