0 oy
1,330 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba eşimin çalıştığı yerde çalışan bir kadın var ayni odadalar 4 kişi birlikte çalışıyorlar kadın evli iki çocuğu var bizde geçen yıl evlendik 8 aylık hamileyim neyse isim gereği gün içinde sık sık eşimin yanına gitme fırsatım oluyor bugün de gittim kadın da hasta grip eşimde kadının yanındaki sandalyede oturmuş bilgisayar da bir şeyler gösteriyor ona gittim kadın diyor ki gel gel seninki kızları röntgenliyor dedim yapsin helal olsun sabah da gittim kadın yine seninki sensiz yurtdışı planları yapıyor gidecekmiş dedim haberim var gitsin hatta maddi olarak destek veririm aksam da öyle diyince dedim boşuna kışkırtmaya çalışma beni ben senin deyiminle eşime karşı dolmam bu ilk değil ama sürekli bu tarz şeyler söylüyor amacı ne bilmiyorum ilk tanıştığımız da eşime demiş ki eşin çok kıskanç birine benziyor işte kızlara bakmasindan anladım hayır madem kıskanç olduğumu biliyorsun neden kışkırtmaya çalışıyorsun ne yapayım ben şimdi buna

30 Cevaplar

0 oy
(262 puan) tarafından
Niyeti kötü olmayabilir, kişisel olarak bilemem ama muhtemelen kiminle nerede, nasıl konuşulacağını bilmeyen, espri yeteneği gelişmemiş, boş boğaz ve patavatsız bir insandır. He he de geç..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belli ki patavatsiz bir karakter. Asarim keserim sicarimlari bir kenara koy, orasi isyeri, asip kesmek klavyede olur isyerinde bu tip kavgalar hos olmaz. Esin de zor durumda kalir. He ne yapabilirsin, esin mesafesini korur sen de kaale bile almazsin. 1-2 seviyeni bozup cirkinlesmeden terslersin hic muhattap bile olmazsin zamanla keser muhabbeti. 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Dimi bide böyle gerizekalilar var biliyorsun işte bu neyin çabası 
0 oy
tarafından
Ben asarım, keserim , icimdeki tatar ramazani ortaya serer taş üstünde taş birakmam (!) :D
0 oy
tarafından
ben olsam sanane derdim ilk seferde.
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ayy kendimi düşündüm de çıldırım herhalde bence eşinin işini etkilemeyecek şekilde kenara cek benimle bu şekilde konuşamazsin lütfen bana selam dahi verme muhattap olma konuşma şeklinden rahatsız oluyorum de. Esinede bu konuyu aç iş dışında konuşmasın onunla.oyle yılanlar yuva yıkar 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kusura bakmayın ama o kadını susturacak olan siz değil eşiniz olmalı. Sizinle böyle konuşma cesaretini nerden alıyor? 

Ayrıca böyle kadınlardan midem bulanır. Kadının kadına yaptığına bak üstelik hamilesiniz. Ama kadınla değil eşinizle konuşun bu durumu. 
0 oy
(501 puan) tarafından
Okurken bile nasıl sinirlendim ya pislige bak sen . Derdi neymiş bunun böyle.  Agzininyuzunu dağıt gitsin . Esin de öyle konuşmasına izin mi veriyor yüz bulmuş konuşuyor demek ki . Benimkinin yanında öyle Bi kadın bisi dicek yanında oturup bide ağzının üstüne indirir işi de batsın laflara bak yuva yıkar yazık yiruluyorsun bide hamile hamile . 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Esin bence tepkisini koysun samimi ki bu tarz konuşabiliyor bende sürekli giderim eşimin iş yerine evime yakın oğlumla dışarıya çıkarken uğrarız 8 tane bayan var asla eşimin yanına yaklaşıp bu zaman kadar labali bir şekilde konuştuğunu duymadım görmedim de eşim çok mesafelidir iş konusundan başka konuşmaz ben oraya gittiğimde de hoş geldin derler bu kadar bende samimi değilim mesafeliyim 
0 oy
(48,681 puan) tarafından
esinle konus is harici sohbet etmesin gereksiz bilgi vermesin ona 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,048 göst.
0 oy
30 cevap 1,956 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Cicek19 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,184 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nerosahmet (687 puan) tarafından soruldu