0 oy
1,454 göst.
Aile kategorisinde (2,291 puan) tarafından

Kızlar eşim bana maaşını söylemez. Bende maddi anlamda eşime hiç acımıyorum kredi kartını alıyorum harcıyorum cok harcıyosn bu ay çok sıkıştım falan diyor hiç acımıyorum. :ermm: Bana hic acımıyorsun diyor.

Siz acır misiniz yoksa umursamaz misiniz 

68 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Acirdim yimiyenin malını yerlermis yemislermis o yüzden ben yiyorum acimadan hunharcaaaaa
(2,291 puan) tarafından
İyi yapiyosun :)
(7,121 puan) tarafından
Aynen balım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Önceden aciyordum şimdi hiç acimiyorum :D bidaha mi gelcez dünyaya 
(2,291 puan) tarafından
Doğru yolu bulmuşsun:)
0 oy
(974 puan) tarafından
Acımak tuhaf birşey öyle bir sorunumuz yok çok şükür ihtiyaçlar alınır kimse kimseyi zor durumda bırakmaz ayrica bende daha yeni öğrendim maaşını ilgi alanım değil sormam imkanlar dahilinde herşeyi yapar çok şükür 
(2,291 puan) tarafından
Sormamak nedir ya hiç merak etmiyorum musun
(974 puan) tarafından
Hayır etmiyorum neden edeyim ki adam ne varsa bize harcıyor içkiye kumara mi götürüyor ki sanki adamın kartından sormaksizin alışveriş yapıyorum daha ne yapsın
0 oy
(870 puan) tarafından

Şifrelerini hepsini bilirim kendi kartımla alışveriş yaparım sonra onun kartından para atarım boş yere para harcamam genellikle 

(2,291 puan) tarafından
Ne sifresi
(870 puan) tarafından
Banka
(2,291 puan) tarafından
Bilmiyorum söylemiyor birde atm den para çekerken hemen yanına yanasırim onu bile istemez
0 oy
tarafından
Bugün eşim az daha etsen kredi çekip intihar edecem borçtan dedi :) acirsan acinacak hale gelirsi 
(2,291 puan) tarafından
Vlla cok dogru cnm erkek milletine acimican
0 oy
(4,390 puan) tarafından
para konusunda acımam 
(2,291 puan) tarafından
Alkış iyi iyi akilli kadinalr da var :)
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Siz bu soruyu sorduysaniz eş olamamissiniz demektir. 
(2,291 puan) tarafından
Maasini sallayınca o es olmuş demi :)
(1,165 puan) tarafından
Zaten olamamissiniz dedim
(2,291 puan) tarafından
Evet bence de olamadik
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Acıdığım zaman kıymetin olmuyo en iyisini yapıon bende acımıyorum. Önceden acıdım da noldu bana gene nankör diyo 
(2,291 puan) tarafından
Her koşulda nankörüz zaten bari hakkini verelim:))
0 oy
(962 puan) tarafından
Maaşını neden söylemez
(2,291 puan) tarafından
Sonra hesap soruyor muşum paralar nereye gidiyor diye
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Eşimin şükür maaşı iyi ama fütursuzca harcamam düşünürüm eşimi:) 
(2,291 puan) tarafından
Değerini bilirse ne ala
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Tabiki acırım benim kocam o dükkanı gece gündüz bekliyo nasıl kıyarım ya bu kadar vicdansız olmayın Allah aşkına
(2,291 puan) tarafından
Oluyorum vlla oyle sakala boyle tarak
0 oy
(4,974 puan) tarafından
Acimiyorum hatta zorla alıyorum geliri çok iyi biliyorum çünkü eşim cimri bir insan o yüzden ben daha çok üstüne gidiyorum bu konuda eğer harcayıp istemessem hiç birşey vermez o yüzden onu öyle alıştırmak istemiyorum 
(2,291 puan) tarafından
İyi yapiyosun bacım
0 oy
tarafından
Acımasız değilim. Eşim o parayı kolay kazanmıyor. Allah ondan razı olsun zaten bir dediğimi iki etmez. Bencilde değilim çok sukur
(2,291 puan) tarafından
Bencillikse bu bencilim vlla maaşını bilmemeyi hazmedemiyorum başkalarıyla yinede bilir evde çocukla haberim mi olcak o yuzden hic takmadan harcıyorum
tarafından
İyi ins evinizde huzur vardir
(2,291 puan) tarafından
Insallah vardır
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Eşim gerçekten çok çalışır bizim için biz boğazimizdan kismayiz ama başka şeylerde dikkatli harcarız kılık kıyafet gibi şeylerde 
(2,291 puan) tarafından
Gerekirse boğazımdan kissin işte masallah yani hele etten hic odun vermiyoruz
0 oy
(687 puan) tarafından

:D Acıya acıya kendimi acınacak duruma soktum sonuç ne madalya mı taktılar Allah razı olsun mu diyen oldu sonuç kadınların kızların arkasından koştu mahallede ki topal yaşlı komşum boşuna demiyordu asla acımayın sen yemezsen başkasına yedirir gerekirse ek iş yapsın ama günahınız gelmesin demişti keşke dinleseydim su an belki en azından bi alyans sahibi olurdum 

(2,291 puan) tarafından
Valla aynen öyle sen yemezsen başkasına yedirir o yuzden zerre acımıyorum
0 oy
(997 puan) tarafından
Valla canım gecesi gündüzü yok artık uykularda bile iş sayikliyor üzülüyorum ben kolay kazanmıyor parayı öyle bol keseden harcamamak lazm diye dusunuyorm 
0 oy
(770 puan) tarafından
Byle yaparsa bende zorlarm da çok da değil bebek var sonuçta ama bsy sakliyorsa ağzına ederim o konuda acımam maddi yönden zorlamak yerine sevmiyorum gzli isleri
(2,291 puan) tarafından
Bazen maaşını çekecek oluyor atm den gidiyorum yanina bakiyorum orda bile saklıyor ya sinir oluyorum
0 oy
tarafından
Acırım ya söyler herşeyi ama olsun adam kelle koltukta geziyor sabaha kadar nöbette o para için kızım akşama kadar babam da babam diyorum uykusunda bile öyle hangi işte calissaydi yine acırım ama asker o daha çok zor benim için sende ihtiyacın dışında kötü harcama bence biriktir kendimce birseylerin var de o da meraktan çatlasın 
(2,291 puan) tarafından
Asla öyle biseye musade etmez benimle ilgili herseyi bilmek ister iç organlarıma nüfus edecek yakında ama bana maaşını söylemez bu adaletsizliğe kızıyorum iste cnm bende gereksiz harcama yapmiyorum ama gerekli olanlardan da hic kasmıyorum yani hiç icim acımıyor 780 tl lazere gittim mesela 600 tl kadar kendime elbise aldım yine cocuga 700 tl kadar kiyafet aldim dogalgazi açıyorum acımadan vs boyle seyler yani bunları yaparken icim yanmıyor hiç mesela şöyle bir örnek vereyim esimin teyzesinin oglunun ayakkabıları vardi kaynanam kizima verdi giysin diye onla idare edilebilinir belki Evet ama inadima ettirmiyorum yenisini aldırcam vs böyle şeyler zaten ben harcamasam surekli et tarzı seyler aliyor buzluk alcam mutfaga diyor tost makinasi narenciye sikacagi tava tencere döküm ben almasam surekli mutfaga gömüyor parayi bende bıktım yani yaşamak yemekten ibaret mi
tarafından
Ya başkasına yedirmiyor boş harcamıyor canım bence halledilebilir bir durum ailesine yedirse sonuna kadar haklısın diyecem ne bilim degiisk vala ben şifresini unuttum eşimin o da söylemedi şifresini kırdım değiştirdim kendi giremedi böyle şeyleri bilmek lazım bugün öğrendim arkadaşı 180 bin TL borç yapmış bitcoinden karisi falan herkes yeni öğrendi diyor dedim hiç mi girmemiş bu kadın hesabına şifreyi kırsın baksın ben bilmiyorum desin geçsin şifreyi unutmuşsun demekki desin ben herşeye bakarım vala kavga bile olsa
(2,291 puan) tarafından
Ailesine de alıyor canım ona da kızıyorum
0 oy
tarafından
Maaşını neden söylemiyor ki bana söylemese bende harcarim herhalde 
(2,291 puan) tarafından
Hesaplayıp sonra paralar nereye gidiyor diyormuşum iste ozgurce harcayamiyor beyimiz bütün parayı mutfağa gömüyor ya sinir oluyorm
tarafından
İyi yapıyorsun o zaman :⁠-⁠D
(2,291 puan) tarafından
Kiz cok sinir oluyorum:)
0 oy
tarafından
aciyorum ben valla.her boku da yapsa acirim galiba.genelde tüm insanlara karşı da boyleyim sevmiyorum bu huyumu.tekrar tekrar ayni şeyleri yasasam.yine acirim engel olamiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (434 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 46 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
8 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 238 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde cansu28bado (425 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...