0 oy
1,089 göst.
Aile kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Babam beni sevmez ben en son mesaj attğmda atma demişti döverdi hp hep kendimi her an gidecek bi misafir zannederdm evin içinde hep bi çarık kaş ka akana bakardı. Döverken ağzım burnum kanadı. Kolum incinirdi benm bi umudum var sizce göndereyim mi 

11 Cevaplar

+3 oy
(650 puan) tarafından
Allah merhamet versin! O arasın sorsun. Sana tepki gösteren yine gösterir. O senin yokluğunu hissetsin. Babasızlık çok Zor. Birde kız çocuğu isen. Hayatın boyunca baba şefkati istiyorsun... Ona mesaj atacağına Allah'a dua et. Neden dersen bir daha kırılmanı istemiyorum. (Ben kızımdan biliyorum) çok şükür babam benimde kızımın da üzerine titrer. Kızım 10 yıldır babasını görmedi. 
(1,151 puan) tarafından
İyi Allah mesut etsn
(650 puan) tarafından
Çocukken koşulsuz sevdiğim... Onun da öyleymiş.... Bir yıldır biliyorum... Hatta kızıma söylüyor nasıl okula beraber gidip geldiğimizi teneffüste yanıma nasıl koştuğunu, ben altında böyle bir şey yoktur bana öyle gelmiştir diye düşünüyordum
(650 puan) tarafından
Cümlemizi inşallah. Sonsuz huzur mutluluk versin Rabbim...
(1,151 puan) tarafından
Neyin sana öyle geldiğini düşündün anlamadm
(650 puan) tarafından
İlgisinin Aşk olduğunu
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Sana bole yapan baban dahi olsa yüzüne dahi bakma.Bir kız evladina nasil ole seyler yapar.O kadar dover asagilar.Seni sevmeyen kim olursa olsun sevme.Insallah esin cok iyi biridir canm.Evladina babalik yapar sana kol kanat gerer.Cok uzuluorm ben bole hayatlara.Cok nefret ettim babandan şuan kusura bakma:/
(1,151 puan) tarafından
Önemli değil alışkınım eşim çok şükür iyi bana da kızıma da
+1 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnce gönderme araniz daha da bozulmasin 
(1,151 puan) tarafından
Ama iyi şeyker yazcam
(4,666 puan) tarafından
Gönder o zmn canim ters tepki verirse üzülürsün diye gönderme demistim bn icinden ne geciyosa yaz cnm
+1 oy
(88 puan) tarafından
Canım benim ya beni sever belki diye mi atacaksın mesaj valla okuyunca içim burkuldu baba duası peygamber duası sen yine hal hatrını sor ama hala terslerse çokta üsteleme derim ağzından beddua kötü söz çıkmasın...
(1,151 puan) tarafından
Evet çünkü ben onu çok özlüyorum
(88 puan) tarafından
At o zaman konuş kız hatta baba ben seni özledim de benim babam da bize karşı çok soğuktur dayağı yoktu ama yaklasmazdı da bende baba ben seni çok seviyorum diye msj attım bi gün o da bende seni seviyorum kızım demişti hayatımda ilk defa böle bir şey yaşadım ve o gün boyunca kendim de deildim şoktaydım şimdi daha iyiyiz bir şeylerin kırılması gerekiyo aslında...
(1,151 puan) tarafından
Ben atmştm seni çok özledim diye ama tepki yok
(88 puan) tarafından
Hadi yaa Allah babanın kalbine merhamet versin o zaman ne deyim dua et....
(1,151 puan) tarafından
Bilemedim napacağımı offff
+1 oy
(5,519 puan) tarafından
Simdiye kadar sevmemis bu saaten sonrada sevmez 

Ama denemekte fayda var hic birsey kaybetmesin dene belki bi umut duzelir 
(1,151 puan) tarafından
Bana sadece. Herkesle şakalaşır ama bana gelince ekşi surat
(5,519 puan) tarafından
Neden peki hic sormadinmi ya :/
(1,151 puan) tarafından
Sordum sormaz olur muyum. Dört dörtlük olmanı istiyorum huyum bu babamdan böyle gördüm. Ama babası da kızlarını çok sever ha yalan söylüyor
(5,519 puan) tarafından
Babasindan oyle gordu diye sana bunu yasatmaya ne hakki war babalik boyle birsey degil.
Kim dort dortlukki senden bekliyor kendisi dort dortlukmiymis. Allah kalbine merhamet versin
(1,151 puan) tarafından
Amin inşallah dicem de usandm demekten
+1 oy
tarafından
Baba kelimesinin içini doldurmak için dahi tek kılını oynatmamis birini nasıl kabullenmişsin. Allah senin yüreğindeki merhamettin azcık ucundan ona da nasip etsin. BaBa Dağdır. Senin dağın eşin olmuş yaşla sırtını...
(1,151 puan) tarafından
Amin ama herkes baba gibi olmuyor be.
0 oy
tarafından
Kin mi kuscan bu saatte 
(1,151 puan) tarafından
Yok kin değil yani bi umut sevsin diye
tarafından
O seni aramadi bu zaman kdr sende msj mi atcan bnce ara şöyle
(1,151 puan) tarafından
Ben babamın karşısında konuşamıyorum kas katı kesiliyorım o var bi de
0 oy
tarafından
Bilmem gönderme bence huylu huyundan vazgeçmez
(1,151 puan) tarafından
Öyle mi dyorsın ama iyi yönden yazcam
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Yazzgitsin zaten,kırılmışbın kırılacağın kadar eh azından bunu da yapmadım demezsin elinden geleni yapmış olursun. Zaten anlamıyorum,bu yaşı büyük insanlar anne baba kaynana kayınbaba kızlarına oğullarına damat geline heden kötü davranıyorlar ilerde yaşlandıklarında bevgiyle bakılmak varken sevilmeyen istenilmeyen olmaya özel çaba gösteriyorlar resmen.
0 oy
tarafından

Be olsam tek kelime bile etmezdim baba evladına kıyamaz baba candır can yakmaz ama senin baban sana hepsini yaşatmış ne ara nede sor yıldızınız zaten barışmıyomuş bence tekrar alevlendirme sen sağ baban selamet hem bir laf vardır CAN ÇIKAR HUY ÇIKMAZ

(1,151 puan) tarafından
Annem böyle de düşünüyor bu arada
tarafından
Annenin zihnine mi girdim naptım kızz gece gece kendimden şüphe eder oldum itiraf ediyorum ben senin annenim yavrum :)
(1,151 puan) tarafından
Hahaha çok güldüm kığkığkığkığkığ
tarafından
Bende skffkkdkdkks randomunu sevsinler çocuğum :))
(1,151 puan) tarafından
Abuduk gubuduk ❣️❤️
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Canim evladının ağzını burnunu kanatan bir insana ne yazsan boş kalbi taş çünkü.yazma kendini de üzme 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 728 göst.
7 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 417 göst.
0 oy
20 cevap 724 göst.
1 Ekim 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 390 göst.

380,072 soru