0 oy
1,450 göst.
Aile kategorisinde (2,291 puan) tarafından

Kızlar eşim bana maaşını söylemez. Bende maddi anlamda eşime hiç acımıyorum kredi kartını alıyorum harcıyorum cok harcıyosn bu ay çok sıkıştım falan diyor hiç acımıyorum. :ermm: Bana hic acımıyorsun diyor.

Siz acır misiniz yoksa umursamaz misiniz 

68 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Acıdım acınacak hale geldim en iyisini yapıyorsun 
(2,291 puan) tarafından
Aynen öyle bunu hep kocama derim
tarafından
Dillendirme kız adamın aklına sokma öyle şeyler.
(2,291 puan) tarafından
Kadin darlıkta erkek varlıkta belli olurmuş seni de gorcez diyom :) is kurmak istiyoda
tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun bakalım
(2,291 puan) tarafından
Sağol canim
-Reklam-
+2 oy
(803 puan) tarafından
Acımak nedir ya eşimi neden zor duruma sokayim  sonra bız kavga ediyoruz edersiniz tabi
(803 puan) tarafından
Kendi işimi calisanmi
(2,291 puan) tarafından
Çalısan
(13,824 puan) tarafından
Yok maddi durumlara girmek degilki mesele ya da bunu önemsemek değil ama evlilikte eşin maaşı bilmemesi durumu garibime gitti benim
(2,291 puan) tarafından
Bence cok sacma yani
(13,824 puan) tarafından
Herkesin düşüncesi başka iste
+1 oy
(119,154 puan) tarafından
ne is yapiyo esin belki meslektasi vardir burda maasi ogrenirsin
(2,291 puan) tarafından
Biliyodum tahmin ediyodum çünkü halinden tavrından
(3,681 puan) tarafından
Kız benim sigortaci tanıdığım var 3 ayda 1 de çift maaş alıyorlar :D
(2,291 puan) tarafından
Allah allah o nasil bisey acaba kiz oyle bisey var mi acaba bunda da
(2,040 puan) tarafından
Vergiye kesiliyo bi miktar ama en az 12 13 alıyordur
(2,291 puan) tarafından
Ya iyice merak ettim :(
+1 oy
(863 puan) tarafından
Geliri saklama gereksinimi duyarsa acımam kusura bakmasın. Sormana bile gerek yok bu kadar alıyorum diye söylemeli sende ona göre gider yaparsın mutfak kişisel vs. ama söylemese bende hiç acımam harcarım demekki çok kazanıyor  
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Niye maaşını solemez
(2,291 puan) tarafından
Bilmem sacmalik yani değil mi
(13,824 puan) tarafından
Solesin öyle şey mi olur evlilikte sende öyle de bende ona göre harcarim de
(2,291 puan) tarafından
Bende sınırsızca harcayasim geliyor bilmedigimden
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Maaşını soylemiyorsa niye aciyayim ki evlilik birlik demektir niye soylemiyor maaşını Bi saklısi yada karistirdigi Bi nanesi mi var
(2,291 puan) tarafından
E yani bu yüzden acıyasim gelmiyor sınırsız bi sekilde alasım geliyor
(8,778 puan) tarafından
Ben olsam bende acimam evi çekip çeviren kadındır çünkü aksine ben eşime acıyorum mesela maaşını getirir avucuma sayar evin ekonomi bakanı ben olduğum için:)))
(2,291 puan) tarafından
Oyle yapsa daha iyi olurdu çünkü bu şekilde ben hirsimdan daha cok harcıyorum daha fazla zarar beni iyice fazla harcamaya itiyor
(8,778 puan) tarafından
Ne aldığını bilmediğin için ne kadar harcayacagini bilmemen gayet normal
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yani maaşını solemezse harcarim solesin ki bende ona göre harcama yaparım 

Çok şükür eşimin aldigi maaşın kuruşuna ladar bilirim kendimi ona göre ayallarim
(2,291 puan) tarafından
Bana söylemiyor bende bilmediğim için fazla fazla alıyorum bana acımıyorsun diyor
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Acımak demek yalnış bi tabir olur da kıyamam diyelim harcaymam onun harcamasına da müsade etmem ne alıcaksam ucuz almaya çalışırım ama öyle maaşını söylenemezlik asla yapmaz herşeyimizi biliriz 
(2,291 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
tarafından
Maaşını neden söylemiyor ki sen haklısın soylemezse az mı çok mu harcadığını nerden bilesin 

Harca gitsin kız:)
(2,291 puan) tarafından
Yani şöyle anlatayım esime cok gıcık oluyorum sebebi de kendi hayatını istediği gibi yaşayıp durması ben arıza çıkarınca biseyler alınıp ediliyor. Yani ona kalsa eşyanın bir önemi yok mutfağa yatircak bütün parayı ki öyle de yapiyor surekli marketlerde surekli yemek tarifleri izler yemekler dener yok kuzu eti yok dana eti yok kuyruk yagi hic sevmediğim şeyler benim yemekle aram yoktur evin boyası tam olsun eşyalar tam olsun isterim bu konuda catisiyoruz kavgalar ediyoruz ama bende artık odun vermeyeceğim boya yapılacaksa surekli söyleyip bunaltacagim gerekirse mutfaktan kissin valla hic sorun degil benim için zaten artık et yemesinden bıktım usandım et dedigim surekli kırmızı et degil tavuk balık ciger kokorec vs hamburger tantuni ve sandviç o sandvicten hele iğreti geldi sosis salam sucuk evde asla eksik olmaz yani gerçekten bıktım artık. Yani insan ne bileyim bi evini  boyar sonra tablolar alir Yani bilmiyorum hic mi heves etmez hayati mutfaktan ibaret ya
(2,291 puan) tarafından
Bende bıktım artık bu durumdan halıları yikaracagim koltukları yikatacagim diyorum cocuk batırıyor surekli diyor duvarlari boyat diyorum cocuk çiziyor. Diyor Yani benim artık temizlik yapasim bile gelmiyor
(2,291 puan) tarafından
Bende elimden geldigince para harcıyorum kendi çapımda duvara boya aldırsamonu kendim boyayamam erkek işi bunun yapması lazım şimdi desem bin türlü bahane bulacak o yuzden kendim bari harcayayım diyorum harcayan bildiğim kadar beni cok sinir ediyor
tarafından
Kendini çok güzel ifade etmişsin o zaman haklısın ben senin yerinde olsam daha fazla bile harcadım
Kocanı fazla umursama kızınla mutlu olmaya çalış ♥️
(2,291 puan) tarafından
Kocaman umursamıyorum parasini umursuyorum is inada bindi :) bende ilk kez bu kadar net ifade edebildim içimdekileri:)))♡ ama jyi oldu
0 oy
tarafından
Acırım tabiki canı yok mu adamın nıye acımayayım
(13,824 puan) tarafından
Ama farklı bir durumdan bahsetmek istemiş aslında
(2,291 puan) tarafından
Aciyamiyorum çünkü bilmiyorum ne kadar para aliyor
tarafından
Ama konu ne olursa olsun 50 bın alıyor degıl ya zorlanıyorum cok harcamıssın demıs netıcede
(2,291 puan) tarafından
Iste ikna olmuyorum saklamicak ben bilemem orasini
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Ne iş yapıyor ki demiyor 
(2,291 puan) tarafından
Yaaa o zaman dur daha cok harcayayım:))
(1,386 puan) tarafından
En düşük alan 7 ye yakın alıyor canım eşin de alıyordur 8 falan belki 10 :D
(2,291 puan) tarafından
Daha cok harcamam lazim :D
(1,386 puan) tarafından
Amaaan harca gitsin:D
(2,291 puan) tarafından
Evet ya bencede :))
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Acirim maalesef. Aslinda kazancini bilirim fazla harcamam ama yinede aciyarak harcarim. 
(2,291 puan) tarafından
Sana maaşını söylüyor mu
(13,806 puan) tarafından
Maaşli çalişmiyor kendi işyeri var ama tüm kazancini bilirim. Saklayamazki söyle hep.
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Maasi hesabima yatiyor. Hsrcamalarin hepsi bende ben asiri acimak degilde uzuluyorum. Cok iyi kazaniyor ama gemide calisiyor aylarca uzakta bizden herkesten uzakta biz burda herkesin yanindayiz en azindan. Ekstra bisey almam hic
(2,291 puan) tarafından
Sizde o bağ oluşmuş
0 oy
(130 puan) tarafından
valla buyun duzenimizi biliriz esim en son kendine alir ilk onve evine cocuklara bana kalirsa kendine o yuzden  tabj ki acirim ama benden saklasa sakinsa acimam heralde biz dugunumuzu bile ikimiz yaptik calistik 
(2,291 puan) tarafından
Maaşını söylemiyor gram acımıyorum bende 2 haftada nerdeyse 2 bin tl harcadım hic üzülmüyorum benim ayarlarimi bozdu
(130 puan) tarafından
cok ayip buyuk guven sorunu insan saklar mi senin benim olur mu hic harca gitsin bacım bosver
(2,291 puan) tarafından
Destekleriniz için tskler mutlu oldm vlla :)
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Maas hesabı ben de açık zaten kredi kartı kullanmıyoruz olanı harcıyoruz miktara göre harcarım aşmam
(2,291 puan) tarafından
Maas hesabı sende acik ne demek
(7,666 puan) tarafından
Yani harcamaları takip ediyorum telefon uygulamasından
(2,291 puan) tarafından
Ben kredi kartı ekstresine bakabiliyorum sadece mailinden
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Benm eşim de söylemez ama asağı yukarı ne kadar aldıgını biliyorum acırım acımak maleaef kanımda var keske acımasam
(2,291 puan) tarafından
Ben bilmiyorum asagi yukari tahminim de yok muhasebeci abla bile biliyor ben bilmiyorum maaşını sinir oluyorum o yuzden zerre acımiyorum hatta hunharca alışveriş yapiyorum hırs yaptım heralde biraz
0 oy
tarafından
Acimak kelimesi doğru bi kullanim değil. Ayrica yanlisa yanlisla karsilik verilmez. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bu konu degil amahiç bir konuda acımam
(2,291 puan) tarafından
Ne gbi konular
(9,247 puan) tarafından
Aklıma ne gelirse bacım.
(2,291 puan) tarafından
Hak etmiyorsa acimican
(9,247 puan) tarafından
Bilmem cok iyi insandır ama acırsam şımarır
0 oy
(6,953 puan) tarafından
Ben çok acırım ama bi yandan da acımasam daha mı iyi olur diye de düşünmeden edemiyorum  :)
(2,291 puan) tarafından
Paradan için mi aciyorsun
(6,953 puan) tarafından
Her yönden canım sonuçta yoruluyor çalışıp didiniyor o yüzden para harcarken çok harcamamaya dikkat ediyorum.
(2,291 puan) tarafından
Bende cok harcamaya dikkat ediyorum :)) eşime sinirimi böyle çıkarıyorum sanirim
(6,953 puan) tarafından
Hakediyorsa asla acımam öyle de gaddarımdır o zaman harca gitsin bacım ohhhhh sefan olsun  :D
(2,291 puan) tarafından
:)) tamam kiz :D
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Ek iş yaparken acımadım ama şimdi acıyorum malum harcamalarımız artacak ama ailesi acımıyor sanki parayı har vurup harcıyoruz
(2,291 puan) tarafından
Nasil bakılıyor acaba e devlet şifresini bilmiyorum ki
(2,291 puan) tarafından
Bide şey dedi maas kartına asgari ucret gosteriyormus kalanini elden veriyor dedi devlet fazla sgk parasi almasin diyr miymis neymiş primler var vs hep yuvarliyor belirsizlik var yani
(2,988 puan) tarafından
Haydaaa o da sanki devlet sırrı saklzıyor
(2,988 puan) tarafından
Ne iş yapıyor ki
(2,291 puan) tarafından
Sigortaci kiz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.
8 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 228 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,174 cevap

34,778 kullanıcı

...