0 oy
580 göst.
Diğer kategorisinde (1,828 puan) tarafından
Kızlar eski komşum var biz kirada idik orda merkezden bayağı uzak heryer dağ taş biz merkezden ev aldık geldik evin içini yaptırdık günlük resim at evini at evini göster evine bakacm diyip duruyor birde nazarı çok değen birisi ne yapacagmi şaşırdım sırf kiskncligindan eşine evi sattirip bu taraftan ev arıyor bizim evler 20 yıllık evler burda vardı satılık bana dediği su ben senin gibi eski evlerde asansorsz oturamam mileltin eski evini adam edemem diye laf çarptı bir diğeri de ev satilmazsa kendilerinin kiraya çıkayım ev nasıl olur gör diyip duruyor konsmayi kessem mi ben resim atmiyorm evimden çünkü görgüsüzlük olmasın diye

17 Cevaplar

0 oy
(315 puan) tarafından

Acilen konuşmayı keserdim ben hayat zor zaten böyle nazara da hiç çekilmez hale geliyor:)

(1,828 puan) tarafından
Aynen ya hani yan yanayken de konsrduk bizim aklimizda ev almak yoktu iki üç kere ev almak için gideceğimizi buna dediğimde engel çıktı hep bu sefer söylemedim bu evi aldık
(315 puan) tarafından
Öyle Vala var nazarı çok olan insan bi arkadaşım vardı nezamn hal hatır sorsa konuşsak o gün eşimle tartışırdık yada Bi kaza Bi aksilik olurdu Kız gitti  olaylar bitti koru kendini
(1,828 puan) tarafından
Aynen öyle valla ne zaman konuşsak başıma iş gelir ben kesmek istiyorm zaten beraber oturduğumuz yerde herkesle kavga etti bina ile komple kus kisknclik yapıyor
(315 puan) tarafından
Ozamn Allah kurtarmış seni Bi an önce eski olarak kalsın canım
(1,828 puan) tarafından
Aynen öyle yapaym canim
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Delimidir nedir ne yapacak senin evini gorupte oda ev alsinda asansörü olsun yeni ev olsun ama olmazsa sende o zaman lafını şok 
(1,828 puan) tarafından
Haklısın valla canim
(53 puan) tarafından
Kıskanıyor canım öyle insanlar huzur bozmaktan başka bir işe yaramaz boşver uzaklaş ordan yeni evinde daha iyi komşuların olur inşallah
(1,828 puan) tarafından
İnşallah canım ay ben evham yapmiyorm ona sevndm benim gibi düşünmenize
(53 puan) tarafından
Ben herşeyime karışan insanlara tahammül edemiyorum muhabbeti kesip uzaklaşıyorum kafamda rahat oluyo onu niye söyledi niye böyle yaptı diye düşünmek zorunda kalmıyorum onları düşünmeye ayıracağım vaktimi eşime evime ayırırım, boşver sende takma kimseyi bu dünyaya başkalarını memnun etmek için gelmedik önce kendimiz için yaşayalım evinizde hayırlı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin
(1,828 puan) tarafından
Haklısın çok haklısın canım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Hiç isim olmaz hayatımda ki tüm toksik ilişkileri bitirdim pamuk gibiyim ")
(1,828 puan) tarafından
Haklisincnm
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Oyle evde oturamazsan ne bakma geregi duyursan.elaqeni kes
(1,828 puan) tarafından
Aaa bak güzel cevap bu teşekkür ederim
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Böyle biri ailemde olsa mesafe koyarım arkadaş komşu falansa konuşmayı keserdim hiç bana göre muhabbetler değil bunlar 
(1,828 puan) tarafından
Aynen bende öyle yapaym keseyim komple
0 oy
(462 puan) tarafından
Kes kes konuşmayı kes hemen bir insan bu kadar " ben seni kıskanıyorum " diye bağıramaz :)
(462 puan) tarafından
Öleleri senin eşyanı senden daha iyi bilir :):) eski desen bile "daha önce görmedim " der :)
(1,828 puan) tarafından
Aynen aynen engelleyin ben onu o zaman ya
(462 puan) tarafından
Kapına gelmesin sonra :)
(1,828 puan) tarafından
Allah'tan tam adres bilmior :)
(462 puan) tarafından
İyi bare :)
0 oy
tarafından
Kendini beğenmiş ya bu alahimi seversen böyle insalardan uzak dur ya beğenmediği yeri alabilse bari kıskanç 
(1,828 puan) tarafından
Kız birde kendisi ile beni kıyaslar sürekli ben doğum kilolarimi hep verdim geçen görüştük ay daha kilo almışsın diye moral bozdu
(1,828 puan) tarafından
Gorustukte değil denk geldik
tarafından
A a sende deseydin ben böyle seviyorum kendimi ben zayiflamaktan yana değilim benim fiziğim idail deseydin :)
(1,828 puan) tarafından
Dedim zaten kız ben 38 beden kendi 48 beden
0 oy
(15,036 puan) tarafından
Kız o neee . Tabi ki kes konusmayi. Sidik yaristiriyor resmen. Öyle insandan yarar değil zarar gelir. 
(1,828 puan) tarafından
Aynen haklısın canım
0 oy
(537 puan) tarafından
Amannnnn çok mu lazım konuşma gitsin bı tarafıma takmam bile 
0 oy
(803 puan) tarafından
Evinizin belkide modelini begeniyor kendi istediği gibimi acaba 
(1,828 puan) tarafından
Mutfağım çok geniş üç balkon var birini mutfağa kattım balkonalrda aşırı genis
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kesinb keserim ne işim olur böyle dengesizle 
0 oy
tarafından
Bu insanlar bana boyle konussa zaten artik hayatimda olamazlar..
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız muhatap olma bu ne böyle sil numarasını telide açma yada açıl açık söyle kırılırsa kırılsın 
(1,828 puan) tarafından
Aynen ben kırılınca onalr kirilsin
0 oy
(7,614 puan) tarafından
Engeli basardım onla uğraşacam bide 
(1,828 puan) tarafından
Haklisinizcanm
0 oy
(746 puan) tarafından
Ne fotograf atarım ne de görüşürüm. Böyle insanları hayatınızda bulundurmayın yaşam enerjinizi sömürür. Kıskanç insanlar her zaman yarış halinde olur sizle direk kesin görüşmeyi 
(1,828 puan) tarafından
Aşırı yarışta hemde
0 oy
(1,655 puan) tarafından
Tam manyak kıskanç he ablam en birinci evi sen alırsın de görüşme bence yavaş yavaş sogut kendinden 
(1,828 puan) tarafından
Haklısın cnm engelledim
0 oy
(8,778 puan) tarafından
İmrenme farklı hasetlenmek farklı bununki resmen haset ve kıskançlık böyle insanlarla kim olursa olsun işin olmamali
(1,828 puan) tarafından
Aynen aşırı kisknc

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 476 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 359 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Arasira (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 691 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 21minnak21 (1,019 puan) tarafından soruldu