0 oy
826 göst.
Diğer kategorisinde (4,859 puan) tarafından
Alım gücü olanlara öyle imreniyorum ki bazen baka kalıyorum yada içime atıyorum esinede birşey demiyorum elinden geleni yapıyor borçları ödesin diye sadece evin ihciyacini aldiriyorum onun haricinde adam akıllı alışveriş yapamiyoruz ne eşimin ne benim nede oğlumun birşeyi kalmadı üst baş olarak benimkiler eskidi evde giyiyorum sokağa çıkarken kısa kollu üstüne mont giyiyorum iki kot pantolonun vardı ikiside kötü oldu eşime al diyemedim.tamire verelim dedim oğlanın esofmanlarin paçaları kısaldı çorapları eskidi kız en azından abisinin ufak gelenleri giyiyor bazen çok takıyorum kafama eşime kot pantalonu söyleyince sana pantalon almak lazım dedi iç geçirdi kafasını eğdi aşağıya çok üzüldüm kıyafetin yoksa bile var bana gerek yok çocuklara al diyorum benimkiler şimdi idare eder diyorum ama içim içimi yiyor açıkçası . 

Çarşıya indiğimde milletin eli kolu dolu netten takip ettiklerim bile sürekli alışveriş içinde çok imreniyorum bazen iç geçirip duruyorum sürekli . Yinede Allah bundan aşağı etmesin diyorum benim derdim ne ki üstüne hiç kıyafeti olmayan yada alamayan çok insan var yinede şükrediyorum .

Bir an derdimi sıkıntımı size paylaşmak geldi kimseye diyemiyorum cunki bari burda dökerim istedim belki biraz rahatladım 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oglun kizin kac yasindaki asko 
(4,859 puan) tarafından
Oğlan 3 yaşına girecek Aralık ayında kızımda.daha 14 aylık teyzesiiii
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlık olsun. Canım üzülme . Olur inşallah 
(4,859 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(912 puan) tarafından
Ülkeyi bu hale sokanalri allh per perişan etsin insalh başka da bisey demiyorum 
(4,859 puan) tarafından
Vallahi yalan değil bazen ben bile böyle söyleniyorum
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla canım bundan 3 ay önce bile rahatlıkla alırdım ama son zamlar herkesin belini büktü şuan kıyafet nasıl alınır hiç bilmiyorum. Bizim de alim gücümüz kalmadi
(4,859 puan) tarafından
Herşey ateş pahası
0 oy
(449 puan) tarafından
Inan bende aynıyım ve benim butun bacilarimin alim gücü yüksek borsey çıkıyor ilk onlar alıyor çocuklara devamli aliyorlar kiyafet bende kendi kizima bakiyorum keske rahat bi kere alışveriş yapsam. Gozluk numaram 7.5 olmus gözlük alamadim para yoktu babam hemen memleketten yapip gonderdi. Suyu odeyemedim gecen ay annem gonderdi vw bu çok içime oturuyor 
(4,859 puan) tarafından
Bu gunlerimizde geçer insalah oglumun doğduğundan.beri başkalarının vermesi kıyafetler şimdide kızım giyiyor ben memlekete 1.sene.oldu tasinali burdada kuzenimin kızı benim oğlanla yaşıt ama kız kıyafetlerini verdi kızıma.hiydirmem için yoksa bütün herşeyi erkek koyafetiydi şükrediyorum bı çorap bile.verse etrafimdan
0 oy
(1,044 puan) tarafından
O kadar haklısınız ki bende isterdim esim daha rahat gecindirsin evi ama bugüne şükür kendine pantolon alırken düşünüyor ama oğlumuzun hicbirseyini eksik etmiyor Allah razı olsun bu dar günler biran önce geçsin 
(4,859 puan) tarafından
İnsalah geçer herşey ateş.pahasi elimi neye sürsem aşırı fiyatlı öyle olunca da.hic.birsey alınmıyor
(1,044 puan) tarafından
Avmue gezmeye gider iyi kötü birşey alırdık şimdi herşey ateş pahasi sadece hava alıyoruz
(4,859 puan) tarafından
Bizim burda AVM de yok :)
(1,044 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsunuz
0 oy
(1,654 puan) tarafından
Geçer inşallah bu günler de eğer acil ihtiyacin varsa dolap a baksana uygun biseyler bulursun belki hem kaliteli hem uygun vardır elbet 
(4,859 puan) tarafından
Suanlik olanlarla idare ediyorjm ama ekmek alçak parayı oğlumun kumbaradan alıyorum artık o yüzden alışverişte.yapamam
0 oy
(803 puan) tarafından
Çalışma imkanınız varsa maddi olarak rahatlarsiniz
(4,859 puan) tarafından
İki bebek var biri 3 yaşına girecek diğeri 14 aylık o yüzden calisamiyorjm
(803 puan) tarafından
Bakacak kimseniz yokmu
(4,859 puan) tarafından
Kaynanam koyde zaten yaşı var evdede eltinle.beraber yaşıyor o yüzden artık bırakmama.karari.aldim geçen gün post açmıştım bakabilirsiniz o sebepten dolayı başka şeylerde var o yüzden annemde kocaelindeydi daha yeni geldi memlekete temelli anneminde evi çok soğuk ve evi uzakta sabah bırakıp akşam alma gibi bı imkanım yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 295 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sevecen anne (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 936 göst.
26 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 242 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 223 göst.