0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Oğlum yeni 2 yaşına girdi tuvalete gidince çiş yapiyo bazen kaka da yapıyo ama çişi gelince söylemiyo hadi oğlum çise gidelim diyince tuvaletin kapısını açıyor oturuyo çişini yapıyor bazen isim olduğunda ben unutuyorum o da altına kaçırıyor sizce oğlum hazır değil mi 

9 Cevaplar

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bence hazır değil biraz ara verin ve konuşup anlatın 

(242 puan) tarafından
Öyle yapicam artik
-Reklam-
0 oy
(9,581 puan) tarafından
Ben tam 2 yaş öğrettim girmemişti bile ama çocuktan çocupa fark var ben sinyalleri aldım 4 aydır bıraktık şğkr
(9,581 puan) tarafından
Aferin o zaman kızına napayım?  Benim ki ilk günü atlattık  ikinci gün tamamen öğrendi ben genel konuştum. Ve hala arkasındayım
(966 puan) tarafından
Ok canım.Senin görüşün.Ben de örnek verdim.
(9,581 puan) tarafından
Her yoruma maydonoz olmamayı  ne zaman öğreneceksiniz ya :) tebrik mi bekliyorsun ilk denediğinde zaten olmamış neyin gösterişi bu
(966 puan) tarafından
Dikkat ederim canım senin gibi üslubu olan insanlara bundan sonra...
(9,581 puan) tarafından
İyi olur canım
0 oy
(3,419 puan) tarafından
22 aylıkken başladım 23.5 aylıkken öğrendi canm ama havalar sogudukca kızım üşüyor sanırsam altına gün içinde kaçırıyor ama kakasını hep tuvalete yapar 
(242 puan) tarafından
Çişi gelince söyledi mi bı zaman sonra
(3,419 puan) tarafından
Kızım alışınca solersi çiş çiş die koşa koşa giderdi şimdi 25 aylık iki haftadır altına kaçırıyor canm ama usutunce kaçırıyor fark ettim bunu
(242 puan) tarafından
Doğrudur canım bende pes etmiycem bakalım belki alışır yavrum
(3,419 puan) tarafından
Alışır canm pes edersen diğer türlü yipranirain
(242 puan) tarafından
Haklısın canım saol
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Bence devam et oğlumda ilk 1 hafta falan altına kaçırdı ben unuttuğum zamanlarda. Sonra ki hafta söylemeye başladı tabi aralarında ay farkı var benim oğlum büyük ama sonuçta senin çocuğunda anlıyor tuvaleti falan 
(242 puan) tarafından
Edicem birakmiycam zaten kendisi bez takılmasindan nefret ediyo
0 oy
(55 puan) tarafından
Ben tam 2 yaş doğum günün de açtım oğlumu sadce 1 hafta sürdü benim çok üstünde durdum hata iş bile yapmıyordum maşallah alıştı hemen birazda üstünde durman ne lazım nhep aklında olması lazım ben telefonuma saati kurardım çaldığı gibi oğlumu götürdum beklerdim acele etmezdim sonr aoyle öyle hemen ogrendi hemen bende hiç oflayip puflamadim altinada kaçırdı yinede kızmadım ellinden tutup götürdümm çok şükür simdi kakasida gelse çiş de gelse soyluyor ozamnda söylüyordu şuan 2 buçuk yaşında 
(242 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel inşallah benim oğlumda öğrenir
(55 puan) tarafından
Öğrenir sende vazgeçme destek ol oğluna :)
(242 puan) tarafından
Ben hep elini tutuyorum yavrumun
0 oy
(974 puan) tarafından
 Çocuğunuz hazır yaşı da gayet ideal sadece bir hafta üstünde durun siz götürün sürekli yaklaşık bir hafta sonra da artık kendi söylemeye başlar 
(242 puan) tarafından
İnşallah öyle olur çok saolun
(974 puan) tarafından
Olur merak etmeyin benim kızımın tam yasiydi tuvaleti red ediyordu sürekli sorun çıkarıyordu üç günde alıştı
(242 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
0 oy
(6,671 puan) tarafından
En az 2,5 olsun 
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim oglum iki yasina 2 ay vardi çocuğunun hazir olmasıyla alakalı 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Iki ay sonra 2 olacak kızım 10 gündür alışmış..kendisi gidiyor günde 10 defa gitmişiz yani .bence alıştı gitsin 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 256 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
26 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nedirsinoglumm (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.