0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim ev sobalı ve mecbur ailece yatmamiz lazım mesala 3bebegim var eşim afedersizini atlete donla yatar yani şimdi olan bişey değil bu bekarken de öyle bı turlu esortmanla yada picamayla yatmaya alistiramadim artık bebekelrimiz var kışın mecburen aynı odada yapmamız gerekiyor ve bu adam rahatsız oluyorum diyor ben hep öyle yatıyorum diyor bazen erkenden kalkıyor hemen kapri giyer falan tekrar uyur ama bazende kalkmaz ozaman büyük oglum3yasinda ne piskoloji bozulurmu ki ben öyle şeylere çok dikat ederim ben sürekli picamalarimla yatarım banya yaparken dikat ederim üstüne degitirken kapıyı kapatırım ama eşime. Diyorum ama boş vala ne yaoacami sasridim 

14 Cevaplar

0 oy
(1,185 puan) tarafından
Benim eşim çocukların yanında pantolonunu değiştirmez ayıp der  ben şort atlet mini etek mini elbise  fln guyerim
tarafından
En iyisi canim ya  benimkside genelede degitrimez ama öyle yatıyor
(1,185 puan) tarafından
Bizimki çok dikkat eder
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bnm eşimde yazın elinden gelse donunu da çıkaracak ama bizim odalarımız ayrı. Şimdi hepimiz klimalı oldaya geçtik mecbur. 2 kızımız var. Çok dikkat eder byle şeylere. Üzerini bile banyoda değiştirir.
tarafından
Yok ya benimksi öyle değil diyor erkek çocuktur ne olacak uyuyor ben gormuyorlarki
(1,103 puan) tarafından
Yetişme tarzıyla alakalı olabilir canım.
tarafından
Aynen ya dediğin gibi anneden babadan gelen bişey ama ben öyle sevmiyorum çocuklar var
(1,103 puan) tarafından
Duzeltebilirsen ne mutlu sana
tarafından
Vala 5sene düzelmedi düzelmezse güzel icce esrtman Alaçam değişik olsun belki giyer
0 oy
(968 puan) tarafından
Benim esimde kisin beresiyle yatar bende nefret ediyorum alismis ev tasirken nereye koyduysam bulamadik smdi kis geldi bul onu diyor bana al baska diyorum o guzeldi diyor boyle bildigin kulak kapatan bere tuhaflar
(968 puan) tarafından
Degil bekarkende oyleymis biraktiramadim bi turlu
(3,814 puan) tarafından
Ayy bu komikmiş :) terler insan ya
(2,194 puan) tarafından
Degisikmis cidden ilk kez duydum böyle birşey ,canım ben saçım sıkı bağlı bile uyuyamam bere ile nasıl rahat uyuyor acaba bir ara ben göz bandı takmadan uyuyamazdim gözlerini falan mı kapatiyor  ışık gelmesin diye
tarafından
Benim kayananm oyle vala çorapla bereyle yatar boğazında turbentle sarar
(968 puan) tarafından
Yok aksine esim karanlikta yatamaz yani o aliskanligi askerdende kalmis olablr
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Ay en nefret ettiğim erkek modeli. Donla yatmak nedir ya. Çocuk ne görürse onu öğrenir. Gitsin başka odada yatsın o zaman
tarafından
Vala bende diyorum kavga bile ediyoruz diyor. Ben bu evden bıktım gelmek istemiyorum dışarda yatacam araba yatarım ne bu ya diyor
(4,970 puan) tarafından
E yatsın o zaman arabada. Sen net ve kararlı olmazsan o yakında donu da çıkarıp öyle uyur
tarafından
Ona izin versem onuda yapacak canim
(4,970 puan) tarafından
Yapamaz. Erkekleri çok büyütüyorsunuz gözünüzde :)
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Yok Asla öyle yatmaz Çünkü kendisi de çok rahatsız olur sevmez yani öyle ben Yazın çok sıcak olunca şort ve atletle yatıyordum şortum böyle Dizimin bayağı üstündeydi yok diyordu Sen yine de ince pijamalarından birini giy sevmez asla �ünkü benim de kızlarım var biri 4,5 yaşında biri 3 yaşına girecek İkisi de uyanır uyanmaz yanımıza gelirler gece olsun gündüz olsun O yüzden dikkat ederiz yani
tarafından
En ısıyı böyle ya canim bende kışın esortman giyerim yazında ince pijami en kotu ihtimal tişört al picama
0 oy
(4,000 puan) tarafından
Cocuk ne gorurse uygular canim esinle konuş benim esim asla çocuklarımın yanında soyunup giyinmez
tarafından
Soğuk diyor soğuk ne yapim diyor hemencikngoyirum diyor
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Üç sene içinde mi üç çocuk yaptınız valla kendinizede acımıyorsunuz bu devirde maddi manevi tek odanın içinde ne verebilirsiniz o çocuklara acaba bence siz bunu düşünün önce.
tarafından
5sene canim Madi durumumuz iyi canim
(7,545 puan) tarafından
İyiyse doğalgazlı bir eve taşının çocukların da ayrı odaları olur böylece.
tarafından
Ben kaç kere söyledim gidelim diye annesinin dininden ayrilamaz çarşıya tanımamış büyük arabalari varmış park edemezmiz
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Bence niye psikolojisi bozulsun ya babası sonuçta ben bir durum göremedim canım bende açık uyumayı severim bebekle yatak odasında uyuyruz , ben kısa şortla askiliyla yatarım oda ısısını bebeğim hasta olmasın diye sıcak ayarlıyorum eşim yattığı odanın kaloriferini kısar oda yorgana sarılıp uyumayı sever kalın yorganla yatar yani ben kısa şortla yattım diye bebeğin psikolojisi bozulacak hali yok ya bu benim fikrim gerçi bizler hep açık büyüdük hani havuzdu yazlikti vs çok gittik öyle büyürken daha açık insanları bile gördüğümüz için sahil kenarlarında belki onun etkisidir bende  ne bilim evde öyle yatsa eşim yadirgamazdim, yanliz canım burdaki tek sorun çocuklarla bence hepinizin ayni yatakta yatmaniz ben oğlumun beşiği ayrıdır ben kendi yatagimda yatarım  kıyamıyorum oğluma gece ağlayınca  ama eşim yanımızda yatmaz bence ya çocukların odasını ayirsaniz iyi olur gerçi sobalı evde tehlikeli ama bilemedim en azından eşin başka odada yatabilir hani siz karı koca gibi aynı odada çocuklarla yatmak garip biraz 
tarafından
Sobalı ev yer yatağı yapıyorum kendi evini yapıyoruz bitince çocuklara yatak aldıracam
0 oy
tarafından
Bir odaya daha kur soba gece esin uyuduktan sonra geç çocuklarla yat bizim de ev sobalı 3 soba yakıyoruz. Kisin böyle idare edin 
0 oy
(770 puan) tarafından
Atlet sknti değilde bana göre boxer hoş değil bzmki 10 aylık ama bzde dikkat ediyoruz 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hiç güzel bişey değil bence ama yetişme tarzıyla alakalı abim diyo bir eve gitmişim ailecek lavaboya giderken dahi pijamalarini kapının önünde çıkarıp öyle giriyorlar şok olmuştu babalarına kadar öyle yapıyorlarmis benim abimler ve çok şükür eşim de öyle atletle dahi dolaşmayı sevmezler evde 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Eşim dikkat eder çocuklar sonuçta 
0 oy
(606 puan) tarafından
Eşim çok dikkat eder 15 aylık oldu artık yanımda sarılıp sakalaşmayız bile eşim pijamasız hayatta yatmaz
0 oy
tarafından
Picama değil pijama piskoloji değil psikoloji dikat değil dikkat esortman değil eşofman
tarafından
Bütün yazılarımı düzeltin bende biliyorum telefonda yazarken klavye otomatik çıkıyor

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 693 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 397 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 278 göst.
14 Eylül 2021 Aile kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 600 göst.