0 oy
771 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Dün eşimin doğum günüydü pasta yaptım güzel.bi sofra hazırladım eşimin midesi çok hassastır kezaa benimde şöyle bi huyum var hamilelikte kaldı bişeyden tiksinince uzun süre çikarıyorum günler sürüyor ve herşey pis kokuyo dün eşim geldi yemekteydik ikimizede mesaj geldi açıncaa bide ne göreyim gorümcem oğlunun kakasını çekmiş ama nasıl iğrenç sonra ben direkk sildim eşim bayağı sinirlendii ne bu diye aradı açmadı mutfağı falan topladım çay hazırladım bi daha baktım görüntü attı hem eşime hem bana ben bakmadan sildim sohbeti eşim açtı yav şimdi ben ne diyim ne bu şimdi aradı abla bunlar nee eşime diyo ki karına gösteriverrr de baksın bi bunlar niye böylee eşimdee ya abla o doktor mu kız kimyagerlik okumuş doktora atsan demesin mi doktora attım  merve bu kakaların resmini araştırsin azeri doktor var o kaka videoları paylaşıyo onlarla karşılaştırsın bana geri dönsün yaaa kendi niye yapmıyoo çildırıcam valla çıldırıcammmm doktor buluyorumm. Arıyorum randevu alıyorum beğenmiyorr doktor buluyorum isim veriyorum araştırdım daa ben beğenmedim diyo çok bunaltti beni

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görünce görmeyim omrumceeee :) 

Dicek bişey bulamadim
(606 puan) tarafından
Keşkee görmesem
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Ahahahahaha gülesim geldi kimyagere kaka atmak
(606 puan) tarafından
Anlarmışım ne alakaysaa
0 oy
(732 puan) tarafından
Bir daha benden birşey isteme okuma yazman var o kadar araştırmayı biliyorsan iyi doktoru da araştır..

Bu ne ya manyak karı 
(606 puan) tarafından
Diyorumm yaa esimede dedim ne arasm kahve içiyo tv izliyp ya da yatıyo ćok mu zorr googlede yazmak
(732 puan) tarafından
Başka ne diyicen ki s lak insan ne yapsan da slaktır bnmde öyleler bet bi şekilde tavrını koy ortaya her konuda
(606 puan) tarafından
Soğuk kpnuşuyorum bilmiyorum diyorumm yok hâlâ aynı
(732 puan) tarafından
Püff her yerde aynı demek yüzsüz insanlar :)
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Kız yüz mu verilir öyle insanlara ay iğrenç pislik ya kimyagersin diye gözünde mercek mı varmış lâm lamel ile mı geziyorsun  engeli başarım yerinde olsam 
(606 puan) tarafından
Bidee ben kimyager değilim sadece okudum ne çalıştım ne bişeyy yaa
(7,121 puan) tarafından
Mesaj at ciddi bir şekilde ben labaratuvar değilim lâm lamel yok gözümün içinde kendi işini kendin gör de
(606 puan) tarafından
Dün akşam yapmadığım için pişman oldum
(7,121 puan) tarafından
Bugün yaz canım yoksa sürekli buna maruz kalacaksın
0 oy
tarafından
Ayyy benm gorumce bu niye bilgim olduğu için çoğu şeyi bana sorar yeminle sanki akılları yok 
(606 puan) tarafından
Vardaaa akılları cahilliğe çalışıyoo
(7,121 puan) tarafından
Mutlu .hayat bizimkilerde birbirine bagsur yerlerini çekip atmışlar bana anlattılar bakmak ister misin dedi büyük bende iğrençsiniz midem bulandı dedim sürat astilar bir dahada konu acmadilar ne kadar rahatlar ya
(606 puan) tarafından
Ayyy her evde var bi delii
(7,121 puan) tarafından
Aynen canım insanlara ne kadar rahatlık verirsen o kadar arsizlasiyorlar
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Görgüsüz ya gerçekten insan bari  der ki çocuğumun kakasında bir sıkıntı var hani baksan anlar mısın der sen de tamam falan dersen atar yani de bu da yani gerçekten ayıp 
(606 puan) tarafından
Bide aradık detay veriyoo elimle yoğurdumm vıcıkda vıcıkk sesler çıktii
(4,889 puan) tarafından
Yok artık midem kalkti burdan
0 oy
tarafından
Ağzım açık okuduğum bi post dahaaa
(606 puan) tarafından
Çok gorgüsüz daha neler duydum nasil düşük yaptığını erkeklerin ićinde anlatmştı dağ ayısi
tarafından
Belli belli aklı başında hiç kimse böyle bisey yapmaz
0 oy
(598 puan) tarafından
Ay inanmıyorum berbat hasutluk yapmış ikinize nie birden atıyor işte tadınızı kaçırıyor 
(606 puan) tarafından
Değişik kaka yapmış daa onu göstermek için
0 oy
tarafından

Yok artık daha neler:woot:

0 oy
(8,926 puan) tarafından
Şuan hamileyim olan mide bulantısı kusma ve tiksinme yaşamayan ben resmen midem kalktı 
0 oy
(210 puan) tarafından
Cocugunun kakasini sana atack kdr yüz verdysen yarin bi gun kndi b.kunu da atar hata sende k.bkma 
(606 puan) tarafından
Ahh yüzü birak ona b b..kk bile vermem de yüzsüzz işte
0 oy
tarafından
Seni doktor feridun sandi ellam :D
tarafından
Askooo gozumun onunde  geciyolar tek tek askooooo sjsjsj
tarafından
Fotoyu atardim da asko hassas mideli kullanicilar etkilenir mazallah hahahahahh
tarafından
Asko onlar pembe ziciyodur zaten sjsjsjjs basarlar uyariyi aman diyim :D
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Komedi. Cevap vermeyin. Sen onun işini yaptıkça tepeme binmeye devam edecek sanirim
(606 puan) tarafından
Isinide halletmem ama bi zorbalık huyu var
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bunlar görümce değil örümcekk 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Aaaa abla boncuk var bunda hadi gözün aydın oğlunun bokunda boncuk buldun sonunda de 
0 oy
(2,149 puan) tarafından

İyyyyy :sick:

En nefret ettiğim şey 

0 oy
tarafından
Kokusu buraya geldi
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Fotoğraftan anlamıyorum direkt gelip sıçtığına bakmam lazım de üç gün yaptırmasın sonra inceleyecem de öyle g.rizekalı görümcenin ben ta.......
(606 puan) tarafından
Yani ben doktor değilim kii ne anliyim gidersen acileee dersinn böyle böyle kanli mı kanlı dersin ishalse ishal dersin ama yok
(13,068 puan) tarafından
Yani doktorlar da bakarak anlamıyorlar zaten o yüzden tahlil alıp inceliyorlar harbi g.rizekali
0 oy
(221 puan) tarafından
Hadi ation en azından deki sna foto atacam bu çocuğun kakası niye böyle bı bak hele deeee
(606 puan) tarafından
Dağ ayısı
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ay iğrenç bı kaka tahlili kalmıştı 

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 1,009 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 169 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavinya01 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 2,218 göst.
19 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...