0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde (1,167 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kaynananiz evde kullanılan eşyaları sakliyomu bu nasıl mantık bazasinin altına saklamış bardakları hediye gelen bana bı kaç şeyi havluları bu ne görmemezlik cidden anlamadım bide düğün günü mutfakta bardakları çaldılar diye ortalığı ayağa kaldırdı düğüne gelen evdeki hediyeyi neden çalsın dimi bizde çok şaşırdık eşime de anlatacağım bu ne olacak böyle diye bu durum siz ne yapardınız bu ne demek ki böyle 

8 Cevaplar

0 oy
(1,150 puan) tarafından
Sakladığı esyalar sana mi ait kiz anlamadim
(1,167 puan) tarafından
Evet canim düğünde adettendir getirirler bizim burada bardaktir havludur içinden ne gelirse ütüsü şudur budur
(1,167 puan) tarafından
Kullanılsın diye aldıklarım bile odasına saklamış
(1,150 puan) tarafından
Ay ayip ya olurmu öyle şey
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Aslında bu durum şöyle benim anneannem de saklardi ... Onlar çok yokluk görmüş o zmanlar Maraş olayı çıkmış ve aç kalmislar herşeye hemen ulaşamazlar mis yiyecek giyecek kit mis o yüzden alışkanlık kalıyor yaslilarda
(1,167 puan) tarafından
Şey ama bunun babası madende çalışmış zamanında çok şey görmüş senin durumun farklı canim
(7,121 puan) tarafından
Yokluk gormemisse sakla samanı gelir zamanı yapıyordur
(1,167 puan) tarafından
Arkada gelin yok bekar yok kime kalacak ayrıca benim yani bu
(7,121 puan) tarafından
Senin olanı mı saklıyor o zaman b 12 su dusuk
(1,167 puan) tarafından
Evet oyle
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Belki gelen hediyeleri oda bir başkasına götürmek için sakladı 

Mesela Bana gelen hediyelerin çoğunu zamanında kaynanam almıştı başkasına tekrar hediye etmek için tabi bunu bana sorup yaptı 
(1,167 puan) tarafından
Bu bana sormadan benim olana el sürmüş
(1,167 puan) tarafından
Senin sna sormuş yine canim
0 oy
tarafından
Sakladığı eşyalar sana mı ait 

Birde sana çaldı mı dedi 

Bu ikisini anlayamadım 
(1,167 puan) tarafından
Bana ait düğünde de akrabaların aldığını iftira atmıştı oysa ki kendi saklamis
tarafından
Tam yilanmis kaynanan ben olsam eşime söylemek yerine kaynanamla güzel bir konuşma yapardım
(1,167 puan) tarafından
Evde değil kendisi şehir dışına gitti beni deli yerine koymayı sever kendisi anlamaz yakını söylerse diye düşündüm dha iyi olur diye
tarafından
Valla canım bilemiyorum Allah sabır versin sana ben olsam senin yerinde cinnet geçirirsin kavga çıkardı
Ama sen hakliyken haksız duruma düşme
(1,167 puan) tarafından
Amin inşallah sabira çok ihtiyacim var şu halimle hele ben kavga değil ama çözüm üretme tarafındayim canım haksızlığa da boyun egemiyorum
0 oy
(803 puan) tarafından
Sende iki bardagimi kaldın ben alivereyim sana  bazıları eşya saklamayı seviyor kaynanalarinizi  ne çok seviyorsunuz burda rezil etmeyi hemde bardak için 
(1,167 puan) tarafından
Aynen öyle çünkü hiç kimseye evde yokluğumuzdan faydalanıp oda karıştırmak düşmüyo
(803 puan) tarafından
Kayinvalideme hırsız damgası vurmakta  bilemedim..
Kol kırılır yen içinde kalır
(1,167 puan) tarafından
O zmn herkes demek yatak odasına kadar girip bseylerinizj karıştırabilir hırsız damgası vurmamak için susarsınz herhalde shsgdu
(803 puan) tarafından
Konuyu ne kadar carpiklastiriyorsun kayinvalidesi gelen hediyeleri ona vermiyormuş kendine bırakmış odasına girip birsey calmamis ikisi konusunda ince çizgi var hırsız  damgası vuramazsin
(1,167 puan) tarafından
Nerden bildin odama girmediğini ben bilirim odamın karıştırıldığını zaten kime dediğin belli değil
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bnmkide öyle görgüsüz 
(1,167 puan) tarafından
Evet malisef
0 oy
(8,704 puan) tarafından
Aynı evde mi yaşıyorsun 
(1,167 puan) tarafından
Evet kayınpeder hayatta değil mecburuz tek başına durabilir yaslida değilde işte annedir diye eşimi ailesinden ayirmadim diyelim ilk basta
(8,704 puan) tarafından
En büyük hata işte o zaman aklini kullan evini ayır kocan hayir diyebilir sen al onu karşına biraz disiligini kullan :))
(1,167 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Keşke o kdr kolay olsa
0 oy
tarafından
Benim kaynanam da sakladı bende gittiğim düğünlerde götürürüm diye 
(1,167 puan) tarafından
Düğüne gittiği yok ki zaten çok afedersiniz aşırı derecede hocalara düşkün her Allah in günü eline telefonu alıp ilahi ve hoca kanalı açıyor dinliyo ilerde bebeğimiz doğacak bu şekilde sesli değilde kulaklıkla dinlemesini rica ettiğimiz ise hocalara karşı miszi gibi davranıyor
(1,167 puan) tarafından
Sana ait değilse alır sna ait olani odanizj karıştırıp almamıştır herhalde

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 408 göst.
15 Mart 2022 Aile kategorisinde K.g038 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 294 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Kadersiz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 501 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu

377,740 soru

11,305,577 cevap

34,731 kullanıcı

...