0 oy
562 göst.
Diğer kategorisinde (823 puan) tarafından
Eşim bebek arabasi almak icin 1 saatlik yol gitti kadin mesajlara cevap vermedi adrestede kimse yokmus..cok sinir oldum.. 

8 Cevaplar

0 oy
(67 puan) tarafından
Nerde oturuyorsunuz travel sistem bebek arabam var sadece 2 ay kullanılmış
(67 puan) tarafından
Esilayet hiç satmayı düşünmediğim işin fiyat belirlemedim kafamda ottoplus markası siz ne kadar düşünüyorsunuz
(67 puan) tarafından
Anne.adayii sinir olmakta haklısınız ama her satıcı ve her alıcı böyle değil 2. El alıp kullandığım bir çok ürün var
(77 puan) tarafından
Canım bilmiyorum ki görmem lazım çok fiyat algım da yok seni de zora düşürmek istemem hastanedeyim yatış verildi ansızın ve ben daha hiçbirsey yapamadım kızıma
(67 puan) tarafından
Ottoplus 460 mış modeli lakin şuan kuramıyorum çünkü depoda yarın kurup fotoğraf atarım sana özelden çok geçmiş olsun kaç haftalıksın
(77 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim 36 haftalık oldum erkem doğum riskim var
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsın onları hep hakka giriyolar, benim babamda ürünü kendi sattıgı halde alıcıya kolaylık olsun diye arabayla biyere goturmüş alıcı bekletmiş babamı gelmemiş, telefonu açmamış, gercekten insanlar coook karaktersiz
(823 puan) tarafından
Pislik ya gercekten yolda ettigi masraf.. bide arkadasiyla gitti onada yemek ismarladi etti yani olmasi gereken bu tabiki de, eksiye dustu yani...
(1,253 puan) tarafından
Hakı b.kunu geçti derler bizim orda aynı oyle olmuş neyse canm vardır bir hayır bende ikinci el bebek arabası aldım bir ay sonra farkettim sepet kırıkmış geri de veremedim
0 oy
(3,860 puan) tarafından
gitmeden once haberlestiniz mi , gideceginizi biliyor muydu ? letgo da mesajlarda sorun var belki gormemistir
(823 puan) tarafından
Evet esim gelyorum dedi saate kadar verdi kadin adreside verdi hatta. Yoldayim diye de atti yolda goruldu atmis sonrada hic cevap. yazmadi
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ayyyy çok sinir bozucu
0 oy
(273 puan) tarafından
Benim de travel sistem var çok az kullanılmış markası kraft düşünen olursa satabilirim
0 oy
(2,350 puan) tarafından

image

kizlar almak isteyen olursa bende satiyorum 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Dalga geçiyorlar milletle 
0 oy
(4,178 puan) tarafından
Bildigin vebal almis Allah sorar inşallah 

İlgili sorular

0 oy