0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Yaa çok kötuyum sütüm taşıyor resmen ama oglum son 3 gundur meme emmek istemiyor biberon istiyor meme biberon şeklinde emiyordu ilk zamanlar sütüm az oldugu için şimdi sütüm çok ama emmek istemiyor çok kötuyum morelim mok bozuk bu arada oglum 45 gunluk 

5 Cevaplar

0 oy
(1,382 puan) tarafından
Israrla emzirmeye çalış uyurken ver alır inşallah emer emmezse sağda ver yapcak bişey yok benim kızım ilk 6 ay emmdi 
-Reklam-
0 oy
(1,719 puan) tarafından
Aynı şeyi bende yaşamıştım sütünü biberona sağ canm biberonu emerken çaktırmadan biberonu çıkar göğsünü ver ağzına iki üç gün pes etme ben etmedim üç gün sonunda tekrar emmeye başladı 
0 oy
(5,844 puan) tarafından
Biberonu tamamen kesmen lazım 45 günlük daha sürekli memeye tut silikon meme ucu al onla tut biberon sanar zamanla onu çıkar normal meme ver 
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Göğüs ucu silikonu ile emzir her fırsatta emzirmeyi dene uykulu iken emzir emzirme pozisyonu değiştir. Hemen pes etme 
0 oy
(916 puan) tarafından
Aynısını bzde yasadik çok üzülmüştüm eşim kzmsti  nazar ettrdin blmem ne resmini atmstm herkese .bende hep sagmistim verdim anne sütü gitsin diyodum sonra uyurken hep verdim salgın uykudayken aliyodu . Her fırsatta vermeye calstm çok şükür memeci oldu zor ayırdık soradanda :D
(103 puan) tarafından
Şu an emziriyorum canım aynen uykudaydı kucagima aldım 20 dakika olucak hayla emiyor  uyanikmolunca asla emmek istemiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 48 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Ercaneymen (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 132 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.

379,867 soru

11,371,382 cevap

34,854 kullanıcı