0 oy
54 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (684 puan) tarafından
Kızlar herkesin ki farklı suya altın ve tarak ve 40 taşa 40 tas su duydum gerçeği ne dinde böyle bisey varmı nasıl yapacam bilmiyorum 4 gün oldu 40 çıkmalı ama ne yapmam gerekiyor hiç bisey bilmiyorum duası falan nedir yardımcı olun lütfen 

4 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bildiğin duaları okuyarak kırk tas suyu kovaya doldurdum sayarken Felak nas duaları okudum elham ne biliyorsam okudum bebeğimi yıkadım onunla dokunurken saymana gerek yok sonra kendime yine dualarla saydım güzelce banyonu yaptım banyonun sonunda kova bitecek şekilde abdestimi aldım 
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
Ben inanmiyorum bu 40 muhabbetine dinimizde varmi onuda bikmiyorum lohusaligimin 37 günundeyim kime sorsuysam herkez farkli birseyler diyor 2 cocugum ilk oglum a 40 kasik su sayildi o su cogaltildi önce oglum sonra bn yikandim 

2 ogluma yapmiycam galiba
(684 puan) tarafından
Bir kaç yerde okudum böyle bişey yok dinde gereksiz geldi yarın duayla kızımı yıkayıp kendimde gusülümü alıp 40 çıkarıcam kaç gündür düşünmekten her kafadan bişey dinlemekten basım ağırdı valla
(266 puan) tarafından
Bende ayni durumdayim büyuk ihtimalle dua okur oyle banyosunu yaparim heralde
0 oy
(997 puan) tarafından
Valla canım hoca değilim ama bildiğim kadarı ile öyle taş la parayla kırk çıkarmak diye birşey yok ha duanı eder bebeni yıkarsın niyet eder abdestini alırsın sende tamam gerisi bana saçma geliyor bizim. De bugün çıktı kirkimiz ama ben yikamadim çocuğu ablasının kolu cikti hastaneyle ugrasdim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canım bunların dinde yeri yok ve dinde yeri olmayan şeyelre bidat denir yapması doğru olmaz. Sen sadece kendi guslünü al dua ile olsa bile bu 40 çıkmasını yapmanı önermem çünkü Şamanizm ritüelleri bunlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 136 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nryefe (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 180 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.
1 Eylül 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

378,107 soru

11,317,112 cevap

34,762 kullanıcı

...