0 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından

Kizlar nasıl geçiyor gününüz benim çok sıkıcı ve iş yaparak yemek yaparak esim her zamanki gibi ise gitti hep mesaiye gidiyor sözde ama hala yetmiyor hicbiseye bugün kizimin oyun grubu vardı normalde geçen hafta hastaydi goturmedim bu hafta iyi ama esim bi ton laf yapti yone  hasta edicen diye hevesimi iyice kırdı zsten bu hafta sondu annemler biz küçüğe bakariz sen götür dediler ama otobüse binince esim kabul etmiyor kendi de götürmüyor kendi ailesine söylememi istedi yok dedim onlara minnet etmem şimdi cocuklari uyutuyorum hep tek başımayım bu evde merak ediyorum acaba ben kendimle mi evlendim :)instagrama girdim iyice moralim bozuldu herkes atmis aile kahvaltıları gezmeleri  :( 

10 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Al benden de o kadar çıkıp bı tur aticam şimdi 
(1,243 puan) tarafından
Olmadi bende kizlari uyutunca çıkayım ya böyle geçmez hava da bir guzelki
(6,672 puan) tarafından
Aynn vala tüm hafta evdeyiz zaten
(1,243 puan) tarafından
Evetya
-Reklam-
0 oy
tarafından
mesailer ah mesailer esımde sabah geldı ısten yattı ıkı uc gundur araba ıcın kosturuyor dogru durust uyuyamamıstı ınsallah bıkac saate cıkıcaz bızde dısarı bunaldım valla
(1,243 puan) tarafından
Allah sizede kolaylik versin canim gervekten zor onlar için de bizim için de
tarafından
amın cumlemıze canım
0 oy
(7,447 puan) tarafından
O kadar yorgunuz ki dün gündüz başlayan taşınma sabaha kadar sürdü şimdi yerleşme temizlik vs daha da eşya var bakalım :(
(1,243 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canım taşınma telaşı daha zordur
(7,447 puan) tarafından
Amin canım sağolasın hepsi birbirinden zor bi yerleşsem tamamdır da
0 oy
(12,727 puan) tarafından
Bizim pazarlar geç başlıyor 

Koca ayı uyuyo 

Bebişde uyudu şimdi kahvaltı hazırladım 

Bklm uyarınca belli olur rota
(1,243 puan) tarafından
İnsallah cok guzel gecer canim
0 oy
tarafından
Pazar mı, oda ne ?
(1,243 puan) tarafından
Dimiii annelere pazar pazartesi farketmiyor
tarafından
Etmiyor valla gece uyutmadi sabahtan beri de bacağımdan ayrılmıyor ^⁠_⁠^
0 oy
(7,173 puan) tarafından
Valla sorma al benden de o kadar benimki de calisiyo çocuk ayağımda uyuyo bıraksam uyaniyo uyanınca yemek yapcam temizlik yapcam banyo tuvalet yikicam dus alcam çocuğun öğünü var 2 saat uyanık kaliyo geri uyuyo 1 saat kendi kendine oynamiyo sürekli ilgi uyanınca 15 dk rahatım o zaman ne iş yapabilirsem yapıyorum o kadar günde 3 saat gündüz uykusu uyuyo her isim kaliyo eşim yok temizlik yapcam yapabilirsem gerçi olmadığı daha iyi evendik evleneli bi kere bi kahvaltıya gidelim bi akşam disarda yiyelim hadi gidip şurayı gezelim demedi her izninde annesigildeyiz gezmeyi geçtim yetişemiyorum goruyo ben çocuğa bakiyim da sen işlerini bitir demiyo ****** dünden önce annemle kardeşim geldiler çocuğu ozlemisler akşam geldiler kaynanamla kaynimda geldi gelsinler geldikleri bişey değil sabah annem kahvaltıdan sonra yola düştü babam gecegiymis uyanmadan yemek hazirlicam dedi annemler cikmdan e bizde annemgile gidelim o zaman dedi dün akşam yanimizdalardi işte ev Çarşamba pazarı gibi Allah seni inandirsin çocuğun cisli bezlerini kahvaltı sofrasını bile kaldiramadim düştük yola akşam 6ya kadar gezmeyi falan geçtim artık ben valla çekçek artık isyan bayraklarını 
(1,243 puan) tarafından
Canim benim ya senin daha çok karışmış durumlar hic sıkma canını sen zamanla yaparsin zsten yap yap bitmiyor inan işler hiç hepimizin kocasi ayni 8nan bana
0 oy
(747 puan) tarafından
Valla oldun olasi haftasonlarini sevemedim. Bende kahvakti ettikten sonra kizimla disari ciktim parka. İsleri oykece biramtim. Eve geldik supurdum. Uyutuyorum simdi sonrada silicem. Canssir asip yemek yapicam. Zaten gun bitiyor
(1,243 puan) tarafından
Kizinla disari çıkmakla en iyisini yapmışsın canim zaten  ev işi bütün günü yiyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla eşim uyuyor gorumcemlerde düğün var oraya gitti izin verseydi bende gidecektim çocuk ta kardeşim gibiydi zaten esiminde yigeni malesef gidemedim herkes resim atıyor içim içimi yedi valla sıkıldım evde 
(1,243 puan) tarafından
Kiyamam ya insan daha cok uzuluyor oyle resim falan görünce kısmet değilmiş demejki
(7,376 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
Kocam her pazar çalışır bu duruma alıştım dışarı çıkmama izinde vermiyor :/
(1,243 puan) tarafından
Bari tek çıkmamiza izin  verseler dimi
tarafından
Aynn yaa bizde insanız hava almaya ihtiyacımız var neymiş başınıza bir iş gelir bensiz çıkma sakın:/
0 oy
tarafından
Canm bnde tekim valla şuan kahve içiyorm kızım uyansn dişarı çıkıcaz biraz
(1,243 puan) tarafından
Afiyet olsun canım gec oldu ama

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 887 göst.
15 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu