0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim bi oğlum var kaynanamla birlik oturduğum için aile içinde büyüyor ve aşırı düşkünler yani bir sürü torunları var maşallah ama benim oğlum yanlarında büyüdüğü için başka seviyorlar

22 Cevaplar

+1 oy
(6,441 puan) tarafından
Yanlarında büyüyen farklı tabi çıkarsak yukarı severler ölürler biterler ama 1 ay çıkmayayım arayıp sormazlar 
-Reklam-
0 oy
(7,285 puan) tarafından
Amonn tanrooommm niye seviyorlarkiii 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Eşimin babası vefat etti. Tek torun kizim 7 aylık oldu 2 kere gördü düşkün değil sevdiğini de sanmıyorum öylesine arar Hasta deriz nesi var demez oyle sevgisiz biri 
0 oy
tarafından
Bende babaannem dedemle bir evde büyüdüm bize daha düşkünler benim oğlumda annemle büyüyor annemgilde oğluma çok düşkün eşimin ailesi daha bir kere gördü 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ayy  dün oradaydım ona dokunma bunu dökme çocukları rahat bırakmaz ben diken üstünde oturuyorum eltimin çocuklarında aynı soylenme huyları beni çıldırtıyor 
0 oy
tarafından

Seviyorlar sevmesine de birini görünce daha da abartiyorlar mesela normal zamanda bisey aldıkları zaman bisey demezler ama birini görünce ayy kızım amcan sana ne aldı ayy kızım deden sana ne aldı yapıyor kaynanam akşam kendi babam falan var kaynanam hemen ayy kızım amcan sana ne aldı diyor iki tane kraker almış :D benim babam kızımın herseyini alır ne annem ne de babam seslenmez el gördülük yapiyolar yani 

0 oy
tarafından
Valla torunlarını çok severler hem benimkileri hem diğerlerini 
0 oy
(449 puan) tarafından
Birinin yaninda sadece gostermelik oda içten degil severler. Geçen evde lokma yok açız bile dedim açık açık merak ettim zeytin peynir bile yok dedim evde acaba ne yapacak diye geldi bize bisey getirmedi bile kizima torununa
0 oy
(732 puan) tarafından
Kah..pe kaynanam ilk torunu ve eşimin diğer evliliğinden 6 yık boyunca çocuğu olmamış yinede hiç bir çöp bile almadı hiçte alıp sevmez
(1,248 puan) tarafından
Valla benimkide oğlumda annemler herşeyine koştu etti aramadı bile bende kocama kızdım oda arayıp sadece onların torunu değil dizinde torununuz demiş Kaynanamlar almış herşeyini siz aramıyorsunux demiş doğmadan don biçilmez demis çocuk  3,5 yaşında hala don bicemedi
(732 puan) tarafından
Çok zoruma gidiyor dışardan seviyormuşş gibi yapması bana iyimiş gibi davranması ya
Kış temizliğine girdim 6 aylık oğlum çok huzursuz hep beni istiyor ev içi içeydi içinden çıkamadım çocuk hep kucağımda ne yapacaktım geldi bir bardak bile kaldırmadı ya oturdu öyle sonra gitti bir daha aramadı bile ne yaptın bir gün geleyim yardıma
(1,248 puan) tarafından
Kız öyleler benimkide öyle gelir yatar gider ki artık çağırmıyorm belki bir ay olmuştur gelmeyeli bir çöp kaldırmıyor
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla kimse kaynanadan kayinbaban hayır görmese bile inkar edilemeyecek kadar sevdiklerini düşünüyorum torunlarını. Demek gerçekten torun başka oluyor. Kaynanam da hep der ne seni ne oğlumu kızınız kadar özlemiyorum:D
(1,248 puan) tarafından
Valla öyle düşünme cnm öyleleri var ki gerçekten insan torun değince bile sevinir ben görmedim hep söylenir mesela pazara giderken bırakıyorum dönüşte kapıyı o açmak istiyor onlar açınca küser bende kapatıp zile basıyorum oğlum açsın diye denge.sz kaynanamlar çok şımartmayn tepenize çıkar böyle diyor bende kızdım kaynana bir tane oğlum var şımarsn diyorum nerde bir tane ikinci yolda geliyor o zaman görürüm diyor görürsün dedim onun yeri ayrı kızımın yeri ayrı dedim
(1,369 puan) tarafından
Allah Allah nenenin oylesini ilk kez görüyorum valla en sevimsiz insanlar bile torunlarına tatlı yaklaşıyor benim gördüğüm. Allah hidayet versin ne diyebilirsin ki
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Öyle oluyor yanındaki torunları daha çok seviyorlar normal olarak 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Evt cok düşkün ilk cocugum ilk kız torundu kayınbabamda cok sever kızları sagolsun bayya sevgisini maddı manevi gösterdi: D
0 oy
(315 puan) tarafından
Kayın pederim ve kaynanam okadar torunları olmasına rağmen kızım için can verirler bildiğin ayrımcılık yapıp herkese kızımı çok sevdiklerini söylerler sağolsun lar çünkü Bi sene yanlarında kalmıştık şimdi oğluma hamileyim benden daha hevesliler kaynanam altın kolye hediye etti 2 çeyrekte hazırlamış :))) 
0 oy
(12,593 puan) tarafından

Benim kiz ilk ve tek :)

Haliyle:)

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Kaynana evet ama kbaba kendi cocuklarina bile duskun degil.o yuzden bisey beklemiyorum.o adamdan
0 oy
(803 puan) tarafından
Suanlik torunları yok olsa herelde ayağına taş degdirmezler kendi çocuklarına bile bebek gibi davraniyorlar
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bir tane kızım var kayınvalide ne arar ne sorar o kadar hastalandı ne geçmiş olsun hiç benim kızımda daha benden babaanne lafını duymadı bilmez de kayınpeder sever ayda iki üç kez ziyaret eder kendi ailem ölür kızım için bir gün gormeseler ikinci gün gelir annem 
0 oy
(3,470 puan) tarafından
Keşke sevmeseler kaynanam çocuğumu eşim ve benden kiskaniyo ağladığında yine mecbur ben alıyorum ama eşim aldığında resmen yüzünün rengi degisiyo psikolojik sorunlu 
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Çok seviyorlar sağolsunlar 
0 oy
tarafından
Doğmadı o yüzden bilemem doğsun öyle anlayacağız ama eltimin iki kızı var onlarla büyüyor ve ikisine aşırı düşkünler 

İlgili sorular

+1 oy
43 cevap 454 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 2,528 göst.
0 oy
35 cevap 410 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde est16 (463 puan) tarafından soruldu