+1 oy
724 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Kaza olmazsa tek çocuğum var tek kalsın istiyorum.

73 Cevaplar

0 oy
(5,049 puan) tarafından
Doğurmadan önce en az 2 diyordum ama kızım yetti sağolsun başka da istemiyorum :D
-Reklam-
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Eskiden 3 tane olsun derdim ama şimdi 1de kalmak istiyorum. Önceden hiç çocuk istemeyen eşim şimdi 2.yi istiyor ama benim psikolojim de kaldıracak durumda değil.
0 oy
tarafından
1 tane var canısı 2.de olursa rabbimin izniyle yeterli 
0 oy
(7,419 puan) tarafından
Eskiden 3 tane ola bılır dıyodum yok Allah uzun ömrü oğluma versin düşünmüyüm 3 çocuk 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Şuan iki bir kixim var ikiincisi çok zmaan sonra insAllah :D

0 oy
tarafından
Tamda istediğim gibi bir kızım bir oğlum var 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Önceden 3 istiyordum. Oğlum olduktan sonra teke düştü. Aslında 2 isterim ama o kadar zor ki... Kendime güvenip 2. Yi isteyemiyirum bakamam yani
0 oy
(32 puan) tarafından
4 tane 2 kız 2 erkek  dayı amca hala teyze hepsi olsunlar isterdim  . 2 kizcem var 3. Kızım yolda hamileliklerim çok ağır geçiyor 3 le kalicam 
0 oy
(902 puan) tarafından
4 isterdim 

Çok şükür 1 oğlum var 

Sağlık sorunlarımdan dolayı yapmaya korkuyorum  :(
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben ikiz olsn istiyordm tek oldu bende şuan tekte kalmak istiyorm normalde tek olmaina karşıydm ama ne kardeşler var olmasa daha iyi denilecek ondan vazgectm
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Ben hep bir oğlum bir kızım olsun isterdim abisi olsun diye ben abim olsun isterdim çünkü hamile kaldım düştü birdaha kaldım düştü kan pıhtılaşmasi çıktı üçüncü oldu kızım sağlıklı doğdu dokuz ay düşer korkusu yaşadım hamilelik ten tad alamadım korkuyla o yüzden ikinciye korkuyorum olursa dördüncü hamilelik olucak hem bişey olur korkusu hem kızımla ilgilenmek emzir olucak yoksa bir tane daha yaparım kızım daha yedi aylık eğer iki yaşına gelince zorlamazsa sakın bir çocuk olursa yapacağım Allah'ın izniyle:) benim sebebim de bu canım 
0 oy
(7,032 puan) tarafından
Evlenmeden önce dört diyordum şimdi iki yeter diyorum. 
0 oy
(974 puan) tarafından
Üç çocuğum var bir buçuk iki yıl sonra belki dördüncüde olabilir severim kalabalığı maddi manevi kocamsda bende yetiyoruz çok şükür çocuklarımıza

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 545 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 446 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 481 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
+2 oy
62 cevap 721 göst.