0 oy
1,458 göst.
Aile kategorisinde (2,291 puan) tarafından

Kızlar eşim bana maaşını söylemez. Bende maddi anlamda eşime hiç acımıyorum kredi kartını alıyorum harcıyorum cok harcıyosn bu ay çok sıkıştım falan diyor hiç acımıyorum. :ermm: Bana hic acımıyorsun diyor.

Siz acır misiniz yoksa umursamaz misiniz 

68 Cevaplar

0 oy
(7,434 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Para sakınmadığı ıcın dıkat ederım askeri ücretle geciniyoz
(2,291 puan) tarafından
Sakinmiyosa et cnm
-Reklam-
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Maaşını bilmiyorum ki ona göre kendimi ayarlayayım de sen de. Ne kadar aldığını bilmeden ne kadar harcayıp harcamayağını nasıl bilesin 
(2,291 puan) tarafından
Diyorum canım ısrarla soylemiyor
0 oy
(234 puan) tarafından
İyi yapıyorsun kendine altın al biriktir sana kalır arada çeyrek, yarım, altın yap kendine ilerde kar olacak size 
(2,291 puan) tarafından
Alamıyorum cnm ya her aldigimi takip ediyor cunku
0 oy
(6,383 puan) tarafından
Eşimi de onun cebini de düşünerek hareket ederim çünkü elinde olsa dünyaları serer önümüze biliyorum. Kendime bişey almam bir dolap dolusu var zaten hep ev alışveriş çok pahalı herşey 
0 oy
(11,321 puan) tarafından
Acımak değil ben kendim de öyleyim ona ne gerek var buna ne gerek var fuzuli olacak hiç bi şey almam kredi kartı kullanmıyoruz zaten asgari ücretle ne alabilirsen o borç bize göre degil
0 oy
tarafından
Para belli gider belli kalan belli ona göre harcrz kredi kartmz yok olmasni istmiyorm borca guvnrk harcma yapmk saçma geliyor 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Acımak kelimesi çok ağır ve saçma.

Saygı sevgi önemli bunun derecesi yüksek ise eşini zora sokmaz insan düşünür yani bı anlayış hani önemli empati fln deneyin bi.

(2,291 puan) tarafından
Maasi bilmeyince empati yapcak yerlerim tikaniyor:))
(27,353 puan) tarafından
Hahahahah oda iyi
0 oy
(248 puan) tarafından
Herseyin bi harcaması war öyle boş boş sawurmam bnde eşimde gider ihtac ini alır giderim ihtiyaçi mi alırım yeri gelir dışarıda yeriz yeri gelir gezeriz 30 elbise alıp niye zora sokayım bakış açın çok yanlış 
(2,291 puan) tarafından
Bos bos savunmuyorum ne lazımsa acımadan alıyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
8 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 239 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu

380,457 soru

11,391,260 cevap

34,899 kullanıcı

...